Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

^ ko ogrebe telefon placa pice celom forumu[emoji3]. Jel neko ogrebao telefon do sada? Ne mislim samo na forumu nego u Srbiji. Ali plavi petak nije vise svaki petak, sledeci put mozemo za 27 dana.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Otišlo je baš dosta telefona ono kad je bio petak svake nedelje.... Većinom su bile motorole

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Poboljsali su trajanje tih GB koje daju, ja ogrebao sad 10GB i vaze 3 dana, ono sa 24h je bilo bas bezveze
 
Slazem se ,nije ono bilo ni 24h vec od 8h do ponoci

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Otišlo je baš dosta telefona ono kad je bio petak svake nedelje.... Većinom su bile motorole

Sent from my HD1903 using Tapatalk
Zato sada je jednom mesecmo, kad je duzi period mogli su dati GB na 7 dana barem. Nebitno da li 1gb ili 10.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja isto dobio 10gb za 3 dana. Slazem se da ko ogrebe telefon placa pice.

Sent from my AUM-L29 using Tapatalk
 
takodje na 3 broja sam dobio 1-10 gb na 3 dana i na jednom prepaidu sam dobio 1gb na 30 dana sto mi je suoer na tom prepaidu, da imam bar malo neta a ne moram da trosim kredit. ne mozemo ni ocekivati da dobijemo sve na mesec dana, ko ce onda dokupljivati dodatke za net

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Upravo grebao i imam još 51 minut da potrošim 1G i neograničene pozive u mreži :)
 
Pozdrav, da li postoji neki nacin da proverim da li u prodavnici imaju odredjen uredjaj, a da ne odlazim u istu?
 
Meni su uvek najazurniji bili kada im pustim poruku preko tvitera. Mislim i da oni mogu da provere stanje u prodavnici
 
Meni dalo 1000din za dodatnu opremu [emoji1787]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
10gb za fb u narednih 30 dana.
 
Ja dobio za whatsapp 10GB u narednih 30 dana. Ne koristim nista iz cukenbergove “kuhinje”,tako da propada.
 
5 GB za 3 dana, definitivno korisnije nego 10 GB za jedan dan ili slicno.
 
Kad se deaktivira Deezer na primer sad, tek krajem meseca moze novi dodatak da se aktivira na njegovo mesto? Ja sam deaktivirala al mi i dalje stoje gb za Deezer.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako je, tek sledeći mesec
 
Kad se deaktivira Deezer na primer sad, tek krajem meseca moze novi dodatak da se aktivira na njegovo mesto? Ja sam deaktivirala al mi i dalje stoje gb za Deezer.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dodatak ostaje aktivan do kraja meseca, kao i kvota koja mu je dodeljena. Isto tako, novi umesto njega može tek početkom meseca.
 
Pozdrav ljudi [emoji4]

Keva treba da obnovi ugovor, ima trenutno neku Prenesi+S tarifu od 695 dinara pretplate, 150 minuta i 500MB neta - tako nešto...

Zna li neko mail na koji mogu da im pišem da vidim za benefite neke, jer sve što ima u tom cenovnom rangu je srednje žalosno...
Neki popust na pretplatu za GoData bi joj najviše odgovarao... Radi li to tako preko maila ili da podnosimo zahtev za prelaz?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da ne može popust na GoData, taj paket nema popust


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
GoData ima specijalan status iz nekog razloga. Nema dodatnih popusta na te pakete. Čak ne dozvoljavaju ni prelazak na GoData sa nekog drugog paketa za vreme trajanja ugovorne obaveze. Ili bar je takav bio odgovor u dve poslovnice u kojima sam proverio (Knez, Glavna Zemun).
 
Na obračunu zaduženja za GoData piše da je mesečna pretplata 1449 dinara, pa na to popust 400 din i još za e-račun 50 din = 999 din
Dakle, ovo je već sa popustom.
 
Jesu li digli malo cene telefona u telenoru? Cini mi se da jena40 bio 23-24.000 uz total 2

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li je neko dobio poruku gde nude telefone u poslovnicama? Ugovor mi istice krajem juna.
 
Jel GoData paketi ne mogu da se uzmu samo na ugovor tj.mogu samo uz ugovornu obavezu?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno