Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja kada sam ga aktivirao dobio sam umesto tih 50 din sada koje nude ne znam ni sam koliko neta ali znam da svakog prvog imam 1.1GB na onom paketu koji je tada bio 100 min + 100 poruka + 5000 u Telenoru.
Imam i SuperSet.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja obnovio Total 4 sa 50 % popusta. Račun je 1250. Broj je par meseci bio na prepaidu.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja podneo zahtev za prenos broja u Vip, intarifa. Da probam kako to sve radi, ako ne ponude nešto iz tzv. Telenora :)
Znam da je kod mene u stanu još uvek samo Edge signal, ali aj da vidim koliko mi je to (ne)podnošljivo...

Па то баш „делује шашаво" ако имаш само 2Г ;)
И код мене су Вип/Мтс само 2Г (4Г у траговима, ако јуриш сигнал можда ћеш имати 50% конекцију, бар за Вип), па не бих никако „имао срца" да пређем код њих ;) док не поправе сигнал, у најмању руку.
 
2g je Ok jačine, na terasi ima i 4g. Na kraju, preživeću nekako 3 meseca.
 
@komad vidi preko aplikacije šta ti nude u delu prelazak na postpaid. Tu su mi nudili pakete sa 50%.
Pozovi 0639000 i traži da ti pošalju ugovor.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja podneo zahtev za prenos broja u Vip, intarifa. Da probam kako to sve radi, ako ne ponude nešto iz tzv. Telenora :)
Znam da je kod mene u stanu još uvek samo Edge signal, ali aj da vidim koliko mi je to (ne)podnošljivo...
Ja razmišljam da uradim ovo isto, pa me zanima:
Oduvek sam u Telenoru. Da li bi mi VIP odmah dao ugovor na 2 god uz telefon, ili mora da prođe neko vreme dok ne utvrde da li sam uredan platiša?
Drugim rečima, da li te, pri promeni operatera, prati reputacija, ili sve od nule?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Prati te istorija u kreditnom birou, ali ne samo to. Provera se radi kroz njihov sistem koji na kraju izbaci sta mozes da dobijes - koliko brojeva/koju ukupnu mesecnu pretplatu. Postoji i neki njihov interni sistem procene da li si 'podoban'. Moguce i da operateri medjusobno razmenjuju informacije o (ne)platisama ali nigde na to nisam naisao zvanicno dok sam bio zaposlen kod jednog od njih tako da ne mogu da potvrdim. Najbolje da proveris, ako je moguce, posto se provera radi u roku od minut.
 
Ako sam dobro razumeo citajuci forum za mobilni internet najbolji je izbor Telenor?
 
Postigao sam sa Telenorom dogovor na obostrano zadovoljstvo, za naredne dve godine.
 
Puno ti hvala. Ako budu radili proveru, to je u mom interesu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Postigao sam sa Telenorom dogovor na obostrano zadovoljstvo, za naredne dve godine.

Sad svakome daju 50% popusta (što je i realna cena paketa).

p.s. povećali home 150 na 2000 dinara (verovatno će uskoro i tamo početi da daju neke popuste, jer sad više nisu konkurenti sa cenom neta u odnosu na vip.
 
Pa vidi, šta je realno teško je reći.
Cena za vip neo5 paket je 1700din, a total 8 je 2300din. Razlika je 600din. Za tu razliku se dobija više neta, HBOGo, Deezer, NBA pass. HBOGo ako se dobro sećam košta 5eur na sajtu HBO, Deezer je skuplji. Zavisi šta kome treba i da li koristi te servise.
Ja sam pravio računicu za vip interifu koja košta 1000din (300 min mi je dovoljno) , pa da dodatno plaćam HBOgo. Deezer premium je OK ali mi nije baš bitan. Sa popustom koji je Telenor ponudio, vip intarifa mi je neisplativa. Drugo, lepa je stvar što nije obavezna UO uz intarifu, ali to daje mesta Vipu da promeni cenu kada hoće.
Kod mene u stanu vip ima uglavnom samo 2G, ali verujem da bih to "preživeo" jer naravno imam WiFi.
 
