Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Sa Vipom će se usreći.. Nego nešto drugo sam hteo da kažem. Moj badža jutros išao da obnovi ugovor ovde u Nišu y poslovnici, nebitno. Na moj nagovor je tražio Total 2 kao stari korisnik sa UO na 12 meseci. Malopre smo se videli, kaže nema +5 GB interneta. Pogledam Moj Telenor aplikaciju, stvarno nema. Prvo sam mislio da će naknadno da se pojavi taj dodatak, a onda kroz razgovor skapiram da su mu uvalili vaučer za popust od 5000. On je hteo dodatnih 5 GB neta, a oni mu uvalili vaučer, nisu ga ni pitali. I cena na 12 meseci bez telefona nije 1399 već 1423, tako da budite oprezni.
Pojavila se jutros i 5 GB promocija.
 
Jedno pitanje, moguće da sam propustio:
Da li se tih 5/10/15 GB mesečno dobija svaki mesec po 5/10/15 ili jednokratno pa do kada potrošiš? I ako je mesečno po 5/10/15 da li može da se prebaci nepotrošeno za sledeći mesec?

Mesečno svaki mesec ali se ti gb ne prenose, u potrošnji prvo se skidaju oni pa posle iz paketa i ako ti gb iz paketa ostanu oni se prenose u naredna 3 meseca.
 
Ljudi treba da se vratim iz MTS nazad u telenor. Potpisao sam zahtev i cekam da odrade prenos.

U pitanju je Total 2 paket. E sad dva pitanja na koje devojka iz Telenora nije bas bila ubedljiva sa odgovorom:

-hocu da aktiviram HBO GO zbog koga se prvenstveno i vracam na telenor pa me interesuje kada ga gledam na racunaru koji je na SBB kablovskom netu da li mi aplikacija racuna i skida tih 10GB ili gledam kolko hocu

-da li kao povratnik dobijam onih 5GB neta na postojeca 2GB ili je to samo za obnovu ugovora
 
Tih 10gb za HBO go ti skida samo kad koristiš mobilnu mrežu. Tako da na svom kablovskom možeš da gledaš koliko hoćeš.

Trebalo bi svi koji potpišu ugovor da dobiju i taj dodatni net ili vaučer za telefon, pa je na tebi šta ćeš iskoristiti.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ljudi treba da se vratim iz MTS nazad u telenor. Potpisao sam zahtev i cekam da odrade prenos.

U pitanju je Total 2 paket. E sad dva pitanja na koje devojka iz Telenora nije bas bila ubedljiva sa odgovorom:

-hocu da aktiviram HBO GO zbog koga se prvenstveno i vracam na telenor pa me interesuje kada ga gledam na racunaru koji je na SBB kablovskom netu da li mi aplikacija racuna i skida tih 10GB ili gledam kolko hocu

-da li kao povratnik dobijam onih 5GB neta na postojeca 2GB ili je to samo za obnovu ugovora
Samo prve godine imas tih +5gb , druga godina samo 2gb.
 
Stigla mi je ova poruka za prenos broja. Je l' ovo znači da tek 10.12 idem u poslovnicu da potpišem ugovor i ubacujem karticu koju sam dobio?
0eb4c953535437a2ebdaf1417e0b5de5.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa potpisao si ga kad si uzeo karticu. Samo je stavis u telefon i to je to.
 
Sa Vipom će se usreći.. Nego nešto drugo sam hteo da kažem. Moj badža jutros išao da obnovi ugovor ovde u Nišu y poslovnici, nebitno. Na moj nagovor je tražio Total 2 kao stari korisnik sa UO na 12 meseci. Malopre smo se videli, kaže nema +5 GB interneta. Pogledam Moj Telenor aplikaciju, stvarno nema. Prvo sam mislio da će naknadno da se pojavi taj dodatak, a onda kroz razgovor skapiram da su mu uvalili vaučer za popust od 5000. On je hteo dodatnih 5 GB neta, a oni mu uvalili vaučer, nisu ga ni pitali. I cena na 12 meseci bez telefona nije 1399 već 1423, tako da budite oprezni.
Internet se ne dobija kafa se iskoristi vaučer za kupovinu uredjaja a ne kada se dobije.

Poslato sa VTR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
To sve sa promo internetom + vaučerom treba dobro proučiti. Ako je istina da ne može da se dobije i jedno i drugo...onda je ovo što reklamiraju OBMANA, a za to bi sigurno trebali da odgovaraju.
 
