Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Na Bežanijskoj kosi upravo testirano.
bc040f2763dd2972108c71f011561c66.jpg


Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Nikad u zivotu ne videh to HD a imam sluzbeni Telenor i pricam i sa kolegama i van ljudima na Telenoru i nikad ne videh to, dok mi je brat jednom pre 3 godine rekao da je jednom video to HD ali smo obojica pricali sa nasim privatnim Vip karticama samo tada jednom i nikad vise i on ima sluzbeni Telenor i cesto pricam sa njim iako nismo u istoj firmi besplatno nam je nikad nismo videli HD a to nije VoLTE svakako.
Svakako nema veze sa volte.
9c0110f6891a2e64368fd8258e606404.jpg


Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
uavisi od telefona verovatno

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ako imas Fb ili Twitter šalji im sutra poruku, ili na mail [email protected], da te kontaktira neko radi produženja ugovorne obaveze. Vidi šta ti nude, pa onda ako ti ne odgovara idi na prenos broja (sta ti više odgovara intarifa ili zmaj), i onda te možda opet kontaktiraju, ako ne nikom ništa. Prečices tamo gde ti odgovara i to je to.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Koliko brzo se javljaju ovi iz servisa?
 
Zavisi, ima više iskustava ovde. Mene su zvali za 20min, nekog zovu za 1-2 dana.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ma nema sanse da je to, ali lepe zelje nazalost nisu realne, mislim jesu realne kad hoces, ali oni to ne zele iz samo njima znanih razloga.

Као што и из само њима знаних разлога развлаче завршетак покривања са 4Г већ две године! Прво Вип, онда Теленор одмах за њима је могао, тренутно 5-7% преостало и тако стоји или брзином пужа напредује...
 
Da li postoji neka aktuelna promocija za ljude kojima istice ugovor za paket koji vise ne postoji?

Na sajtu su informacije vrlo ogranicene.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Sva tri nemaju ikonicu, nego moze kroz 0011 meni da se vidi codec.
Hvala za info pogledacu.
Као што и из само њима знаних разлога развлаче завршетак покривања са 4Г већ две године! Прво Вип, онда Теленор одмах за њима је могао, тренутно 5-7% преостало и тако стоји или брзином пужа напредује...
Upravo to.
 
Zavisi, ima više iskustava ovde. Mene su zvali za 20min, nekog zovu za 1-2 dana.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Nisu mi se javili više od nedelju dana, da bi na kraju napisali da, ako ne uzimam telefon, mogu da se javim nakon isteka ugovora ili da odem u neku poslovnicu da vidim ponudu.
 
Da li postoji neka aktuelna promocija za ljude kojima istice ugovor za paket koji vise ne postoji?

Na sajtu su informacije vrlo ogranicene.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Ako in pitas, dace it 50% popusta na aktuelne pakete, ako ne uzmes telefon. Inace, sajt...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Počeo sam da koristim Deezer aplikaciju (registrovao se preko onog Telenor koda), ali sam primetio da su mnoge stvari koje slušam zaključane (posle sam pročitao da je region lock pravilo na Deezeru).
Da li bi eventulano brisanje naloga i ponovna registracija sa US VPN adresom "otključala" pun katalog?
 
Ako ideš kroz Telenor Srbija Premium account, teško.
Najviše me nervira kada ide neki miks i jedna pesma u sredini siva, nema.
Prethodnih dana sam koristio malo više Deezer kroz Android Auto, upravljanje sa telefona, i baš često se desi da neka pesma nakon prvih nekoliko sekundi prosto stane, pa tek kad stisneš opet play, nastavi. Ne znam da li je do Deezer ili AA.
 
Prethodnih dana sam koristio malo više Deezer kroz Android Auto, upravljanje sa telefona, i baš često se desi da neka pesma nakon prvih nekoliko sekundi prosto stane, pa tek kad stisneš opet play, nastavi. Ne znam da li je do Deezer ili AA.
Mislim da nije do Deezer aplikacije. Ne znam šta je Android Auto; ja često uključim Deezer kad sam na putu - povežem telefon sa radiom u kolima i to odlično radi. Nisam primetio takav problem.



Sent from my Mi 9 SE
 
Ja nemam taj problem, ja sam na VIP, ali koristim AA i telenor deezer.
 
Da li se nekome desilo da mu obračunaju roming tarifu za broj koji je ceo mesec proveo u Beogradu?

dCxHxWD.png


Ne shvatam kako je ovo moguće...
 
Moj drugar je jednom prilikom negde oko Grocke uhvatio sebe da je u romingu. Bio je na mts onda, ali je moguće na bilo kojoj mreži da se desi slično.
Pozovi i pitaj iz koje mreže su bili pozivi.

Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
mozes pogledati listing, videces koja je mreza u pitanju. pretrazi rucno mreze na toj lokaciji pa pogledaj da li se pojavljuje nesto osim domacih mreza

Послато са Moto C помоћу Тапатока
 
Da li se nekome desilo da mu obračunaju roming tarifu za broj koji je ceo mesec proveo u Beogradu?

dCxHxWD.png


Ne shvatam kako je ovo moguće...

Ja se sećam pre 5/6 godina, samo u jednom selu, koje je u centralnoj Srbiji, gde nema sile za roming, pokazuje da je roming. Vip mreža je bila. Ja sam u subotici jednom uhvatio rumunsku mrežu, hrvatsku i madjarsku. Madjarsku pa i okej ali ove dve baš, tako da ko zna... Evo imam i skrinšot
f51efd3ade12f74edc7af723f8204620.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako ideš kroz Telenor Srbija Premium account, teško.
Najviše me nervira kada ide neki miks i jedna pesma u sredini siva, nema.
Prethodnih dana sam koristio malo više Deezer kroz Android Auto, upravljanje sa telefona, i baš često se desi da neka pesma nakon prvih nekoliko sekundi prosto stane, pa tek kad stisneš opet play, nastavi. Ne znam da li je do Deezer ili AA.
Koristim Deezer baš baš puno, što na telefonu, što na 2 PC-a, i ovo mi se prosto ne dešava. Da nije možda do gubitka 4G signala?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nema to veze sa internetom. To se meni desi s vremena na vreme i na wifi i na preuzetu muziku. To je neki bug u aplikaciji. Takodje, desi mi se da pesma šatro krene, on odbrajava vreme da je počela ali muzike nema. Onda moram da prebacim narednu pesmu, pa ponovo da se vratim i počeće. Ima tu još dosta sitnih bagova, da ne dužim ali ovo 99% nije do telenora itd


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja se sećam pre 5/6 godina, samo u jednom selu, koje je u centralnoj Srbiji, gde nema sile za roming, pokazuje da je roming. Vip mreža je bila. Ja sam u subotici jednom uhvatio rumunsku mrežu, hrvatsku i madjarsku. Madjarsku pa i okej ali ove dve baš, tako da ko zna... Evo imam i skrinšot
f51efd3ade12f74edc7af723f8204620.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
vip mreza je ranije koristila nacionalni roming tamo gde nisu imali svoje predajnike pa su telefoni pokazivali da su u romingu..

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Може ли се и даље добити 50% попуста на пакет без телефона уз обнову уговора на две године? На који начин је најбоље контактирати их за ту понуду ако и даље постоји?
 
Poslednja izmena:
Може ли се и даље добити 50% попуста на пакет без телефона уз обнову уговора на две године? На који начин је најбоље контактирати их за ту понуду ако и даље постоји?
Ja sam ih kontaktirao preko tw, i službenica me je ljubazno "ošpricala" uputivši me na sajt telenora [emoji16] iako sam redovno plaćao sve račune 2 godine. Danas mi stiže onaj dokument za potpis iz vipa za prenos broja, zatražio sam prelazak na in tarifu, pa će me verovatno ovi zvati da nešto nude. Ako ne zovu, baš me briga, svakako neću da im plaćam za ove trenutne pakete. Ako zovu, javiću šta je bilo i kako.
 
Nazad
Vrh Dno