Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Moze biti, to ima smisla.
 
Sa digitalnim servisima, a najvise sa HBO, ima da proturim kroz mrezu 1000GB ovog meseca ;).
 
Čisto da podsetim HBO Go nema više limit, niti se protok za njegovo korišćenje bilo kako obračunava, tako da nema šta ni da pojede od dodataka. Kako neko reče brzo će se videti kako ovih 10 Gb funkcioniše, malo mi je neobično da ima prioritet u odnosu na digitalne servise, jer bi time obesmislio Društvene mreže, pa donekle i Deezer.
 
Ja gledam da uzmem play L + tih 30% i neki telefon recimo samo sto nema nista kasvetno za neki nornalan novac ( honor 8 lite , p10 lite cak i J7 je astronomska neka cena,moto g5 plus necu ni da otvaram ) pa me interesuje koje telefone vi gledate ?

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Sacekaj Nokie.
Ja cekam N5 pa cu videti gde mi vise odgovara da li mts preko majke ili telenor + 30% popusta na tarifu i promocija ako moze.

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Digitalni dodaci imaju svoju količinu interneta i taj internet se nikada nije mešao sa drugim internet dodacima i promocijama.
Tako da verujem da je gotovo nemoguće da se ovih 10GB troši za digitalne servise.
Ima prioritet u odnosu na standardne internet dodatke i još bitnije, u odnosu na internet iz paketa. A to je odlično.
 
Poslednja izmena:
Jos niko nije primetio ovo?
"•Internet saobraćaj iz promocije „10 GB interneta“ ima najviši prioritet potrošnje u odnosu na sav ostali internet saobraćaj koji korisnik može imati po osnovu paketa, internet tarifnih dodataka ili drugih promocija. Nakon potrošenog saobraćaja iz „10 GB interneta“ promocije, korisnik prelazi na potrošnju ostalog dodatnog internet saobraćaja iz dodataka i promocija, a zatim na potrošnju interneta iz tarifnog paketa."

U prevodu prvo se trose ovih 10GB, onda HBO Go, Drustvene Mreze, Viber, Deezer, itd. Ubija logiku dodataka skroz.

Sada vas ostavljam da uzivate malo :)

Digitalni servisi imaju svoje kvote koje se koriste u te svrhe, svaka cast na detaljnoj analizi opisa ali se nadam da ti je sada jasnija promocija.
 
Јако лепо за 10 GB, посебно ко нема адсл, а скромнији је интернет корисник, али телефони и даље скупи и прескупи...
 
Јако лепо за 10 GB, посебно ко нема адсл, а скромнији је интернет корисник, али телефони и даље скупи и прескупи...

Koji telefoni? S8? Preko 100k izadje [emoji33]

Gledaj malo midrange , to ipak moze da se izkresira ili na rate ...
Bar u mojoj racunici povoljnije mi nego u radnju da kupim ili preko kp sa nekom kvazi garancijom...

Sent from Dead OS ☹
 
@alfaunits & ostali
Evo šta rekoše na twitteru:

e46K1YG.jpg
 
Onda je ozbiljnija ponuda.
 
Još da stave neograničene razgovore na Prenesi Play+ L, XL, XXL, Prenesi i Surfuj+ L, XL, XXL, Premium+ paketima i imaće najbolju ponudu.
 
A neograniceni razgovori su ti potrebni zbog? Odlicna je ponuda iovako. Mozda se vratim na telenor :) jedno pitanje kad se (hipoteticki) istrosi sav net, da li se net blokira ili moze da se prekoraci kao u vipu ili ide kao u mts po smanjenoj brzini?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad ga potrošiš nema više, blokiran ti saobraćaj, jedino da dokupiš dodatni internet.
 
@stopke Net se blokira kada ga potrošiš. Tj radi recimo samo za onaj digitalni servis za koji ti je ostalo saobraćaja.

@ontopic Ja hteo preći iz mts u vip, ali sada posle ovoga definitivno telenor. Internet mi je preči od minuta. :D
 
Hvala. To je ok resenje. Bitno je da ne može da se napravi veliki račun.

Ps: daj boze i ovde da urade to.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
A neograniceni razgovori su ti potrebni zbog? Odlicna je ponuda iovako. Mozda se vratim na telenor :) jedno pitanje kad se (hipoteticki) istrosi sav net, da li se net blokira ili moze da se prekoraci kao u vipu ili ide kao u mts po smanjenoj brzini?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Auuu popustas, popustas ne znam sta ti bi...

Sent from Dead OS ☹
 
Ako mislis na neo kod vipa pratim, ali mi to nije presudno. Ionako imam flet sluzbenu karticu. Ako misliš na prekoracenje to nisam ispratio kod telenora pa bolje iz prve ruke da čujem.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sta sam ja rekao pre par dana?
Telenor samo malu promociju da da (trecinu slabiju od Vipa) i odmah se svi vracaju telenoru ili planiraju da se vrate...,a zasto?
Prosto,zato sto su i dalje najbolji i najkvalitetniji i sa najmanje kradje-reklamacija,a narod od njih bezi iz samo jednog razloga,sto su skuplji-alavi na pare,a kod nas nemastina.
Cim daju neku promocijicu svi odmah nazad...zna se ko je najbolji.
Vip da da na sve ove Neo pakete i 50% na njih opet bi bili zadnji,njima jedino broj korisnika raste zbog dobrih promocija.
Eto ako ostanu jos sa onih 50% na pretplate eto i Alfe kod njih,samo nikad nece reci ds ga ne bi tovarili ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sta sam ja rekao pre dan,dva?
Telenor samo malu promociju da da (trecinu slabiju od Vipa) i odmah se svi vracaju telenoru ili planiraju da se vrate...,a zasto?
Prosto,zato sto su i dalje najbolji i najkvalitetniji i sa najmanje kradje-reklamacija,a narod od njih bezi iz samo jednog razloga,sto su skuplji-alavi na pare,a kod nas nemastina.
Cim daju neku promocijicu svi odmah nazad...zna se ko je najbolji.
Vip da da na sve ove Neo pakete i 50% na njih opet bi bili zadnji,njima jedino broj korisnika raste zbog dobrih promocija.
Eto ako ostanu jos sa onih 50% na pretplate eto i Alfe kod njih,samo nikad nece reci ds ga ne bi tovarili ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

Ima tu istine a malo i fanbojizma nemoj da se ljutis, i ja sam telenor fan, ali i oni ponekad pogrese...
Evo cekam uo za 50% od ponedeljka navodno neko iz telenora je kurirskoj sluzbi dostavio da mi salje ugovor u Dolovo a ne u Pancevu... loool

I to eto traje 5 dana, cija je greska ... Ne znam navodno ovaj kurir rece da je telenor pogresio, ja zaista ne znam a ne moze ni na jednu drugu adresu sem na onu koju je telenor dostavio kuririma.

Sta ako radim npr, ne mogu biti 5 dana kuci , prosao godisnji ...

Na kraj subota, sutra, aj da vidimo kao dogovorio sam se sa kurirom.
Stari ugovor trajao do 15 juna znaci juce, nije mi stalo toliko ali eto probili su za dva dana ako mi i stigne uo sutra?!

Nesto razmisljam da je telenor pogresio , zar me ne bi pozvali da provere opet, a jasno je da u starom ugovoru stoji moja tacna adresa a i u razgovoru nit sam pomenuo Dolovo nit me pitala za mesto samo sam potvrdio da je adresa stara koja je u ugovoru... Bzvvv.

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Brate ne kazem,naravno da ima mane.
Ja isto kazem da su najskuplji i da nisu vise kao ranije sto su bili toliko kvalitetniji...da se razumemo i dalje su najbolji,ali ne toliko kao ranije sto su sili druga dva.
Sad se i kod njih desi operateri pojma nemaju i sl.,ranije je to bilo skoro neprimetno,sad je dosta nesposobno za taj posao.
Ja to kazem,poprimili su nas mentalitet i nacin "rada" sto nije dobro ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Dzosua objektivan lik, kao i uvek....

Sta je Telenor ovde uradio? Bio je veoma inovativan i ponudio je ono sto i svaki kafic, kafana i ostale prcvarnice nude na svakom cosku! 10GB nije nista specijano ako poredimo sa npr Vipovom NEO2 tarifom bez telefona. Ona je 999 Din i ako dodamo Net za 5, za 1700 din se dobiju neograniceni minuti i poruke i 8GB interneta! Ja koristim sluzbenu telenor i privatnu vip karticu i nikada nisam imao zalbe ni na jednog ni na drugog, sem mozda kod telenora za 4G pokrivenost koja je dosta losija u ovom momentu. Mislim da u ovom momentu nema bolje ponude ov vipove. Telefoni su druga prica kome treba i ko dolazi kod operatera zbog telefona.
 
Svi ste se uhvatili da pričate o boljem vipovom 4g u Beogradu a taj isti vip u unutrašnjosti ne može da se poredi s telenorom po pokrivenosti bilo kojom mrežom
 
Svi ste se uhvatili da pričate o boljem vipovom 4g u Beogradu a taj isti vip u unutrašnjosti ne može da se poredi s telenorom po pokrivenosti bilo kojom mrežom

Mnogi vip korisnoci su iz Beograda ili generalno vecih gradova Srbije pa zato taj utisak kako vip razbija...

Odes malo po Srbiji juzno i vidis i da Telenor ima problema u nekim krajevima sa 3G a i 2G ...
A tek jedan vip...

Sent from Dead OS ☹
 
Nazad
Vrh Dno