Poslednja izmena:
^InTarifa te izadje 625, ako imas SuperKarticu i prenosis broj u VIP (6m po dinar, i 3K bodova ako je tvoja SK = 15000/24).
Mada ti koliko trosis neta, 11GB bi lako presao i onda 1din/MB :)
 
Ma ne, sad sam OK sa netom, 5-7GB bilo bi mi dosta. Nemam super kartice (samo obične :) ), pa nisam ni video te promocije.
Zadovoljan sam sada ponudom Telenora.
 
Obavio sa Telenorom obnovu 1.5mesec ranije, od prvog kontakta preko TW sve zavrseno bukvalno za 2h. Ugovor obnovljen preko SMSa, 50% za Total 2 i el.racun = 997rsd mesecno.
Moze da se seta po svim u tom trenutku aktuelnim paketima bez gubljenja 50% popusta, a moze i telefon u bilo kom trenutku i tada prestaje 50%.
 
Sta se desava ako krenem iz mts da pebacim broj u vip ili telenor cisto bacim udicu mts-u da bi mi ponudio bolje uslove i ako odbijem to sto mi ponude,mogu li odustati i od prelaska u drugu mrezu(odbijem da potpisem ugovor),sta se onda desava sa brojem?
 
Ti iniciraš prenos tako što potpišeš zahtev za prenos i inicijalni ugovor i tarifu sa novim operaterom.

Kad te pozovu iz Mts-a, ne znam da li možeš da im kažeš "Neću novu ponudu, ali hoću da ostanem u vašoj mreži bez UO". Pretpostavljam da može.
 
Imam vec telenor pripejd...sta mi preporucujete kao sekundarnu alternativu za 4G internet vip ili mts?
 
PRevise opsta pitanja na koja je bilo koji "operater" netacan odgovor.
Previse zavisi od toga gde se kreces, ili gde se kreces najvise. U BGu, iako je MTS poceo vece brzine da ima, VIP mi nesto bolje radi, ali pricam o centru i delovima NBGa. Sa druge strane u Nisu je obratno.
Skok do Svrljiga i nije uopste imao Telenor signal, sve zavisi :(
 
Nikada nije ni moglo da se obnovi nov ugovor sa paketom koji ne postoji. Mogao si da nastaviš da ga koristiš bez UO.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Greska. I to debela. Uvek je moglo pod određenim uslovima

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Da li je neko u skorije vreme umesto 50% popusta na pretplatu koju vidim Telenor i dalje daje, dobio popust na uredjaj sto su davali ranije? Meni upravo istekao takav ugovor, imao sam 10k popusta na telefon uz paket od 2350din. Ne znam da li bi opet tako nesto doslo u obzir. Vidim u aplikaciji mi nude neki telefon kao specijalan popust, kad ono iphone XR... Neka hvala :-D

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Iznenadili me ovi iz Telenora prijatno danas! Naime, naiđem na fb na njihovu reklamu i citam komentare, ljudi su mnogo nezadovoljni cenama (da ne kažem "pljuju" ih). Napišem i ja tu kritiku pošto mi za mesec dana ističe ugovor, i naravno odmah me kontaktiraju da li želim da naprave posebnu ponudu za mene... Pristanem iz znatizelje, i ocekivao sa 50%popusta na paket ili 10k din na telefon, međutim prijatno me iznenadili ponudom za total4 paket i besplatan Huawei p30 lite! Pristao sam na to, sutra mi stiže tel. Da kažem da su mi ponudili i total 2 uz 7700din doplate za isti tel, ali mi je to malo interneta. Inače imam 2 postpaid broja kod njih oko 15godina (tadašnji Mobtel)
 
Poslednja izmena:
Ne razumem ,sta je tu tacno posebna ponuda?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno