Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

To je pre pisalo kao "travel sure 10" aktivan. A sada kao ima 10MB. Na spisku stvari koje su besplatne. Stavili su ga na pogrešno mesto..
 
Ček bre ljudi. Ja imam Ugovor kod Telenora gde imam popust na pretplatu jer nisam uzeo telefon. Sada hoću da porucim iPhone XS Max a oni mi kažu da moram novi Ugovor da potpišem a stari da zadržim. Šta će mi dva Ugovora? Kako vi rešavate ovakve stvari?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ček bre ljudi. Ja imam Ugovor kod Telenora gde imam popust na pretplatu jer nisam uzeo telefon. Sada hoću da porucim iPhone XS Max a oni mi kažu da moram novi Ugovor da potpišem a stari da zadržim. Šta će mi dva Ugovora? Kako vi rešavate ovakve stvari?


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je nemoguće, plus što je jedno ugovor a drugo ugovorna obaveza.
 
Trenutno imaš ugovornu obavezu sa popustom na pretplatu, a uz novi telefon ide i nova ugovorna obaveza. Potpisivanjem nove, stara ugovorna obaveza prestaje da važi.
 
Ja mislim da ne moze prekinuti tu ugovornu sa popustom kao ranije,vec mora isteci 2 god.,pa tek onda ugovor sa mobom.
Jedini nacin za prekid je ono sad po novom zakonu,da isplatis te razlike u ceni na popust.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Vrlo verovatno, ako je nestandardni popust (50% popusta). Ako je standardni popust (20% popusta), trebalo bi da može.
 
Imam taj popust od 50% i u starom ugovoru je pisalo da moze da se raskine ukoliko želim da kupim telefon, u ovom novom ne piše, dok su mi poslovnici rekli da se može raakinuti.
Sad sam im poslao mail, pa da čujem konačan odgovor.
 
Imam taj popust od 50% i u starom ugovoru je pisalo da moze da se raskine ukoliko želim da kupim telefon, u ovom novom ne piše, dok su mi poslovnici rekli da se može raakinuti.
Sad sam im poslao mail, pa da čujem konačan odgovor.

Ja sam raskinuo popust od 50% i uzeo telefon, znači moze 100%.
 
Nemam 50% popusta već sam uzeo ovu promociju za Play 10 paket bez aparata gde su davali posebnu sniženu cenu. Isto su mi u poslovnici rekli da mogu kad hoću da uzmem telefon ali onda plaćam punu cenu paketa. Međutim devojka sa Telenor Twiter naloga mi je rekla da mi nije lepo preneo informaciju njen kolega sa pulta i da mora ići novi ugovor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pa ok je da ce ici novi ugovor tj nova ugovorna obaveza na onoliko meseci koliko je potrebno za taj telefon..

ne moze tipa potpisao na 24m da ti je tsj najnizi paket i setis se nakon 22m da bi telefon pa ga olacas samo 2 meseca uz taj paket..
 
Poslednja izmena:
Nemam 50% popusta već sam uzeo ovu promociju za Play 10 paket bez aparata gde su davali posebnu sniženu cenu. Isto su mi u poslovnici rekli da mogu kad hoću da uzmem telefon ali onda plaćam punu cenu paketa. Međutim devojka sa Telenor Twiter naloga mi je rekla da mi nije lepo preneo informaciju njen kolega sa pulta i da mora ići novi ugovor.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nećeš moći da raskineš taj ugovor da bih uzeo telefon, mislim i da je na sajtu negde i pisalo da ne može kupovina uređaja dok ne isteknu dve godine.
Ti im pošalji molbu na mail i možda ti i dozvole.
 
Dobro se raspitaj šta i kako sada ide, moj kolega je pre par meseci produžio ugovor i nije uzeo telefon jer nije odlučio šta hoće da uzme.
Potpisao je ugovor sa onim standardnim popustom od 20%, ja ga pitao zašto nije uzeo sa većim popustom i on kaže da su mu rekli da onda ne može da uzme telefon dok ne istekne ugovorena obaveza pa je izabrao 20% da bi za 3 meseca mogao da uzme neki telefon.

Pitaj Boga šta i kako može, izgleda da se šalju mailovi sa pitanjem, i šetnja od poslovnice do poslovnice pa koji zaposleni ti dozvoli.

Npr. Moja supruga je strani državljanin i imala je ugovor kod Telenora bez telefona, i kada joj se telefon pokvario a njoj je ugovor odavno istekao i odemo u Telenor da uzmemo neki za nju na ugovor, međutim u Telenoru kažu ne može, za stranog državljanina mora da se pribave papiri iz službe za strance, i iz suda da se ne vodi postupak protiv nje i još nešto su tražili ne sećam se šta beše treće.
I posle par dana smo bili u tržnom centru i ja rekoh hajde ovde u Telenoru da pitamo za telefon na ugovor, i tu joj bez problema daju novi ugovor i telefon Honor 8.

