Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ljudi, ne iznosite poluproverene informacije zbog drugih koji dođu da se informišu. Pišite ako ste 100% sigurni, samo tako ste pomogli nekome.

Elem, 50% i novi paketi naravno idu zajedno i idu od prvog dana(sem tog prvog kad je malo problema bilo) i da, računa se 50% na punu cenu. Dakle Play+20 košta 897.5din.

Takođe ukoliko ste potpisali aneks koji ima popust na pretplatu u istom vam jasno piše da možete da menjate pakete bez ograničenja. Ukoliko ste uzeli telefon ili imate onu 25%+telefon kombinaciju možete samo na paket sa većom pretplatom od postojeće.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Bas tako kako je od uvek i bilo

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Po meni,ove postpaid tarife pomalo gube bitku protiv pripaid-a.Na primer ovaj Play+20 ima 1,5GB neta i neogranicene razgovore i sms.Za 900 din.A Pripaid ponuda "Minuti i MB" ima 4GB neta,400 min i 1200 min u mrezi.Za 880 din.E sad,jedina zackoljica je sto moras na 7 dana ponovo da aktiviras dodatak,ali bar nemas ugovornu obavezu.I nema SMS,ali pored Vibera i WA,SMS je "malo" postao suvisan.Ipak 4GB naspram 1,5GB,pravi razliku.
 
Tu se sve svodi na neke promocije kojih danas ima, a sutra nema. Mislim da i nije baš za poređenje.
 
Takođe ukoliko ste potpisali aneks koji ima popust na pretplatu u istom vam jasno piše da možete da menjate pakete bez ograničenja.

novi aneksi na 50%, sad, od pre koji dan, sadrže i deo koji kaže da ukoliko se promeni paket, gubi se i 50% a ostaje da važi ugovorna obaveza na 24m....
 
Ako imaš takav aneks okači SS da uporedimo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Moguce je da su hteli da se ograde da ljudi ne bi prelazili na neo pakete sa 50% popusta.
 
Ako je tako samo je bilo pitanje vremena kad ce da se ograde, rekoh na pocetku tog prelaznog perioda da su lose smislili aneks pa im se obilo o glavu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Treba mi mali help, uskoro mi istice ugovor, (telenor) , koji im ono bese email da im pisem da vidim jel mogu da izvucem neki popust ili slicno ?
Meni su letos (septembar) poslali poruku da imam 30% na pretplatu. Ignorisao sam je slučajno, zaboravio skroz kad ono mesec dana kasnije (par dana pred istek ugovora) mi stigao SMS za 50% + onih 10GB :) Bio sam na Prenesi Play L paketu.
 
Po meni,ove postpaid tarife pomalo gube bitku protiv pripaid-a.Na primer ovaj Play+20 ima 1,5GB neta i neogranicene razgovore i sms.Za 900 din.A Pripaid ponuda "Minuti i MB" ima 4GB neta,400 min i 1200 min u mrezi.Za 880 din.E sad,jedina zackoljica je sto moras na 7 dana ponovo da aktiviras dodatak,ali bar nemas ugovornu obavezu.I nema SMS,ali pored Vibera i WA,SMS je "malo" postao suvisan.Ipak 4GB naspram 1,5GB,pravi razliku.

U svakom slučaju, mobilne komunikacije su postale dovoljno jeftine, da ne vredi truda kalkulisanje gde ćeš jeftinije da prođeš :)
 
Istice mi jos malo ugovor u Telenoru, njihov sam korisnik jos dok su bili Karicevi, negde od 1997. Jos ni jednom nisam imao nikakav popust od njih. Da li da trazim tako nest u poslovnici ili da trazim preko email, FB,..? tweeter ne koristim.
 
Da im napisem tako kako sam i ovde napisao, da sam jako dugo korisnik?
 
Valjda su ti za obnovu ugovora ponudili ono standardno 20% popusta na pretplatu, ili 50% više minuta ka svim mrežama, ili 1 GB mesečno?
 
