Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja mislim da niko za to nije čuo...

Послато са SM-J510GN уз помоћ Тапатока
 
Hteo sam da uzmem note 9,nisam korisnik ni telenora ni vipa,znao sam da trebam da dam neko ucesce znao sam da kao novom korisniku traziti ucesce,u telenoru su mi trazili ucesce od 69000,odem posle u VIP tamo mi trazili 23000,kazu proveravaju kreditni biro,nije mi jasno kako traze razlicite cene ako proveravaju kreditni biro.
 
Sigurno nisu bili identični paketi i u VIP bi ti bila veća cena za račun na mesečnom nivou.
 
Sigurno nisu bili identični paketi i u VIP bi ti bila veća cena za račun na mesečnom nivou.
U telenoru sam trazio pley 5 a Vip neo4,planirao sam da placam mesecno racun 5000 i nesto.da su mi trazili ucesce isto i u telenoru uzeo bi,posle nisam uzeo u ViP-u posto sam pitao par drugara koji su u VIP nisu zadovoljni
 
Poslednja izmena:
Nešto ti u VIP nisu lepo rekli pošto je uz Neo 4 cena Note 9 71.280 dinara.

Doduše u Telenoru uz Play 5 cena je 99.960 dinara, tako da ne znam šta znači i kako oni računaju to "učešće"...
 
Nešto ti u VIP nisu lepo rekli pošto je uz Neo 4 cena Note 9 71.280 dinara.

Doduše u Telenoru uz Play 5 cena je 99.960 dinara, tako da ne znam šta znači i kako oni računaju to "učešće"...
Ja sam hteo da tu cenu telefona da placam na rate,daju mi i jedni i drugi samo uz razlicita ucesca
 
Poslednja izmena:
Pa vidi, kod Telenora ako uzimaš na 24 rate i gledaš da ti cena pretplate i rate iznosi 5.000 dinara učešće iznosi 29.280 dinara tako da mi nije jasno otkud cifra od 60+k koju su ti pomenuli...
e4dbd7a185051d84b97acd41cd018f4c.jpg
 
Pa vidi, kod Telenora ako uzimaš na 24 rate i gledaš da ti cena pretplate i rate iznosi 5.000 dinara učešće iznosi 29.280 dinara tako da mi nije jasno otkud cifra od 60+k koju su ti pomenuli...
e4dbd7a185051d84b97acd41cd018f4c.jpg

I meni kada je rekla cifru od 69000 hiljada nije mi bilo nista jasno na moje pitanje da li moze da ucesce budeo oko 30000,ona je rekla da kompijuter kaze 69k,posle toga odem u vip oni traze 32000 hiljade ja pitam da li moze manje od odmah kaze moze 23000,posle sam hteo da se vratim u telenor da pitam u cemu je fora,ali nisam hteo da se raspraljam to vece,jedan radnik mi je samo rekao da uzemem samo paket bilo koji i da posle 2-3 meseca nece da traze ucesce za telefon
 
Najbolje je da proveriš u nekoj drugoj poslovnici a pre toga overi sajt Telenora i dobro se pripremi.

Btw nema potrebe da svaki put citiraš post iznad tvog na koji odgovaraš.
 
Joj ljudi verujte mi da je svaka poslovnica telenora drugacija, u jednoj naprimer ne moze nista, u drugoj sve moze, u trecoj u principu ne moze ali nacicemo resenje... sve je to zbog ljudi koji nisu upuceni koji rade tamo u dublju tematiku.. Oni koji znaju odma ti nadju resenje i nacine za sve, i nemoj na telefon vec uzmi pa promeni par poslovnica uzivo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
hvala ti sto si rekamo da probam u vise poslovnica,probacu ovih dana,razmisljao sam o tome da probam u vise poslovnica,ali mi nije jasno kako u jednoj moze u drugoj ne valjda ti zaposleni prolaze neku obuku,
 
Ono što me ovde nervira je što telefoni umeju da budu značajno skuplji nego u drugim mrežama. Npr. Galaxy S9 uz paket koji košta 2300din mesečno, košta ~70.000din. Npr. u Vip isti telefon uz paket koji košta 2400din mesečno, košta ~52.000 din.
Mogu da razumem da tarifni paketi budu skuplji ili jeftiniji, ali ovolika razlika u ceni između istih telefona je besmislena.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa ukupna cena ti dođe veća u VIP. 1000 dinara mesečno više je 24.000. I 52.000 telefon to je 76.000.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
[emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]
Da, mislim 100 dinara mesečno. Tako mi i treba kad čitam forum a još ni oči nisam otvorio kako treba.
Sorry, my bad.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Koliko se obicno ceka da otkljucaju iphone ako neko zna? Ima mesec dana kako sam ih pitala, i rekose poslace mail.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesi li probala drugu karticu? Ako nisi, probaj. Možda je već otključan.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Otključan je 100%. Meni nisu poslali mejl. Nisam ni ubacio drugu karticu. Već sam ga povezao sa PC i automatski se uključio iTunes i pisalo "your iPhone has been unlocked"


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nastavak priče od 3.1.2019. podnet zahtev za portovanje broja u MTS, zvali iz Telenora za par dana, odjednom ima prostora za 50% iako originalno nisu hteli da daju ni 20% ali pošto nema onih promotivnih dodatnih GB devojka je uzela Total 5 za 1150 din, u svakom slučaju mnogo bolje
 
Ako se pokrene prenos broja pa zovu i ponude popust 50% na Total 5 da li se dobiju i dodatni GB iz akcije koja traje u januaru?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako se pokrene prenos broja pa zovu i ponude popust 50% na Total 5 da li se dobiju i dodatni GB iz akcije koja traje u januaru?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Trebalo bi,to je sada paket Total 5.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne dobijaju se, to sam i napisao par postova iznad

Sad sam video. Mislim da su vas preveslali. Trebali ste dobiti i jedno i drugo. Nema drugog razloga sem tih megabajta zbog čega sam prešao u Telenor. U suprotnom, obično deranje bez razloga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gorane, onda bi play 10, sa:
500 min, neo porukama, 20 GB interneta + 3 aplikacije sa 30 GB (recimo, HBOGo, NBA Pass, Deezer)
bio 1150 dinara.
Bila bi to ubedljivo najpovoljnija ponuda od svih operatera.
 
Nisam gledao play,5gb za 900 din i nije tako fantastično u Total 5 . Ja ga placam 1800 i to isključivo zbog tih 10gb cele ugovorne obaveze. Zavisi kome sta treba,meni bi bio dovoljan i total 2 samo da je bonus internet bio 2g. Razlika od 400 din mogu je mala pa sam zato uzeo nešto što mi i ne treba baš. Volim da imam viška[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad sam video. Mislim da su vas preveslali. Trebali ste dobiti i jedno i drugo. Nema drugog razloga sem tih megabajta zbog čega sam prešao u Telenor. U suprotnom, obično deranje bez razloga.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni su na Total 5 ponudili 30% popusta za 24m
Sad cu da ih pitam dal dobijam dodatne GB iz vazece akcije.
 
Da tebi nisu ponudli onu glupost preko Telenor Banke da uzmes uredjaj na rate?
Umeju da precute taj deo kada "ponude 30%".
 
Nazad
Vrh Dno