Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Moja greška, prenose se.

Sent from my ASUS_X00QD using Tapatalk
 
Dakle, ja ne mogu da pređem na ovaj paket sa postojećeg Prenesi paketa (nisam pod UO) bez da uzmem UO ili novi broj ako sam dobro shvatio? Nadam se da ono malo što je ostalo od visokog menadžmenta tamo zna nešto što mi ne znamo pa da je to razlog ove logike...
 
evo ga odgovor sa twitera
98695fdf19ed960e6fbf87bf3f661d5b.jpg


Послато са Moto C помоћу Тапатока
Odgovor je u fazonu šišamo ovce i dalje.
Samo ovi koji hoće da odu u Vip i mts koji imaju isto ovo, e pa sad može i kod nas.

Daleko da su ispred konkurencije ali da su dobri jesu. Upoređujući ponude kod sva 3, jedino što po menk vredi u njihovim novim total paketima su dodaci hbo go i deezer koje su opet uspeli da obesmisle terajuci ljude na skuplje pakete. Sada kada vratiš malo film unazad Telenor nijednu novu tarifu i uslugu nije uveo prvi a da nije konkurencija to uradila pre. Vip pre svega.
Prava bitka oko korisnika u stvari i oko trzista nastavala je uvođenjem Neo paketa kod Vipa. Telenorov svaki potez od tada je 1 unapred, 2 unazad. Kao i ovaj Go data, veliki jaz u ceni 1000 naspram 1500 radi 2 gb i 100 min više? Što nisu otišli korak dalje da u toj skupljoj ponude makar 20 gb i 1 takozvanu premium app koja je do skoro bila u rangu sa ovim drugim app.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Go Data paketi dostupni su do 30.09.2019.

Dok je bio pravi Telenor, nikada nije bilo su novi paketi mesec dana u ponudi.
 
Pa da l se oni sprdaju sa ponudom na mesec dana? A pritom prelazak nije moguć. Koja je onda opcija za nas koji već imamo ugovornu obavezu??

Sent from my ASUS_X00QD using Tapatalk
 
Nista bez ucenjivanja nazalost :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pa da l se oni sprdaju sa ponudom na mesec dana? A pritom prelazak nije moguć. Koja je onda opcija za nas koji već imamo ugovornu obavezu??

Sent from my ASUS_X00QD using Tapatalk
Verovatno ne postoji opcija osim da gledas i nerviras se. Zaista Telenor povlači loše poteze, tj.menadžeri i viši nivo pod nazivom "Telenor". Znajući da su pojedine firme, pre svega državne, primorane da koriste od skoro samo mts poslovnu ponudu, očekujem brzo rasipanje korisnika i pad udela na tržištu ispod 30% uskoro.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pa da l se oni sprdaju sa ponudom na mesec dana? A pritom prelazak nije moguć. Koja je onda opcija za nas koji već imamo ugovornu obavezu??

Sent from my ASUS_X00QD using Tapatalk

Ма не брини, биће то поново око Нове године ;) Барем претпостављам...
 
Ma samo će produžavati na po mesec dana i tako u nedogled. Hoće da stvore neku gužvu da ljudi kao požure da što pre uzmu paket.

Sent from my Mi 9 SE
 
Koju gužvu desp, ako je istina što su odgovorili Pajici, samo novi korisnici i oni kojima je istekla UO mogu na ove pakete.
 
Ја прешао на Го Дата, 2 месеца пре истека уговорне обавезе, био сам на Тотал 5... Пошто нисам узимао телефон, хтео сам да смањим претплату и могао сам 50% на Тотал 2,4,8 или ове 2 опције Го Дата. Када сам се прерачунао и видео шта ми заправо треба а шта нуде у пакетима, избор је пао на Го Дата.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ја сам хтео да извучем 50% али су ми рекли да на њих не може, само на Тоталима може. Е сад дал то важи само за мене као јединку или за све, не знам. Пробај, па види шта ће ти рећи...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Samo da vam kažem da su mi odobrili 50% na Total 4, da nema ekipe sa foruma ne znam šta bih uradio. Hvala vam.
 
Zna li neko jel može u telenorn da se uzme telefon na rate bez broja? Hteo bih za majku da uzmem A70 jer je danas slomila svoj a ona je već postpaid na sebe i ima uredjaj. Ili da ipak pogledam gigatron, winwin itd?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne može to u Telenoru.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pff, glupost. Hvala na odgovoru!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nije mi jasno, da li može da se uzme telefon na rate uz Start tarifu (bez sadržaja, a pretplata 250 din). U opisu paketa piše da ne može telefon po povlašćenoj ceni, ali telefon na rate nije po povlašćenoj ceni već po maloprodajnoj. Ako može uz Start, onda je to najsličnije tome što tražiš. Samo eto ima "održavanje" u vidu 250 din mesečno.
 
Da bi se uzeo telefon na rate postoji ogranicenje na iznos tarife, mora da bude minimum tarifa u iznosu 1800 ili 2000 din.

Huawei P10
 
Moja zena izvukla 50% na total 2. Kontaktirala ih preko twittera. Hvala onome clanu, gore u ovoj temi, koji je napisao informaciju za kontakt preko tw. Inace nema potpisivanja nikakvih papira, salju sms sa ponudom na koji odgovoris i to je to. Odmah se u telenor aplikaciji vidi promena.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje.
Ceo zivot sam u Telenoru, ali nikada nisam obracao paznju na neke detalje, pa me nesto zanima.
Malopre sam nesto, rsapravljao sa surugom, oko potrosnje minuta, koji idu ka drugim mrezama.
Ajde, kao primer, da stavimo ovaj novi GoData paket.
Tu pise, da imam 200 minuta ka svima, i 5000 minuta, unutar Telenora.
Zanima me, da li se, svaki put kada poozovem nekoga, ko je npr. u Vip-u, meni skida od tih 200 minuta?
 
Eh, kada sa zenom raspravljam...
Hvala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne troše se paralelno.
 
Ona mene ubedjuje, da njoj prvo skinu te neke minute, bez obzira koga zove, pa posle nema minute, da pozove nekoga, ko je u drugoj mrezi.
Ne znam koji paket ima, neki stari, ali to mi ne zvuci logicno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nekada je to bilo 200 minuta ka svima i 5000 minuta u Telenor mreži. Koga god zoveš, fiksnu, MTS, Vip i Telenor, prvo skida od tih 200 minuta. Kada potrošiš tih 200 minuta onda kada zoveš Telenor skida od onih 5000 minuta a ako zoveš druge mreže onda ti ide po cenovniku dodatno na pretplatu.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Aha, znaci onda i jeste tako kod nje.
Ja nisam imao takav obracun, pa mi je bilo cudno.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Tako je, prvo se troše minuti prema svim mrežama (bez obzira koju mrežu zoveš, pa i Telenorovu), a onda trošiš onih 5000 minuta predviđenih samo za Telenor mrežu.
 
To je nekada bilo, a sada je ovako, kao sto sam rekao u prvom postu?
Znaci, posebno skida, u zavisnosti koja se mreza poziva?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno