Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Razmišljam da se prebacim/vratim u Telenor i vidim da ovde pominjete da ako se prvo pređe na prepaid, a nakndando potpiše postpaid ugovor dobije se 50% popust.
Malo sam pregledao temu, ali ima previše različiih slučajeva pa da ipak potvrdim na kraju.

1. Da li je ponuda za 50% sa prepaid na postpaid uvek aktuelna, odnosno postoji li slučaj kada je ne odobravaju?

2. Da li važi za bilo koji pospaid paket koji izaberem ili samo za određni/e?

Prelazio bih u februaru, ako je od značaja.
 
Prebacio broj u Telenor na pripejd pre nedelju dana. Posle 3 dana dobio ponudu za 50% za sve pakete preko aplikacije. U međuvremenu dobio bonus poklon 1500 din i 5 gb neta koji važe 7 dana, tako da ne žurim. Čekam da vidim promocije u februaru.
 
Sigurno neće biti bolje od ovih, može samo da bude skuplje. Telenor nikad nije smanjio cene paketa već ih je samo povećavao.
 
Paketi su takvi kakvi su i na njih ide 50%, mislim na promocije koje idu uz njih, tipa dupli net itd. Ovo sad 30 gb uz total od 3-12 meseci meni i nije neka ponuda.
 
ne svidja mi se ni jedna ponuda koja nije za celu ugovornu obavezu. sta nekom znace gigabajti prvih x meseci? sta posle?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Pa to je čista navlakuša a posle toga kupovanje dodataka ili prebacivanje na skuplji paket
 
Zato i treba prvenstveno birati paket koji odgovara ličnim potrebama. Meni je npr Go data+ sasvim odgovarajući paket, a moja deca bez neograničenih minuta i gomile interneta ne mogu da žive

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Razmišljam da se prebacim/vratim u Telenor i vidim da ovde pominjete da ako se prvo pređe na prepaid, a nakndando potpiše postpaid ugovor dobije se 50% popust.
Malo sam pregledao temu, ali ima previše različiih slučajeva pa da ipak potvrdim na kraju.

1. Da li je ponuda za 50% sa prepaid na postpaid uvek aktuelna, odnosno postoji li slučaj kada je ne odobravaju?

2. Da li važi za bilo koji pospaid paket koji izaberem ili samo za određni/e?

Prelazio bih u februaru, ako je od značaja.

Hvala za tip. Ja ću odmah sutra nakon posla da skoknem da prebacim broj :)
 
ne svidja mi se ni jedna ponuda koja nije za celu ugovornu obavezu. sta nekom znace gigabajti prvih x meseci? sta posle?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
Kako kome. Ja sam uzeo total 25 što sa promocijom u prvih 12 meseci iznosi 55 gb mesečno. Druga godina UO ostaje 25 gb, što mi opet sasvim dovoljno. Naročito što se net prenosi 3 meseca, i to sve za malo više od 1800 din (50% popusta) pretplate

Poslato sa VTR-L29 pomoću Tapatoka
 
ako ti je u drugoj polovini UO dovoljno 25 gb/mesecno, znaci da ti ni u prvoj polovni UO nece trebati vise od toga. osim ako neces skidati torente na telefon, samo zato sto mozes, a ne zato sto imas potrebe za tim. evo npr, ja trosim meseno 5-8 gb.. i toliko sam trosio dok sam imao 20 gb u paketu, i sad kad imam samo 10 gb meseno u paketu..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
ako ti je u drugoj polovini UO dovoljno 25 gb/mesecno, znaci da ti ni u prvoj polovni UO nece trebati vise od toga. osim ako neces skidati torente na telefon, samo zato sto mozes, a ne zato sto imas potrebe za tim. evo npr, ja trosim meseno 5-8 gb.. i toliko sam trosio dok sam imao 20 gb u paketu, i sad kad imam samo 10 gb meseno u paketu..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока

Pa sa digitalnim servisima kao što su deezer i instagram biće mi dovoljno 25 gb. Ovih 30 gb je kul, kad već daju. Meni je važno da sam dobio 50% popusta na pretplatu. Dobar je osećaj kad ne moraš da proveravaš stanje ili da uključuješ wi fi. I sve to za sasvim pristojne pare.
 
Ima li nekih nagoveštaja za nove promocije u februaru? Kako to uopšte funkcioniše kod Telenora?
 
Odakle vam ideja da ce biti promocije u februaru? Oni na kraju godine jure bonuse, pa evo vec sada nece odmah da daju 50%...
 
Evo kome treba. Ko bude brzi iskoristice popust :D
2c0283fe02dcb343290ee1e96352209a.jpg


Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Pa druga dva operatera imaju ponudu meseca (u Vipu telefoni na popustu, dodatni net saobraćaj, itd...) nevezano za popust na pretplatu. Ne znam kako je kod Telenora, prvi put sam njihov korisnik, a što se tiče 50%, dobio sam ponudu posle 3 dana kroz aplikaciju.
 
Ja sam juče podneo zahtev za prebacivanje broja na prepaid pa čekam da se to odobri, a nakon toga da vidimo koliko ću morati da sačekam da dobijem i tu ponudu za 50% popusta. Najverovatnije ću uzeti Go Data+ paket, što sa popustom dođe oko 1125din, a paket verujem svakako zadovoljava sve moje potrebe.
 
Ima neko da mi na PP baci kod za donesi.com,treba mi za veceras?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Vi koji ste dobili kodove za Donesi, jeste li prepaid ili postpaid?
 
Kada web servis ima radno vreme... ili neko rucno prekucava iz neke knjige, pa pecatira i skenira.

e50d17d3af12ed7793d53469f4b8b5f6.jpg
 
Jel nekome krči pri pričanju? Meni krči i par kolega se žale na isti problem.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vi koji su dobili 50% popusta, da li je taj popust na ove cene koje su sada kao snižene? Tj na primer total data bi bio onda 1400?
 
50% uvek ide na onu "veću" cenu paketa...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Da li su baš svi koji su uzeli prepaid (ove godine) dobili ponudu za 50 % popusta? Da li ste puno koristili tu prepaid karticu tih nekoliko dana?
I da li je moguće uzeti sad prepaid paket na kiosku, bilo koji broj, iskoristiti 50 % popusta za postpaid ugovor (Total2 mi je dovoljan; ako sam dobro razumeo, bio bi 1025 dinara mesečno), pa naknadno preneti broj iz druge mreže na tu karticu/ugovor? Broj mi je u Telekom box paketu koji tek treba da se raspetlja. Vidim da su svuda akcije uglavnom do kraja meseca, a možda Telekom ne završi na vreme.

I da li Telenor dozvoljava tethering? Imaću vdsl kod kuće, ali: 1) nestane struja, ne radi ruter, a imam netbuk, pa da mogu na net preko telefona; 2) odem kod nekoga ko nema net u kući, pa ako zatreba. Obe situacije bi se sigurno retko dešavale, ali je lepo znati da mogu. Telekom sam probao, radilo je, nisu poslali policiju ni preteća pisma.
 
Poslednja izmena:
Da li su svi dobili ponudu za 50% ne znam, ali da ćeš dobiti popust na pripejdu posle 2-3 dana hoćeš. Pisalo se o tome dosta, vrati se nekoliko stranica u nazad.
Što se tiče ugovora i brojeva, jedan broj - jedan ugovor. To što ti hoćeš još nisam čuo da može kod bilo kog operatera. Jedino možeš da menjaš broj iz numeracije postojećih brojeva koji nisu zauzeti.
 
Nazad
Vrh Dno