Tako da probaj na više mesta

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Imam i ja popust od 50% i lepo piše na poleđini ugovora da ukoliko uzimam telefon ide nova ugovorna obaveza, a postojeća prestaje da važi...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Meni u aneksu ugovora stoji da nemam pravo da kupim telefon dok je ugovor na snazi. Takođe mi stoji da moram Telenoru platiti sve preostale rate do kraja trajanja ugovorne obaveze ukoliko ga raskinem ranije, od čega nema ništa zbog (hvala Bogu) novog zakona koji nas štiti od ovoga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni u aneksu ugovora stoji da nemam pravo da kupim telefon dok je ugovor na snazi. Takođe mi stoji da moram Telenoru platiti sve preostale rate do kraja trajanja ugovorne obaveze ukoliko ga raskinem ranije, od čega nema ništa zbog (hvala Bogu) novog zakona koji nas štiti od ovoga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A nadas se da će zakon važiti retroaktivno? Ne bi se ja nadao da sam na tvom mestu. Nema od toga ništa.
 
Jel zna neko kako da aktiviram vaucer za nba

Nikako mi ne uspeva

Ako moza na pm neko da mi objasni


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
NBA troši slot? Da li imaš prazan slot za aplikaciju?
 
Tako i ja mislim da je.
Znaci ranije si mogao prekinuti ugovor sa 50% ako oces mob,ali u novim ugovorima to nije pisalo.
Medjutim ja malo pre uzeo 50% na pretplatu za moj paket i poslali mi sms i odmah je promocija bila aktivna (vec neko vreme za ove popuste ne salju ugovore kuci) i pitao sam lika,on kao kaze da se moze prekinuti ovaj popust ako odlucim uzeti mob u nekom periodu.
Svejedno neko vreme o mobu ne razmisljam jer sam pazario Poco i nek tece ovaj popust 900 kinti za Total 2 ;)
Za drugi broj sam uzeo popust na mob od 10000 (Honor 8x),to ce mi doneti u cetvrtak jer ja sutra ne mogu,rintam.
Tako da sam fin poslic odradio za 10 min
 
Ovo piše u Aneksu ugovora potpisanog 3.9.2018.g,znači pre nepuna dva meseca:

Promocija: 50% popusta na mesečnu pretplatu Uslovi korišćenja promocije - 50% popusta na mesečnu pretplatu
Pretplatnik koji prihvati ugovornu obavezu od 24 meseca minimalnog korisničkog trajanja (u daljem tekstu:
ugovoreno korisničko trajanje) i koji uredno i u potpunosti izmiruje svoje mesečne račune stiče pravo na
korišćenje promocije 50% popusta na mesečnu pretplatu (u daljem tekstu: Promocija). Promocija podrazumeva
50% popusta na mesečnu pretplatu u trajanju od 24 mesečna obračunska perioda, počevši sa mesecom
aktivacije Promocije kao prvim obračunskim periodom. Popust se primenjuje na iznos mesečne pretplate bez
PDV-a. U slučaju promene tarifnog paketa za vreme ugovorenog korisničkog trajanja pretplatnik gubi pravo na
korišćenje Promocije, dok ugovoreno korisničko trajanje nastavlja da važi do isteka ugovorena 24 meseca. U
slučaju raskida ugovora od strane pretplatnika pre isteka ugovorenog korisničkog trajanja pretplatnik se
obavezuje da Telenoru nadoknadi pun iznos preostalih mesečnih pretplata bez odobrenog popusta za preostale
mesece do isteka ugovorenog korisničkog trajanja U slučaju da pretplatnik za vreme ugovorenog korisničkog
trajanja zaključi novi aneks pretplatničkog ugovora i prihvati novu ugovornu obavezu po osnovu zaključenog
aneksa, ova Promocija i njeno ugovoreno korisničko trajanje prestaju da važe. Pretplatnik svojim potpisom na
Aneksu ugovora i ovom prilogu potvrđuje da je upoznat i u potpunosti saglasan sa uslovima korišćenja Promocije
 
Tačno je da nema tih roming mb u tabeli sa preostalim internetom, minutima i sms, ali idi u Usluge i videćeš da je dodatak aktivan..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
To 10mb nije dodatak, već Travel Sure roaming tarifa. Valjda.
Najmanji dodatak je 20MB za 24h.
 
Tacno, vodi se kao roming tarifa.. To je ispod roming dodataka pa nisam ni citao, uglavnom zna se na sta se misli...
Meni trenutno u aplikaciji ne prikazuje dodatke, samo Wikipedia kao neaktivan dodatak...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Da li je neko aktivirao NBA dodatak? Meni ovako stoji u NBA.com subscriptions:

Screenshot_12.jpg

80 utakmica, s tim što me buni što piše da ističe pretplata za mesec dana. Možda se tada samo obnovi pretplata, a broj utakmica ostane nepromenjen.
 
Pa izgleda da mesecno imas 80, zar ne?
 
Ne, mnogo bi bilo za tako sitne pare. To je za celu sezonu, najviše može 8 prenosa mesečno. Neki lik ih je iskritikovao na FB-u da je u pitanju premali broj koji ne pokriva ni sve utakmice jednog tima.

NBA League Pass - Game Choice aplikacija ti omogućava da pratiš 8 uživo prenosa utakmica mesečno...
https://www.telenor.rs/sr/privatni/usluge/digitalni-servisi/nba/

Ovo nije "bilo kad i bilo gde" već je klasična trial licenca limitirana na ukupno 80 utakmica u celoj godini, što bi značilo da ne mogu da se odgledaju čak ni sve utakmice jednog tima u regularnom delu sezone.
https://www.facebook.com/TelenorSrb...0156566966137209&comment_tracking={"tn":"R0"}

U reklami kažu da je pored 8 prenosa mesečno dostupno i preko 1200 snimaka po sezoni.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno