Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Za tih 6 meseci mi broje krvna zrnca ili šta?
Nema da me vide u prevodu.
 
Meni nude samo 20% popusta na ove pakete do 1000din iz principa cu sad da predjem drugde, pa ce alfaunits da dobije padavana :d
 
Kako mislis DO 1000? Pa oni imaju samo jedan paket pravi do 1000 :)
 
Pa lepo necu za 30min i 50sms da im placam vise, megabajte pitanje i kad bi mi zatrebali... trazio sam prvo onaj paket od 1050din da predjem na njega al uz 50% popusta, nude mi 20%, tako da me vise ne zanimaju a greskom su mi ponudili 10GB uz sve pakete :D
telenr.jpg
 
Pa ne verujem da je gledao - s obzirom da kaže - da ne daju listing.
Na portalu nema šta da se da ili ne da, listing ti je sistemski dostupan i nemoguće je "ne dati ga".

Samo da potvrdim, na portalu se uredno vidi listing sa sesijama, ...
 

Prilozi

  • Telenor-Listing.JPG
    Telenor-Listing.JPG
    89.1 KB · Pregleda: 157
Verovatno dozvolu za postavljanje bilo kakve bazne stanice :(
 
Koga zabole za signal dole? [emoji23][emoji23][emoji23] Aj budimo realni. I taj 2G služi čemu? Da baba najavi dolazak u Batajnicu? [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nekome znaci, to je nas metro XD a sramota je da posle toliko godina nema telenor signala...
To sto ti ne koristis BG voz to je nesto drugo...

Sent from Kin :(
 
Nekome znaci, to je nas metro XD a sramota je da posle toliko godina nema telenor signala...
To sto ti ne koristis BG voz to je nesto drugo...

Sent from Kin :(
Naravno da treba da bude signala i dole. Samo mislim da nije to tolika tragedija ako ga nema. Net se svakako dole ne može koristiti ni kod mts. Što neko reče, ko zna kakve su peripetije oko postavljanja BS dole, jer ne verujem da ni Telenor i VIP nisu došli na ideju da pokriju taj deo.
 
Danas potpisao zahtev za prelazak u Telenor. Zna li neko koliko dana treba da prodje da me prebace? Posto kalkulisem da uzmem telefon i odmah da ga prodam, jer mi se tako jedino isplati..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa to je to, salji im odmah kulturno na email.

Ma nije to, kakvih sest meseci. Sest meseci je to nesto da te prihvate kao pouzdanog korisnika i da mozes da uzmes telefon na rate ili tako neka prica, ne znam tacno. Ja pitam za ovo oko 50% popusta. To daju ako si bas dugo korisnik i ako nisi pravio nikakve probleme. Cenim da je minimum 10 godina, ali pitam da li neko zna tacno. Ja sam korisnik od 98. s'tim sto sam broj menjao 2004. i meni daju (doduse uz dosta muke) 50%. Dali su mi pre nedelju dana novi ugovor sa 50%. Moj cale je jos duze kod nih, od 1997. ali je on do 2011. bio na prepaidu, a sada je na postpaidu. I on se vodi da je u njihovoj mrezi "samo" 6 godina i kao takvom mu ne odobravaju taj popust. Dakle zakljucak je da mora biti duze od 6 godina da bi se kvalifikovao za to. E sad, posto ja caleta nagovaram da ide u drugu mrezu i dobije redovnim putem popust, hteo bih da znam koliko mu jos fali u Telenoru da se kvalifikuje za tog "starog" korisnika, odnosno da mu daju taj popust od 50%. Ako je tipa 7-8 godina, pa mozda i da se strpi jos toliko. Ako je 10 i vise, onda bi presao kod Telekoma. Posto mi Telenor naravnonece reci tu informaciju mislio sam da mozda neko ovde zna taj podatak.

Btw, mnogo je glupo sto prepaid korisnike tretiraju kao da ne postoje. Moj cale je od 1997. na istom broju. Jos je uzeo broj dok se to cekalo u redovima i gde su upisivali podatke iz licne karte it ako dalje, tako da sigurno imaju i sistemu i da je on vlasnik sve vreme i da nije prvaio nikakve probleme. I opet u njihovoj bazi stoji da je tek od 2011. korisnik, jer se tek tada prebacio na postpaid.
 
Lepo ti je covek rekao, ako znas bolje zato pitas?
Pretrazi postove pa vidi posle koliko smo i Septimus i ja dobili popust...
@mikec, ja sam cekao malo vise od nedelju dana za prenos iz mts na telenor, prepaid
 
Ja sam uzeo na moje ime sestri telefon u telenoru, i sve je plaćala na vreme. Nakon 2 godine sam im pisao na mejl, i ponudili mi 20% na pretplatu. Podnesem zahtev za prelazak u vip, sutradan nude 50% :D Hteo sam isto net broj da prebacim na pripejd, kažu nije moguće to može samo da se ugasi broj. Uzeo sam ga inače bez UO, i nakon godinu dana podnesem zahtev za prelazak na vip pripejd. Sutradan me zovu iz telenora i nude ili 50% ili duple GB :D Ja im kažem razmislicu malo, pa me zovite popodne jer sestra onda gubi telenor više ako uzmem 50% . I na kraju sam uzeo 50% i na net, kad sam već njoj izboksovao 50% pa samim tim gubi pravo na telenor više.
 
Ma kakvih 10 godina da bi dobio ponudu za zadržavanje korisnika, pa tebi je Telenor u Srbiji tek 11 godina

Sent from my SM-G950K using Tapatalk
 
E pa ne znam. Onda vi meni objasnite kako je moguce da sam ja, koji sam po njihovoj statistici korisnik od 2004. a zapravo od 1998. pre nedelju dana dobio popust od 50%, a caleta, koji je po njihovoj statistici korisnik od 2011. a zapravo od 1997. dakle sest godina po njima, vise puta odbili preko istih kanala komunikacije. Ja mogu da zakljucim samo da je u pitanju duzina boravka u mrezi. Nemam drugo logicno objasnjenje.
 
Poslednja izmena:
Zavisi od paketa meni su za Prenesi i surfuj S nudili samo 20% i odbio sam ih ja i precu na drugu mrezu.......
 
Poslednja izmena:
Meni su odobrili 50% odmah nako isteka prvog dvogodisnjeg ugovora, i naglasio sam im da mi telefon nije potreban, i evo vec 2. put sam na 50% ...
 
Pa i meni su, a mom caletu nece. A razlika je samo u tome sto sam ja od 2004. a on od 2011. (zvanicno) kod njih. Cak on trosi vise od mene.
 
E pa ne znam. Onda vi meni objasnite kako je moguce da sam ja, koji sam po njihovoj statistici korisnik od 2004. a zapravo od 1998. pre nedelju dana dobio popust od 50%, a caleta, koji je po njihovoj statistici korisnik od 2011. a zapravo od 1997. dakle sest godina po njima, vise puta odbili preko istih kanala komunikacije. Ja mogu da zakljucim samo da je u pitanju duzina boravka u mrezi. Nemam drugo logicno objasnjenje.

Svasta, 2013 presao iz mts-a u telenor.
Uzeo sam tada fon i pristao na uo od 2god, cim je to isteklo poslao im mail i zamolio da mi omoguce 50% , ubrzo dobio odgovor pozvali me iz centrale... Dosao kurir i potpisao uo na 2god...
Evo popet u junu ista prica potpisao opet ugovor na 2 god uz 50% popusta...

Eto korisnik sam kod telenora od 2013 , mislim na postpaid. Mislim da je potrebno prvi put probiti led, posle je sve lakse ;)
Jedno znam za sebe, nikad u vipu ali nikad!

Sent from Kin :(
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno