Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Kako ste zadovoljni sa Telenor internetom, da li osnovni paket od 100gbi brzinom do 10mb/s može da pokrene yt i online filmove? Hvala :)
Moze, ja gledam on line sa tom brzinom. Retko kad zagusi, mozda mi se desilo 2-3 puta za 6 meseci da je u vecernjim satima oko 22-24 da bude sporo i zakuca, tako traje sat-sat ipo i vrati se u normalu.
 
Brzina zavisi od tvoje lokacije, ali generalno je dovoljno brz. Veći problem će da ti bude količina podataka za višesatni video streaming.

Posle nekih 3 godine, prvi put mi se desilo da sam probio paket od 100gb mesečno i to 14.10, dakle, ni pola meseca. Potrošnja mi je retko išla preko 80gb mesečno. Često ispod 60.

Šta se promenilo: nekoliko puta mi se desilo da mi je video nadzor na jednom od monitora ostao u background i tako ceo dan.
HBO Go nekoliko sati, inače ga ne koristimo.
I to je otprilike to što je povećalo protok.
Dodao sam i nekoliko smart uređaja (klime, termostat... ), ali verujem da to praktično ne troši protok.

Ostalo redovno, mnogo web aplikacija, mnogo sati remote desktop,..ništa zahtevno.

Uplatio sam dodatnih 50GB, pa sada pratim potrošnju, film od 2h na HBO GO je povukao oko 3Gb.
 
Brzina zavisi od tvoje lokacije, ali generalno je dovoljno brz. Veći problem će da ti bude količina podataka za višesatni video streaming.

Posle nekih 3 godine, prvi put mi se desilo da sam probio paket od 100gb mesečno i to 14.10, dakle, ni pola meseca. Potrošnja mi je retko išla preko 80gb mesečno. Često ispod 60.

Šta se promenilo: nekoliko puta mi se desilo da mi je video nadzor na jednom od monitora ostao u background i tako ceo dan.
HBO Go nekoliko sati, inače ga ne koristimo.
I to je otprilike to što je povećalo protok.
Dodao sam i nekoliko smart uređaja (klime, termostat... ), ali verujem da to praktično ne troši protok.

Ostalo redovno, mnogo web aplikacija, mnogo sati remote desktop,..ništa zahtevno.

Uplatio sam dodatnih 50GB, pa sada pratim potrošnju, film od 2h na HBO GO je povukao oko 3Gb.

Meni je potreban taj paket za mamu, znači društvene mreže, po nekad odgleda neki film, sluša po nekad muziku na yt i to je to :)
 
Pitanjce, pazrio sam A71 preko Telenora kao drugi telefon, sve ok, radi savršeno, sve super, kad ono...instaliram Samsung Phone Info da proverim da nije refabrišovan i imam šta da vidim, jeste. Jel postoji šansa da uložim neki prigovor na ovo i da menjam uređaj?

Bas javi kako je prošao prigovor...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pitanjce, pazrio sam A71 preko Telenora kao drugi telefon, sve ok, radi savršeno, sve super, kad ono...instaliram Samsung Phone Info da proverim da nije refabrišovan i imam šta da vidim, jeste. Jel postoji šansa da uložim neki prigovor na ovo i da menjam uređaj?

i kod mene isti slučaj. Molim te javi kako je prošao prigovor. Ja ću da im pišem na twiteru
 
Ja sam poslao mail ali još uvek čekam odgovor. Pisao sam već u temi A71 da sam pisao i developer-u pa ćemo videti gde smo. Svakako javim sve.
 
A jel si vam telefoni bili upakovani u kutiju sa folijom, ili što bi rekli vakuum pakovanje?
 
Gde najbrže odgovaraju agenti iz telenora kad hoće neko da potpiše novi postpejd ugovor?

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ja sam najbrze zavrsavao preko twittera...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ovih dana žena će mi uzeti mobilni tel. preko telenora. Biće najverovatnije neki Xiaomi dual sim.
Ono što me interesuje je da li Telenor zaključava jedan sim ulaz ili čak oba, da ne može druga mreža da se koristi na telefonu?
 
Mislim da vise ne, zadnja dva telefona su bila sim free

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
a i ako zakljuca, zakljuca sim1. sim2 ostaje slobodan. isprobaj kad kupi. i ako ti kazu da je zakljucan, mozda nije.

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk
 
Ok hvala!. Sim 2 će biti dosta jer se sigurno kupuje fon sa 128 gb.
Imam neprijatno iskustvo sa memorijskim karticama pa ih ne stavljam više ni kod mene ni kod nje.
 
Pre dan, dva tražio 50% na moj paket Play 10, teta zvala, i odobrila. Napisao DA u poruci i to je to.
 
Ima li možda neko informacije da li će skorije biti ponovo dupli gigabajti? Pošto mi ističe ugovor ubrzo pa da znam da li da čekam ili ne.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 
Mozda za Novu Godinu, mada nije 100% tacna informacija.. Bas sam juce pricao sa osobom iz podrske oko tih duplih GB, kaze za sad nema, samo 50% na tarifu. Mozda puste ponovo pred N. Godinu ili ce biti neka druga promocija, ali covek ne zna sa sigurnoscu da kaze sta ce biti od toga.
 
Ako ne pise na sajtu i ne znaci da ne mozes da trazis. Najbolje da ce da puste da im odes zbog 5-10 GB
 
Pisao sam im juče na Fejsbuku, danas me zvali da pregovaramo i nisam dobio skoro pa ništa.
Nudili su samo duple gigabajte uz onu regularnu cenu paketa, na 50% popusta na pretplatu nisu hteli da pristanu, onako premišljali se i navodno zvaće ponovo kad budu imali drugu ponudu za mene.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ja dobio isto bez problema 50% na pretplatu po zelji jer nisam uzeo telefon, a imam broj iz vreme Mobtela. A sad sam u nedoumici da predjem U VIP zbog nekih pogodnosti na telefon... Ne znam sta da radim... Bas mi treba Deezer :D
 
Ja dobio isto bez problema 50% na pretplatu po zelji jer nisam uzeo telefon, a imam broj iz vreme Mobtela. A sad sam u nedoumici da predjem U VIP zbog nekih pogodnosti na telefon... Ne znam sta da radim... Bas mi treba Deezer :D

Imaš da kupiš na aliexpressu deezer tipa pola godine oko 1200 dinara, ili nađi nekog ko ima slobodan slot pa aktiviraj


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kako ide to sa aliexpress? Daju ti nalog na koriscenje?
 
Ja mislim da ti pošalju nalog i ti samo izmeniš šifru i sve, ima i spotify, netflix i skroz pristupačne cene


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vidim ne mogu da garantuju da ce sa radi godinu dana... ali kao da im se javis. Bla bla

Godisnji deezer je 50 eur
 
Koliko mi je odvratan ovaj "moderan" način komunikacije sa klijentima, npr. preko chata ili preko Fejsa, pa to je strašno. Ja njima sve na finjaka, persiranje, bonton komunikacije, a dobijem odgovor u rangu srednjoškolca sa instagrama, ne bi me začudilo da krenu sa "zdrawo, aww" i slična sr...

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
U potpunosti se slažem sa tobom. Nije sve što je "moderno" i lepo.... Ali nažalost, dosta ljudi i ne ume da napiše jedan običan cirkularni mail....
 
Nazad
Vrh Dno