Potpisao sam ugovor bez UO, treba da idem ovih dana u poslovnicu da potpišem UO sa smanjenom cenom i dodatnim gigabajtima.
Sutra će me zvati ovi iz mts da nude povoljnosti ako ostanem kod njih, šta ako mi ponude "ponudu koja se ne odbija"? Ovu karticu što sam dobio iz telenora je l' nju bacim ili moram da vratim telenoru, i onaj ugovor što sam potpisao jel se on automatski raskida ili?
Pa potpisao si ga kad si uzeo karticu. Samo je stavis u telefon i to je to.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mozes dobiti i vaucer i net, ali ne i popust (od bilo cijeg vaucera) i net na istom broju.
 
Potpisao sam ugovor bez UO, treba da idem ovih dana u poslovnicu da potpišem UO sa smanjenom cenom i dodatnim gigabajtima.
Sutra će me zvati ovi iz mts da nude povoljnosti ako ostanem kod njih, šta ako mi ponude "ponudu koja se ne odbija"? Ovu karticu što sam dobio iz telenora je l' nju bacim ili moram da vratim telenoru, i onaj ugovor što sam potpisao jel se on automatski raskida ili?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ta kartica ti ostaje. Možeš da je koristiš kao privezak, recimo... Ništa ne vraćaš i ne moraš da ideš više u Telenor, samo će ti MTS poslati poruku na koju odgovaraš i time potvrđuješ da ostaješ njihov korisnik, a od Telenora automatski dobijaš poruku da je zahtev za prenos broja odbijen.
 
Je l daju još uvek 50% na pretplatu? Ističe mi polovinom januara ugovor pa bih da obnovim. Ali nisam u toku od kad su ubacili ove nove pakete.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l daju još uvek 50% na pretplatu? Ističe mi polovinom januara ugovor pa bih da obnovim. Ali nisam u toku od kad su ubacili ove nove pakete.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sebi uzeo taj popust pre nesto vise od mesec dana,tako da daju po istim principima kao i pre

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Hvala za info, krećem u akciju da izboksujem opet popust [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obavesti nas o ishodu.
 
Od jutros još jedna novina, nadam se da je trenutna tehnička greška.

Kada odem na Hbogo preko vipovog vikend neta izadje mi ovo:

Screenshot_20181206-153641_HBO GO.jpg

Kada idem preko Telenorovog neta radi.
 
To je bas loša vest ako je tako mada nije mi bilo logično da daju sa bilo cijeg neta. Koja je poenta pretplate preko kablovskih operatera onda.
 
Dobro je, opet može Hbogo i preko ostalih da se gleda, ne samo preko Telenor mreže.
 
Pogledajte oglase i kolicinu telenor vaucera - sve je receno :)
 
Greška koja je prikazana je u vezi sa lokacijom. Meni se isto dešava kada koristim vpn. Ponekad moram da obrišem keš memoriju browser-a da bi radio HBOgo (nakon što isključim vpn). Operater nije bitan; konkretno koristim kući preko Ptt net, a gledao sam i na Sbb, Telekom, na wifi u CG.
U inostranstvu naravno ne radi (ne računajući CG i možda ostale ex-YU zemlje).

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jajare iz telenora,zetu istekao ugovor i covek ih zove najnormalnije,nista ne trazi samo da obnovi ugovor i uzme honor na 6 rata. Kazu moze,dogovore se kad posle 15 min zovu kazu ne moze na rate posto ste pre dva meseca vec uzeli telefon na rate,posto zet ima tri broja na sebe za njega,zenu i dete,sta ima veze kad sve redovno placam,15 godine kod vas ali ne moze. Oni ih otera u PM i evo ga otisao do Vipa da vidi da prebaci broj. Zezam ga ja,sad ce da te zovu da te ubedjuju,ma da mi i iphone poklone ne ostajem u telenor... Stvarno im je neka glupa politika...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Jajare iz telenora,zetu istekao ugovor i covek ih zove najnormalnije,nista ne trazi samo da obnovi ugovor i uzme honor na 6 rata. Kazu moze,dogovore se kad posle 15 min zovu kazu ne moze na rate posto ste pre dva meseca vec uzeli telefon na rate,posto zet ima tri broja na sebe za njega,zenu i dete,sta ima veze kad sve redovno placam,15 godine kod vas ali ne moze. Oni ih otera u PM i evo ga otisao do Vipa da vidi da prebaci broj. Zezam ga ja,sad ce da te zovu da te ubedjuju,ma da mi i iphone poklone ne ostajem u telenor... Stvarno im je neka glupa politika...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Jeste im glupa politika i mora valjda da prođe nekih 3 meseca od poslednjeg sklapanja ugovora. Meni se isto to desilo tako da to rade svima.
 
6 meseci mora da prodjr


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno