Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ali to pravi problem i trošak u romingu

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nije to. To mi je oduvek uključeno i nikada nisam imao trošak ako se ne javim. Najbolje da vidiš sa njima gde su zabrljali.

Sent from my Mi 9 SE
 
Da li je moguće da Telenor naplaćuje romimg dolazeceg poziva koji odbijes.
Takodje vidim misteriozne pozive za poštu koja mi čak nije aktivirana
8e0ba0c035617f3a3ca10626725699b5.jpg
c16945bbb4dae60ff13298fb334b73bd.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Šalji reklamaciju što pre, jer u prvih pet dana valjda lakše rešavaju. Ja sam u aprilu imao situaciju da su mi obracunali nekoliko redirekcija na broj koji ima country code zemlje u kojoj sam bio, neke 2-3 cifre i onda moj broj. I više se I ne sećam šta je bio drugi problem. Uglavnom, ustanovili su da je CubaCell poslao taj spisak, da je kasno za reklamaciju, ali su mi kao znak dobre volje i višegodišnje saradnje, obrisali kompletan roming tog meseca. Nije bio veliki iznos, ali izgleda da im je tako bilo lakše, jer nemaju pojma sta se dešava. Pisao sam detaljnije o tome u aprilu/maju.
 
Malo sam ih iscimao i isprozivao preko društvenih mreža i danas zovu da nude "pogodnosti". Ugovor mi ističe krajem novembra ali su ponudili ili 50% ili da pređem na nove tarife ali bez popusta. Izabrao sam ipak 50% jer mogu da se prebacujem na druge pakete ako mi budu više odgovarali u bućnosti uz zadržavanje tog popusta dok sa data go pakete to ne bih mogso.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Neki od starijih total paketa, ne mogu sad tačno da se setim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li potpisati UO za godata paket dok traje promocija ili sačekati da prođe 30.09? Hoće li biti nekih novih paketa sa više interneta? Broj se koristi najviše za net i do sada je bila aktivna promocija 10GB tokom cele UO.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da li potpisati UO za godata paket dok traje promocija ili sačekati da prođe 30.09? Hoće li biti nekih novih paketa sa više interneta? Broj se koristi najviše za net i do sada je bila aktivna promocija 10GB tokom cele UO.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

10gb + 10 za aplikaciju + 200min je skroz ok za 999din. Ako ti minuti nisu dovoljni onda je godata+ bolja opcija gde za jos 400 din dobijas jos 2GB, 100min i 10gb za jos jednu aplikaciju. Mana ovih paketa je sto premium aplikacije ne ulaze u pretplatu.
 
10gb + 10 za aplikaciju + 200min je skroz ok za 999din. Ako ti minuti nisu dovoljni onda je godata+ bolja opcija gde za jos 400 din dobijas jos 2GB, 100min i 10gb za jos jednu aplikaciju. Mana ovih paketa je sto premium aplikacije ne ulaze u pretplatu.

Setih se i da je u ponudi playplus paket sa duplo vise sadrzaja, isto do kraja meseca (kako pise u flajeru iz prodavnice). 6gb, 100min, neo sms i 1bilo koja aplikacija) i sve to x2 za 1399rsd. Ista cena samo sto umesto 2 osnovne u godata+ ovde imas jednu aplikaciju iz osnovne ili premium ponude.
 
Telenor nastavak
Dobio odgovor na zalbu naplate govorne pošte u romingu , čak i ako govorna pošta nije aktivirana.
I normalno prigovor se odbija.
Ni reči o žalbu zašto je naplaćeno i odbijanje poziva kao uspostava veze.
U RATELU mi je potvrdjeno da je Telenor od skoro onemogućio ukidanje preusmeravanje ka govornoj pošti u slučaju kad ste nedostupni.
Znači odete u US, ugasite telefon, neko Vas zove , ode potiv ka Vama u US , iz US ode nazad na Vašu govornu poštu i Telenor to duplo naplati.

