Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Zanima me da li moze da u telenoru plati nekoliko racuna unapred,posto sam njihov korisnik 3 meseca,zelim da uzmem telefon uz opciju da ga placam 6 meseci,pa me interesuje da li mogu da platim tri racuna unapred posto mora da budes njihov korisnik najmanje 6 meseci da bi uzeo telefon na 6 meseci,interesujeme da li neko zna da li bi mogao to da uradim.Hvala unapred
 
Naravno da ne. U tome i jeste fora da budeš njihov korisnik oredjeni period. Plus, oni ne znaju koliko bi napravio račun za naredne mesece.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni na pripejd broju na *131# ponudili da predjem na post pejd sa 50% popusta na cenu paketa.
 
Poslednja izmena:
Ćaleta malo malo pa smaraju s tim, koristi 20god tu prepaid karticu, još od Mobtela.
 
Meni su ponudili porukom pa zatim i zvali posle par meseci od aktivacije pripaid broja. Iz korisničke službe su mi rekli da ponuda od 50% popusta ostaje zabeležena uz broj pa da se javim ako se predomislim. Dugo godina sam bio njihov postpaid korisnin pa sam prešao u mts kada je bila aktivna ona promocija od 100Gb...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jel uzimao ko skoro telefon na pretplatu u telenoru? Da li daju za lojalne korisnike i dalje popust od 10000, 15000,20000 dinara na cenu telefona u zavisnosti od izabranog paketa
 
Ja pocetkom jula dobio 15k popusta, pisao sam. Za obnovu ugovora.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Mislim da je uz sve 15k rekao agent, osim za najskuplji uz koji je 20k. Ja uzeo T8.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Od 01.10. nema više NBA app....verovatno posledica prelaska NBA na arenu/mts
 
Mrtav internet već pola sata. Zemun, Kalvarija/Marije Bursać. Ne radi ni Home, ni na voice kartici.
 
Kazu mi sad u Telenoru da im je pao sistem skroz[emoji23]

Sent from my motorola one vision using Tapatalk
 
Nadam se da ga nisu držali mnogo visoko, da se ne razbije od padanja.
Net je proradio, ali osećaj je kao dial up. Tetherujem VIP do daljnjeg...
 
Da nije kakvo ujedinjenje sa SBB ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Мени ни СМС не ради...

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Ni meni ne radi SMS
 
SMSovi i dalje ne stižu, probao da platim par stvari preko Telenor Banke ali ne uspevam već 2 sata.

Što se Neta tiče, meni je radio perfektno ceo dan, ali kolega do mene nije mogao da pošalje poruku preko Whatsappa a kamo li nešto više od toga iako smo bili jedan do drugog i verovatno nakačeni na istu baznu stanicu.
 
Apsolutno nemam nijakvih problema ceo dan. Sve radi, odlično. Jel to zajebava samo u bgd?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
I u Aleksincu ne radi. Meni je Telenor Home u ruteru i koristim EON na njemu. Morao sam da ubacim Vip karticu da bih koristio iole normalno. Ni KC ne radi, kad se pozove automatski odbije poziv. Ni moj telenor app ne radi. Problem je verovatno u celoj drzavi.
 
Kod mene radi sve,ali je poslovni broj.
 
Proradili SMSovi u međuvremenu, ali pojedini servisni brojevi i dalje ne rade. Uspeo sam da dobijem verifikacioni SMS od Google - a za 2 factor auth, ali iz Telenor Banke i dalje ne stiže ništa.

Takođe, Moj Telenor app ne prikazuje trenutno zaduženje (stoji 0 RSD), za preostale minute i megabajte prikazuje kako treba. Cirkus.
 
Апликација ради, само тренутно задужење не ради...
 
Nazad
Vrh Dno