Nisu mi nista ponudili jos, istice mi ugovor za oko mesec dana. Inace jos nikad mi nisu nista ponudili kad sam obnavljao ugovore.
 
Tri meseca pred istek ugovorne obaveze imaš pravo na obnovu ugovora bez telefona sa stardadnim pogodnostima koje sam naveo. Ako želiš veće popuste/pogodnosti, šalji mail.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ističe mi aneks ugovora krajem januara (telefon na šest rata uz račun koji je odmah otplaćen + 25% na račun).

Pitao oko produžetka ugovora pre isteka istog - prodaja me prvo iskulirala, posle nedelju dana poslao novi mail servisu i prodaji i dobio kontradiktorne odgovore - prodaja kaže da može tri meseca pre isteka ugovora ako uzimam telefon preko Telenor banke ili mesec dana pre isteka u regularnoj situaciji, servis kaže da ih nazovem na dan isteka ugovora jer tek tada možemo da se dogovorimo o pogodnostima (koje btw niti sam tražio niti pominjao).

Ko je u pravu oko produžetka ugovora i koliko ranije u mom slučaju može da se produži ugovor?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Da im napisem tako kako sam i ovde napisao, da sam jako dugo korisnik?

Pa zavisi sta ti treba. AKo neces telefon , navedi da ti telefon nije potreban... Ako si zainteresovan za neki paket napisi i to, napisi jos da li imaju neke pogodnosti za tebe kao dugogodisnjeg korisnika ... Odprilike tako nesto slozis, i naravno navedi broj telefona na koji vazi ugovor,,,
I probaj to da im posaljes jedno 10-ak dana pre isteka ugovora, mozes i pre ali vervatno ce ti napisati da se javis kada ti istekne ugovor...
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Može li neko da mi rastumači ovaj paket, jer na sajtu ne postoji. Koliko imam minuta, poruka valjda samo 30? Internet 3GB.
IMG-bd91399aa1966ab06848b98538901a2b-V.jpgIMG-a9cb9604edee9f3ff086583c8263e291-V.jpg
 
Klik tu gde piše biznis 300.
 
Kad su prošle godine počeli popusti? Početkom ili krajem decembra?

O kakvim popustima je rec?
Ja sam bio na postpejdu u telenoru od 2008 do 2016 kada sam presao u mts. Sada bih se vratio u telenor, sta mislite da li bi mi dali 50% popusta ako im zatrazim preko maila ili da ne pokusavam uopste. I jel moze mail na koji da saljem?
 
@durantula

Rec je, ako se ne varam, o popustima na uredjaje.

Kod telenora moras da imas staz od minimum 6 meseci da bi dobio nestandardne popuste (50% na pretplatu npr). Ovako, kad se prebacujes iz druge mreze, mozes da dobijes samo standardnu ponudu. Prosao sam kroz isto ove godine, pisao im i rekli mi da se javim kad prodje 6 meseci od prenosa.

Bio je mejl za kontakt na temi, mislim da je [email protected] ali proveri.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam isti paket. U okviru istog paketa nemam nikakve minute ni poruke.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
ove black friday ponude u telenoru, ima li tu uopste snizenja ikakvog..? hteo sam mami da uzmem neki android za dinar ili do 5-6 hiljada uz neku od manjih tarifa do 1000 din.. medjutim nista pametno da se pojavi. vidim da ima moto C 3g ali nesto mi se ne cini da je pojeftinila...

sta je vasa preporuka za kupovinu, po mogucnosti da ima 16gb interne memorije jer ovi androidi sa 8gb ne mogu da funkcionisu normalno..?

gledam vec par meseci, sve cekam neki popust ali nista normalno.. mislio sam bice sad nekog popusta, ili da cekam decembar... mada oni pre popusta obicno dignu cene tako da to nema smisla nikakvog..

Sent from Galaxy S8
 
Bilo je kao juče nekih popusta na određene modele koji su išli do 18k dinara za neki Sony model (mislim da je stariji jer dolazi sa Androidom 6.0) ali ne znam da li je to bilo samo juče ili traje do sutra.
 
Nazad
Vrh Dno