RATEL mi je rekao da napišem prigovor, ali je bitno da svi koji su oštećeni ovako "pokvareno" da tuže Telenor RATELU

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ja da ih jos jednom pohvalim.
Pre 10-12 dana moja starija dinastija isla na more u Grcku i ja hteo da im pokazem kako najlakse da aktiviraju onaj net dodatak 1 gb za 600 kinti.
Ajde rekoh da ne pokazujem preko app jer im to komplikovano i reko da vidim preko onog koda,misleci naravno kad ga ukucam da ce me prvo pitati jel zelim to aktivirati,kad ono mi odmah aktivira dodatak i zaduzi za 600 na mom broju.
Zovem ja njih i objasnim isto ovo gore napisano i lik mi odmah rece "nema problema,ponisticemo vam dodatak i vratiti pare",iskreno mislio sam da cu se natezati sa njima,pa da ce mi traziti pisanu reklamaciji i razne gluposti.
Posle 2-3 dana mi skinuto zaduzenje od 600...skroz ok od njih,bez imalo cimanja.
Ono sto sam sad tek primetio ja,mozda je to odavno je fora da ako im posaljes i mejlom,recimo kao ja jer sam sutradan video da sam i dalje zaduzen i opet hteo da proverim sta je sa tim zaduzenjem.
Oni su mi odgovorili da je skinuto zaduzenje i da ce za koji dan biti i u proveri vidljivo sto i jeste bilo.
A onda su me zvali sa 9000 i rekli da je skinuto zaduzenje i pitali da li mogu sada zatvoriti ovu moju mejl primedbu,nikad me za to nisu zvali,ja naravno odmah rekao da zatvore kad su resili u moju korist ;)
Jel im to sad neka nova fora ili?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ja da ih jos jednom pohvalim.
Pre 10-12 dana moja starija dinastija isla na more u Grcku i ja hteo da im pokazem kako najlakse da aktiviraju onaj net dodatak 1 gb za 600 kinti.
Ajde rekoh da ne pokazujem preko app jer im to komplikovano i reko da vidim preko onog koda,misleci naravno kad ga ukucam da ce me prvo pitati jel zelim to aktivirati,kad ono mi odmah aktivira dodatak i zaduzi za 600 na mom broju.
Zovem ja njih i objasnim isto ovo gore napisano i lik mi odmah rece "nema problema,ponisticemo vam dodatak i vratiti pare",iskreno mislio sam da cu se natezati sa njima,pa da ce mi traziti pisanu reklamaciji i razne gluposti.
Posle 2-3 dana mi skinuto zaduzenje od 600...skroz ok od njih,bez imalo cimanja.
Ono sto sam sad tek primetio ja,mozda je to odavno je fora da ako im posaljes i mejlom,recimo kao ja jer sam sutradan video da sam i dalje zaduzen i opet hteo da proverim sta je sa tim zaduzenjem.
Oni su mi odgovorili da je skinuto zaduzenje i da ce za koji dan biti i u proveri vidljivo sto i jeste bilo.
A onda su me zvali sa 9000 i rekli da je skinuto zaduzenje i pitali da li mogu sada zatvoriti ovu moju mejl primedbu,nikad me za to nisu zvali,ja naravno odmah rekao da zatvore kad su resili u moju korist ;)
Jel im to sad neka nova fora ili?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Prošle godine greškom aktivirao dva puta paket za CG i nisu hteli da mi ponište jedan, a aktivirani u razmaku od 5 minuta

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Mozda jer su bili telenor pravi...mada ni sa njima nikad probleme nisam imao...ovo je sad novi vlasnik pa mozda malo "spustili loptu"...jer kao sto rekoh,bez ikakvog natezanja mi to resili

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Telenor nastavak
Dobio odgovor na zalbu naplate govorne pošte u romingu , čak i ako govorna pošta nije aktivirana.
I normalno prigovor se odbija.
Ni reči o žalbu zašto je naplaćeno i odbijanje poziva kao uspostava veze.
U RATELU mi je potvrdjeno da je Telenor od skoro onemogućio ukidanje preusmeravanje ka govornoj pošti u slučaju kad ste nedostupni.
Znači odete u US, ugasite telefon, neko Vas zove , ode potiv ka Vama u US , iz US ode nazad na Vašu govornu poštu i Telenor to duplo naplati.

RATEL mi je rekao da napišem prigovor, ali je bitno da svi koji su oštećeni ovako "pokvareno" da tuže Telenor RATELU

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Izreklamiraj novo unapredjenje na njihovoj FB i Twitter stranici, da vidis kako ce da ti uvaze prigovor kad se procuje sta rade malo vise :)
 
Izreklamiraj novo unapredjenje na njihovoj FB i Twitter stranici, da vidis kako ce da ti uvaze prigovor kad se procuje sta rade malo vise :)
Sad poslao tužbu RATELu pa neka njima objašnjavaju sa sve screen shotovima, mojim pismima i njihovim odgovorom

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ostalo mi je 12 meseci do isteka UO (12 od 24). Trenutno sam na Total 2 paketu uz 30% popusta na pretplatu.

Zanima me da li je moguće da sada promenim tarifni paket (uzeo bih ove nove Go Data zbog neta)? I druga stvar, da li se prilikom promene paketa menja trajanje prvobitne UO i da li mi se popust na mesečnu pretplatu odobrava i na novi paket?
 
Mislim da ti ništa nećeš dobiti jer nemaš nikakav ucenjivacki kapacitet. To ti je što ti je.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel ovo provereno? Da li ima negde na sajtu?

Prvo sam video da nema ponuceno u Moj Telenor aplikaciji kada odem na opciju "promena paketa" a onda sam ih kontaktirao na FB i dobio istu informaciju. Na pitanje zasto je to tako receno mi je da "su takve instrukcije i da oni na to ne mogu da uticu". Promena moze samo na standardne pakete, a ne na Go Data i Go Data+.

Ako jos neko proveri ili ima informacije neka javlja, jer bih ja za razliku od @jaksa007 batalio HBO zarad 10 GB neta.
 
Ni oni ne znaju gde udaraju :)
Prošle nedelje mi je konačno prošao prenos jednog broja iz MTS. Uzeo GoData u Telenor-u, tip mi ladno napisao ugovor "bez obaveze"!
 
Ako jos neko proveri ili ima informacije neka javlja...
Uzeo sam Go Data, umesto neke Prenesi XXX + Surf 5GB (Telenor Više), dođe mi 30% jeftinije za 10GB umesto 8GB. Nisam imao UO.
Familiji ističe UO u novembru, pa su rekli da će moći krajem ovog meseca da pređu na Go Data kada bude manje od 2 meseca UO.
 
Meni ističe UO 10.10. i prešao bih na GoData jer mi savršeno odgovara. Rekli su mi preko Twittera da ne mogu da pređem i da ističe ponuda 30.09. kao što i piše, ali da mogu da otkupim ostatak ugovora i potpišem novi. Poći ću koji dan pred kraj promocije, biće manje od 1000 din. i mislim da se isplati. Takođe mi je rečeno da je moguće dobiti bonus od Superseta za GoData pakete, što mi je jako bitno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@Roy Fokker znaci i tebi su rekli isto sto i meni. Verovatno je to bas iz razloga sto su Go Data paketi "akcija" i samo trenutno dostupni, pa nece da ih "daju" nama koji imamo vazecu UO.

Meni isto mnogo vise odgovara Go Data zbog neta. Do sada sam imao 10GB mesecno bonusa uz Total 2 i s obzirom da mi je taj bonus istekao ovog meseca, gledam sta mi je ciniti. Imam jos godinu dana ugovora, a ne vidim neke alternative sem Go Data, koja je nedostupna.
 
Kapiram, meni je bar blizu pa mogu da otkupim. Bukvalno je savršen paket za mene - sad koristim Prenesi+ M s popustom što je 895 rsd mjesečno. S obzirom na prenošenje i to da nemam nikad ni 100 minuta razgovora mjesečno, jedino mi je internet "tijesan" - obično sam imao po nekoliko giga na raspolaganju iz rezerve, ali sam malo manje pazio posljednjih mjeseci i sad bi mi dobro došlo još. U suštini nemam neke prevelike zahtjeve, i ne zanimaju me premium aplikacije, i ovo sam čekao odavno, dobro je da su se sjetili.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Takođe mi je rečeno da je moguće dobiti bonus od Superseta za GoData pakete, što mi je jako bitno.
SuperSet mi je za sada aktivan uz Go Data, mada piše status "u obradi".
Videćemo posle prvog da li ostaje i da li ide 50% više interneta. I da li se višak prenosi...
 
Samo ono što skoro i ne troši net, jedino Facebook i Instagram ko gleda slike po pola dana.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno