Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Vidim da su dodali pored Mobi banke i kupovinu na 24 rate preko Telenora. Da li neko zna da li to važi kao nekada što je bilo samo, za telefone do 14500 din ili su postali normalni pa nude i na skuplje telefone 24 rate.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ako kupis telefon preko Mobi banke onda mozes da ga isplatis kad hoces i tada ti se ukida ugovorna obaveza prema Telenoru. Ako kupis telefon na 24 rate preko Telenora, onda si vezan ugovorom 24 meseca i nema raskidanja ugovorne obaveze bez placanja penala.
Zato mislim da je Mobi banka na 24 rate ipak bolji izbor, tim pre sto u obe opcije telefoni kostaju isto.
 
Poslednja izmena:
Da. I odrzavanje Mobi banka racuna kosta 150 din. mesecno, a tog nameta nema kod Telenora na 24 rate.
Meni ta kartica koristi za placanje racuna bez provizije pa mi se tih 150 din isplati kroz neplacanje provizije...
 
Nema provizije ni kod plaćanja online karticom, ni kod plaćanja ebankingom...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Koliko pogrešnih informacija u nekoliko poslednjih postova, da li to namerno radite ili je nešto drugo u pitanju.
Samo unosite zabunu sa ovoliko pogrešnih informacija (@synn prednjači u tome)
 
Половином јануара сам обновио уговор и приликом обнове ми рекоше да имам 25% попуста на куповину паметног сата. Пошто ми је пре неки дан дошло у главу да бих могао да заменим ми бенд 4 који сад носим, да ли тај попуст и даље важи?
 
ne važi više

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Kao prvo, ne mora održavanje da bude 150 dinara, ja sam sklopio ugovor za kupovinu na rate uz Osnovni paket Mobi Banke (u kome je održavanje besplatno, dobija se besplatno Dina kartica). Kao drugo, rata ne mora isključivo da se plaća na bankomatu Mobi banke već može i u Pošti, na šalteru bilo koje druge banke u zemlji gotovinskim nalogom za uplatu ili bezgotovinskim prenosom iz druge banke (putem ebankinga ili mbankinga). Iz Telenora sam dobio info prošle godine da je moguće otplatiti sve rate koje se zadužuju kroz račun i raskinuti ugovor, da ova opcija ne važi samo za otplatu preko Banke, nisam siguran da li je ova opcija i dalje u opticaju, ali se može proveriti. Zamolio bih da više ne širite informacije koje nisu tačne i time dovodite u zabludu druge ljude na forumu
 
Na Zlatiboru im je internet u raspadu, ovo nije ni 3G a o 4G da ne pričamo. Ja razumem da ovde ima preko 20k ljudi ali oni bi o tome trebalo da vode računa. Znači Dezer ne može da radi da ne pričamo o YT ili ne daj bože EON-u. Ovo je sramota za Telenor...

Послато са Mi 9T
 
Ako još niko nije probao, Chipsy 10GB se sabiraju ako se ubaci novi kod pre isteka aktivnog dodatka.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Na Zlatiboru im je internet u raspadu, ovo nije ni 3G a o 4G da ne pričamo. Ja razumem da ovde ima preko 20k ljudi ali oni bi o tome trebalo da vode računa. Znači Dezer ne može da radi da ne pričamo o YT ili ne daj bože EON-u. Ovo je sramota za Telenor...

Послато са Mi 9T

Ista priča svake godine, internet ne može da se koristi u određenom delu dana. Tek uveče, posle 12 proradi...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Je l ta fora da preneseš broj u prepaid da bi dobio posle (2-3)dana 50% na Total vremenski ograničena? Ili stalna? (Objavljena negde?)

Nelogična mi je, usputno: ne znam što odma' ne bi dali postpaid s pedes' posto, nego mora budeš prepaid neko (ne)određeno vreme. Ali ajde.

Sestri ističe 27.2 MTS postpaid ugovor. Zato pitam.
MTS je meni = SNS! [emoji854]
= Odj3bati.

...iako im je okej Omorika 1 za 1199 din.!
Total 2 s 50% je bolji, cenovno.

Sent from my brain to my fingers, interacting with my Android phone; not via Tapatalk.
 
Poslednja izmena:
Половином јануара сам обновио уговор и приликом обнове ми рекоше да имам 25% попуста на куповину паметног сата. Пошто ми је пре неки дан дошло у главу да бих могао да заменим ми бенд 4 који сад носим, да ли тај попуст и даље важи?
Važi još koji dan. Idi slobodno do prodavnice

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Jesi rekao da si produžio ugovor u januaru i da nisi uzeo sat?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Još pet dana možeš da uzmeš sa 25%

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Evo ako nekom treba kod za 10gb interneta iz Chipsa, koliko sam procitao vaze do kraja dana kad se aktivira kod.
637885ad99b87298e3f7283523bcb963.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Je l ta fora da preneseš broj u prepaid da bi dobio posle (2-3)dana 50% na Total vremenski ograničena? Ili stalna? (Objavljena negde?)

Nelogična mi je, usputno: ne znam što odma' ne bi dali postpaid s pedes' posto, nego mora budeš prepaid neko (ne)određeno vreme. Ali ajde.

Sestri ističe 27.2 MTS postpaid ugovor. Zato pitam.
MTS je meni = SNS! [emoji854]
= Odj3bati.

...iako im je okej Omorika 1 za 1199 din.!
Total 2 s 50% je bolji, cenovno.

Sent from my brain to my fingers, interacting with my Android phone; not via Tapatalk.

Da li je ovo tacno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel tacno ovo sto pise unazad par stranica da kada prelazis uzmes pripaid pa za par dana predjes na postpaid da dobijes popust nisam proveravao kod njih ne znam dal bi rekli. Hteo bih da prebacim br pa da iskoristim ako moze popust da se dobije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ ko ogrebe telefon placa pice celom forumu[emoji3]. Jel neko ogrebao telefon do sada? Ne mislim samo na forumu nego u Srbiji. Ali plavi petak nije vise svaki petak, sledeci put mozemo za 27 dana.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno