Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

MkIu8jg.jpg

[emoji33]


Sent from DeadOS W10M
Istu poruku i ja sam dobio. Plus poruku da mi je dodatni net aktiviran? 4g karticu imam odavno, i vec sam imao ovu promociju...

Sent via Xperia Z5
 
Istu poruku i ja sam dobio. Plus poruku da mi je dodatni net aktiviran? 4g karticu imam odavno, i vec sam imao ovu promociju...

Sent via Xperia Z5

Isto, al ocigledno detektuju novi telefon pa opet ide promocija [emoji2]

I ja sam to pre imao aktivirano na Z2 al eto opet daju.

hOuyFBP.jpg




Sent from DeadOS W10M
 
Znaci menjao si L950? :D
 
Koliko je uzasna ova jurnjava sa kurirom da bi se potpisao ugovor, umesto da gospodski odes u poslovnicu.
Danas je bio kurir ali nisam bio kod kuce, kakva su vasa iskustva sa ponovnom dostavom?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Koliko je uzasna ova jurnjava sa kurirom da bi se potpisao ugovor, umesto da gospodski odes u poslovnicu.
Danas je bio kurir ali nisam bio kod kuce, kakva su vasa iskustva sa ponovnom dostavom?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Čekaj da te opet pozove i nadaj se najboljem. Može se desiti i da se više nikad ne javi, u tom slučaji piši Telenoru da pošalju opet ugovor... istim kurirskom službom. I tako dok te ne nađe kad si kod kuće.
 
Nikad mi to neće biti jasno - ostaviš broj telefona za kontakt ali te *****i nikad ne pozovu da provere da li si kući ili kada mogu da dođu već ti samo banu na vrata!

Meni se isto tako desilo kada su mi poslednji put donosili ugovor da očekujem dogovor kad mi zvoni telefon i kurir mi mrtav 'ladan kaže "Hoćete li da otvorite, ja sam ispred vašeg ulaza?!"

E pa prikane to je super ali ja nisam trenutno u tom ulazu niti blizu, a ne pada mi na pamet da jucam ko bez glave sa posla, zbog nekog ko ne zna da se najavi.
 
Upravo me je nazvao drugi kurir, ljubazan i lepo se najavio da ce doci za toliko i toliko ako sam kod kuce. Znaci ipak je do osobe, a nazalost bahatih je previse


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ma to ih MTS placa da vas smori pa predjete :p
 
Ja sam od MTSa odustao skoro zbog neceg slicnog, iako mi uopste nije bilo hitno :)
Tako da ti iskreno ne verujem ^^
 
Jel kod Telenora može da se uzme telefon na rate a da nisi u Telenor banci?Stari korisnik je u pitanju.
 
Bese HBO Go servis ide bespletno od play+ L paketa?
Da budemo precizni MOZE biti besplatan, ali nije po defaultu, vec biras. (da ne pomisli neki novaljija da je HBO Go skroz besplatan i nezavistan od digitalnih servisa)
 
Da li je moguće zadržati stari paket (prenesi 500)? A uzeti telefon i potpisati novi ugovor?
 
Poslednja izmena:
Iznervirao me TELENOR bas danas i to dva puta, klasicna birokratija. Prvo ne mogu da mi aktkviraju SUPERSET jer vec koristim 50%!? Rekoh, aman ne trebaju mi Vasih 50% nego paketi iz SBBa. Dzaba, ne moze sistemski.

Drugo, pregledavam racun prosle nedelje, a obično nikad ne proveravam i vidim fakturisano 100 dodatnih minuta. Pozovem call centar i javi se fin lik... rekoh koristio sam prosle godine dva mesecs i deaktkvirao ga i stoji mi u aplikaciji da je deaktkviran ali evo ga na računu. Pogleda u sistem i veli... Deaktkvirali ste Jula prosle godine, naplacivan Vam je od tada, resicemo to, zovem vas sutra. Rekoh nisam tu sutra zovi u Cet. Ne pozove, zovem ja nekog drugog, veli vidim reseno je to zvace vas onaj koji je radio. Danas mi stize poruka da plstim 295 rsd manje. Pozovem call centsr i lik veli samo dva meseca mi je naplacivano, brljao sistem, nije od Jula. U aplikaciji nema full računa tako da bog zna da li laze, imaju li full racuni na sajtu?

Sent from my F8331 using Tapatalk
 
Vi ne proveravate racune svakog meseca???
 
Kakva su vam iskustva sa onim servisom Novinarnica? Ženi ponudili kao deo nekog paketa. Vredi li to čemu?
 
Nazad
Vrh Dno