Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Potpisao sam total 5 31.12.2018. U martu smo se posvadjali,ja trazio da ih oci moje vise ne vide. Platio penale i podneo zahtev za prelazak u drugu mrežu. Na kraju se dogovorili [emoji16] ,nisam mogao total 5 jer je ukinut pa sam uzeo total 4 ali mi je ostala promocija od 10gb mesecno potpisana tog 31.12. Da li je to bilo regularno ili su mi izasli u susret ne znam ali da nije bilo tako,ne bi ostao sigurno.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Promocija od 10Gb je kao zaseban ugovor na dve godine i nema veze sa promenom paketa.Meni je na pola te promocije istekao ugovor koji je bio na 50% popusta,potisao novi ugovor sa drugim paketom i tih 10Gb je ostalo do isteka promocije.

Neka se javi neko ko je uspeo da potiše nov ugovor sa paketom koji više nije u ponudi jer ne verujem da je to bilo ikada moguće...
 
  • Like
Reagovanja: M J
@gr3mlin

Daju naravno

@Corvux Corax
javi se ako je u pitanju bio stari paket koji nije bio u ponudi [emoji16]



9c9d533803055499a7d53a23822fd7db.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ako predjem u telenor ne mogu dobiti popust od 50% bez telefona? To je samo za postojece koji obnavljaju ugovor?
 
Nema šanse da dobiješ 50% kao novi korisnik. Tek nakon isteka prve ugovorne obaveze možeš traziti, pa ako ti dozvole.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ne znam da li se ovo vodi kao novi korisnik. Klincu sam kupio pripejd karticu,registrovao je pre par dan i u petak trazio i odobrili prelazak na postpejd paket Play start sa 50% popusta na pretplatu, bez uzimanja telefona. Tako da uz aktivaciju e- racuna mesecna pretplata iznosi 425din...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
I mene su zvali na pripaid broj i nudili mi 50% popusta da pređem na postpaid.
 
Neznam sta si hteo da kazes, ali Bugari i nemaju drugo pismo sem cirilicnog..

Нисмо ни ми имили латиницу првих хиљаду ил више година, а онда „смо си је" сами себи наметнули, а своје право писмо још мало па одбацили.

Meni je lakše na latinici jer sve pišem na telefonu. Možda da su nam proizvođači na ranijim verzijama telefona stavljali ćirilicu kao u Bugarskoj ili Rusiji više bismo je koristili.

Сваком је лакше на тел и комп писати латиницом, али ни писање ћирилицом није ваљда тако тешко као што је било рецимо нашима на Солунском фронту борити се... ;)
А произвођачи би одавно убацивали ћирилицу у телефоне, само да смо ми тражили, али нисмо (заступници и држава, као ни већина корисника).

(Off али кад се већ споменуло.)
 
Poslednja izmena:
Istekao mi ugovor bez moba sa 20% popusta pre više od godinu dana, ali sam ostao na postpaidu plaćajući punu cenu starog paketa Prenesi Play+ L jer imam 10GB promo i cena novih paketa (čak i sa 20% popusta) je bila veća od pune cene starog a nije nudila ništa što mi treba. Za mesec dana mi konačno ističe 10GB promo pa bih uzeo neki novi paket. Koje su šanse da ubodem 50% popusta na Total 8? Imam aktiviran i SBB Superset
 
Poslednja izmena:
Da li ste imali smetnji sa Telenor 3G/4G poslednjih meseci? Ovo je jezivo, desavalo mi se vise puta da se samo pojedine aplikacije otvaraju, Deezer vrti u nedogled, Youtube odmah izbaci gresku, probao da prebacim sa 4G na 3G, nesto otvara ali takodje sporo do bola. 2 puta sam restartovao uredjaj i nije pomoglo. I onda prestane posle sat vremena. Lokacije: Zvezdara kod Cvetka, NBG, Stari aerodrom


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Meni je sad dosta sporo, skoro pa ne i radi..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Istekao mi ugovor bez moba sa 20% popusta pre više od godinu dana, ali sam ostao na postpaidu plaćajući punu cenu starog paketa Prenesi Play+ L jer imam 10GB promo i cena novih paketa (čak i sa 20% popusta) je bila veća od pune cene starog a nije nudila ništa što mi treba. Za mesec dana mi konačno ističe 10GB promo pa bih uzeo neki novi paket. Koje su šanse da ubodem 50% popusta na Total 8? Imam aktiviran i SBB Superset

Imas sanse, posalji im poruku na fejsu ili tviteru, reci da ti treba vise neta, a ne odgovara ti cena novih paketa (tj gledaj da paket koji uzimas bude sa popustom ili kao taj koji sada placas ili se pozovi na prelazak kod vipa koji ima za 999rsd 10GB neta u intarifi). Razmotri i Total 15, nije velika razlika u ceni (oko 1700 ti dođe sa 50%)
 
Ugsio sam 2 broja kod Telenora u periodu od mesec dana. Niko se nije setio ništa da mi ponudi da ostanem kod njih, a uredno je svaki račun plaćan od 2010.godine. Ostao mi je još jedan broj koji trenutno koristim, i kroz par meseci ću i njega da ugasim, ili da podnesem zahtev da pređem kod drugog operatera. Možda im više para uši prelazak nego gašenje broja.
 
Da li ste imali smetnji sa Telenor 3G/4G poslednjih meseci? Ovo je jezivo, desavalo mi se vise puta da se samo pojedine aplikacije otvaraju, Deezer vrti u nedogled, Youtube odmah izbaci gresku, probao da prebacim sa 4G na 3G, nesto otvara ali takodje sporo do bola. 2 puta sam restartovao uredjaj i nije pomoglo. I onda prestane posle sat vremena. Lokacije: Zvezdara kod Cvetka, NBG, Stari aerodrom


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Izbaci proxy iz podesavanja APN-a?
 
Da li ste imali smetnji sa Telenor 3G/4G poslednjih meseci? Ovo je jezivo, desavalo mi se vise puta da se samo pojedine aplikacije otvaraju, Deezer vrti u nedogled, Youtube odmah izbaci gresku, probao da prebacim sa 4G na 3G, nesto otvara ali takodje sporo do bola. 2 puta sam restartovao uredjaj i nije pomoglo. I onda prestane posle sat vremena. Lokacije: Zvezdara kod Cvetka, NBG, Stari aerodrom


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Na tim ili slicnim lokacijama sam svakodnevno i nikad nijedan problem. Do tebe je verovatno nesto, tel, podesavanja...
 
Da li moze da se obnovi ugovor sa 50% popusta i 1.5-2 meseca pre isteka UO?
 
Nisam pratio neko vreme. Jel to znaci Total2 za 2049/2=1048din mesecno?

I ima li kakvih problema sa "Telenorom" ili jos uvek sije sve redom? ;)
 
Ja podneo zahtev za prenos broja u Vip, intarifa. Da probam kako to sve radi, ako ne ponude nešto iz tzv. Telenora :)
Znam da je kod mene u stanu još uvek samo Edge signal, ali aj da vidim koliko mi je to (ne)podnošljivo...
 
Poslednja izmena:
Malopre sam im zviznuo mail sa pitanjem. I stize automatski odgovor da ce se "potruditi da odgovore sto pre, a najkasnije za 10 dana". :sceptic:

Nekada je u emailu pisalo 2 dana. A nekada je to bio pravi Telenor :).
 
Ne mora da znači. Meni su rekli na fb očekuj poziv u narednim danima, a zvali za pola sata [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Total 2 sa 50% izađe 975 sa e-računom. 2049din / 2 - 50din popusta za e-račun.
 
Jel istina da se taj e-popust obracunava tek na kraju,meni tako rekose?
Znaci do konacnog racuna se 50% popusta uracunava zajedno sa tih 50 kinki

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
E-racun vec koristim i nisam primetio popust. Jel to samo za nove aktivacije?
 
Nazad
Vrh Dno