Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

A jos uvek nisu sredili da se internet iz odabranih aplikacija trosi iz kvote 10gb nego iz redovnih gb, bar kod mene. Primetio sam Hbo go i Whatsapp.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni troši isto tako. Iz paketa ne iz aplikacija. Mada i onako ima net-a koliko hoćeš :).
 
Meni troši isto tako. Iz paketa ne iz aplikacija. Mada i onako ima net-a koliko hoćeš :).

Pogledaj resenja , po njima[emoji23][emoji23][emoji23]
39c4c08252b28218c4da823228247a23.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel su oni normalni? Stvarno nemam reči. Kao što su meni rekli za slab signal u stanu, samo 2G je za pozive, a 4G za internet i pa pa. Reko, ok, omogućite mi odvojeno podešavanje za jedno i za drugo, pa ne može, a ne može, jel...
 
Moraš da odeš na kupi pa biraš popust ili duple GB. Uglavnom idu od 200 do 500 dinara popusti.
 
500 dinara? [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ovi popusti 500 dinara na dodatnu opremu? Bas impresivno.
 
500 x 24 :), ali su opet skuplji u proseku za 100+ evra u odnosu na oglase na KP.
 
Ne samo na KP, i u odnosu na druge operatere po 100+ evra u slicnim paketima. Ne znam cemu se nadaju sa takvom politikom.
 
Ma njima je cilj samo da obrnu parice, i posle toga kud koji. Neće se ugasiti to je sigurno, ali mi nije jasno da ulažeš u infrastrukturu, realno si najbolji kao mreža po tehničkim kriterijumima, a opet nećeš, ne želiš ili ne znaš da oslušneš korisnike. Stvarno su nerealno skupi za uređaje što nije ništa novo za Telenor, ali opet sam mislio da će sa promenom vlasnika malo da se smire.
 
kakve veze imaju drugi operateri? Mislim cene se znaju, i svako bira operatera, niko nije prisiljen da bude u nekom od njih. Ja sam na Telenoru, ne pada mi na pamet da prelazim u neki drugi da bi mogao kupiti jeftinije telefon. Ko zeli taj ce otici, sta sad kukate samo. :)
 
U poređenju cena za telefone imaju. Telenor je tu uvek imao najjače cene. I ja ću uvek ostati na Telenoru, ma šta god pričao, i ne sviđa mi se 1001 stvar ali opet mislim da bolje mreže u Srbiji nema, i zato ćutim i malo pljucnem :D.
 
Ako mislite na internet za dodatne aplikacije, kao što su whatsapp i viber, internet se troši jer internet za njih ne važi za razgovore. To su mi lično oni iz telenora rekli, taj internet služi samo za medije i poruke.

Btw pre osam dana sam podneo zahtev za prelazak na prepaid i danas su mi prebacili broj, nisu me ni zvali, ništa haha. Tako da ću danas najverovatnije da odem do mtsa da sklopim ugovor...


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Znaci ni video pozive ne racunaju? To kurve nisu rekle. Racunali su mi uvek do pre mesec dana tako da je to nesto novo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, ne. To se ne računa. Ja sam tako aktivirao whatsapp da bih pričao s devojkom jer više ne živimo u istom gradu i primetio sam da se troši internet iz paketa. Ja pozovem i pitam, to su mi lično oni rekli. Voip razgovori uvek troše internet iz paketa. OSIM vibera, rekli su mi na viber troši internet za viber, pa sam posle aktivirao viber i stvarno je bilo tako. Ali to je bilo pre više od pola godine, ne znam da li su nešto promenili. A da su slepci, jesu. Ja sada idem do mtsa da sklopim ugovor, daju licima do 26. godina 100GB svaki mesec uz omorika i soko tarifu. Što je eextra, iskreno, 15x bolje od telenora


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Telenor je pre nekog vremena (u toku poslednjih par meseci) promenio nod za aktivaciju korisničkih usluga, a u paraleli se radi prelazak Core mreže na novog proizvodjača. Cenim da su problemi koje prijavljujete, oko računanja potrošnje po nekim uslugama, posledica ovih promena.
Pozdrav
 
Cinjenica je da nemamo normalnu mrezu. Mts je uzas koliko mogu da procitam. U vipu sam bio 8 godina,bili su mi ok dok nisu poceli da kraduckaju, sad ne znam kakvi su ali razmisljam tamo da odem jer je telenor bezobrazno skup sto se svega tice. Od paketa pa do uredjaja.
I isto mi nije jasno,svi operateri koriguju cenu telefona u zavisnosti od velicine paketa. Kod telenora telefon isto kosta i na total 2 i na total 30. Koja je tu fora?

I ono o cemu razmisljam, telenor jeste skuplji, npr total 4 sa duplo neta (8gb) kosta 2000 dinara sa popustom. Ali ako se pogleda iz drugog ugla,daju nam hbogo premium na 5 uredjaja koji kosta mesecno 6€ i daju nam deezer koji kosta isto 6€, to su neke dve koje ja koristim. Znam da oninto kroz vece cene paketa kroz 24 meseca svakako naplate. Ali iz tog ugla nije toliko lose. Drugi takve usluge ne pruzaju.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, može pomoć?? Evo me u Bigu, bio sam to mts i rekli su mi da mora proći tri meseca kako bih preneo broj na postapid kod njih. Svatio sam do telenora i rekli su mi da ne mora, osim ako nemaju neka svoja pravila. Ja nemam promocije, nemam ništa, dodatke, ne mogu ni da pozovem a ne čeka mi se red ponovo. Ja sam iz telenora preneo na postpaid, danas su mi prebacili broj i želim da prođem na postpaid u mtsu


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
@nixysx

Aj sad malo jasnije:
- na kom operateru i paketu si sad?
- kad si presao kod trenutnog operatera?
- gde hoces i na koji paket da predjes?
 
^ Ne bih rekao:
Назив CETIN
Пословно име CETIN d.o.o. Beograd-Novi Beograd
Статус Активан
Правна форма Друштво са ограниченом одговорношћу
Матични број 21594105
Датум оснивања 1.7.2020

Чланови:
1. Пословно име PPF TMT BIDCO 1 B.V.
Матични број 70498288
Држава Холандија
Адреса Strawinskylaan 933, Amsterdam
Удео 100,000000000000 %
Улога члана Члан

Izvor: APR
 
Dok su bili Norvezani infrastruktura je bila izdvojena u kompaniju koja se zvala Telenor Common Operation, sada su zaposleni iz te firme prebaceni u Cetin, ne znam kako je ta promena izvedena, ali sam hteo da kazem da je infrastruktura vec poodavno bila izdvojena u posebnu cerku kompaniju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, TCNO je (kao što mu i ime kaže) bio firma koja se bavila upravljanjem mrežom. Infrastruktura je i dalje bila u vlasništvu i nadležnosti Telenora.
Pozdrav
 
Ne, TCNO je (kao što mu i ime kaže) bio firma koja se bavila upravljanjem mrežom. Infrastruktura je i dalje bila u vlasništvu i nadležnosti Telenora.
Pozdrav

Aha ok, znaci samo upravljanje je bilo pod Tnco-om a ne i sama infrastruktura, mislio sam da je i to bilo pod Tnco-om, moja greska onda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno