Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Meni sa svim cimanjem na twiteru nisu hteli da daju. Tek kada sam podneo zahvet za prenos broja su zvali da mi nude 50%.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Uuuuuuuf šta su ti još ponudili?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Pitao sam samo za povoljnosti oko Samsunga A71, imao sam mogućnost da ga uzmem uz prenesi500 (1900din valjda) za 30 crvenih na rate. Nije mi to baš odgovaralo.
 
Tih 30.000 deliš na 24 pa plus 1900 još na to ili? Sa pretplatom bi ispalo 75.600.
 
Pitao sam samo za povoljnosti oko Samsunga A71, imao sam mogućnost da ga uzmem uz prenesi500 (1900din valjda) za 30 crvenih na rate. Nije mi to baš odgovaralo.

Ahaa. Meni ističe ugovor za play10 za tri nedelje ali bez telefona, samo broj. Pa me zanima da li će mi ponuditi 50% ili treba sam da tražim


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sami neće sigurno, bolje da tražiš.
 
Pa, i nije bas tacno.
Mene su zvali pre nekih mesec dana iz sluzbe za brigu o korisnicima.
Ali, fora je sto sam ja na neko malom paketu i istekla mi je ugovorna obaveza pre mozda nekih godinu dana...
Nudili su Total 2 za 1000din.

Ali , verujem da je slucaj malo specificniji, tako da je savet - zovi, salji mejl, pisi na tw, fb.
 
Mene su isto zvali jednom ali ne da nude manje nego veće :D. Kao vidimo po potrošnji, ja pitam kojoj potrošnji? Pa kao imamo akciju za telefone. Bolje da su odmah rekli za telefon nego naokolo da probaju da baronišu.
 
Je l vam daju uz total 2 i dodatne gb?
Ja sam sad na total 5. I tih 5 gb na njemu mi je ok,ne bih isao ispod toga ,a placam ga 1100 rsd.
 
I ja sam na Total 5 ali imam još nešto sitno da otplatim Telenor Banci, tj. Mobi sada, ali pitao sam ih ako otplatim da li mogu da zadržim paket sa 50% i naravno u poslovnici rekli no no, stari paket.
 
Kakve veze ima dugovanje prema mobi banci sa produzavanjem ugovora? To ne bi trebalo da ima apsolutno nikakve veze.
 
Ja vučem kroz Mobi banku kupovinu za S8, ostalo mi je nekih 100 evra, i otišao sam da platim to da skinem sa dnevnog reda i da zatražim popust na Total 5 koji imam. Rekli su mu u poslvnici da mogu da se ranije otarasim duga ali da ne mogu da ostanem na Total 5 i da moram da menjam paket. Ponudili su mi Total 2 što sam odbio.
 
Telenor i dalje u problemima sa signalom na 4G na vise mesta po Bgd-u
 
Poslednja izmena:
Kod mene u Rakovici ni 2G nema :D
 
Hvala vam na savetu. Sačekaću, pa ako ne zovu, ne pišu do datuma isteka, poslaću im poruku na fb [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Možeš tražiti total 2 na 50% popusta izađe 1000 rsd mesečno.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Pa i nije nikakva povoljnost iskreno.... Ipak za sada ostajemo na pripejdu na tpm broju, hvala u svakom slučaju na savetu.....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Total 2 moze na 50% samo ako daju duplo interneta pride.
U 21 veku davati 2gb neta je sramota.
 
I ja sam na Total 5 ali imam još nešto sitno da otplatim Telenor Banci, tj. Mobi sada, ali pitao sam ih ako otplatim da li mogu da zadržim paket sa 50% i naravno u poslovnici rekli no no, stari paket.

Toliko smo pričali kako da dobiješ šta želiš, ajde još jedanput.

Otplati dug i podnesi zahtev za prelazak na pripejd. Posle 10tak dana pozvaće te iz Telenora i dobićeš 50% popust na paketu koji želiš.

*ranije je morao isključivo aktuelni paket iz ponude a sada mogu i stariji paketi.
 
Poslednja izmena:
Nije za njih ništa sramota, neko se upeca neko ne. Idu možda baš i tom logikom da imaš free WiFi-a sve više po gradu pa ko vele, daj da damo barem nešto.
 
Tih 30.000 deliš na 24 pa plus 1900 još na to ili? Sa pretplatom bi ispalo 75.600.

Ne na 24 rate, na 6 rata, znači prvih 6 meseci blizu 7soma zajedno pa nakon toga samo paket 1900.Nije mi zapinjalo za telefon a realno i paket vrv ne bih iskoristio do kraja. Ovako 10GB koji se prenose plus po 10GB za 3 aplikacine za 1150 din mi je ekstra. A da napomenem da sam uzeo staru opciju "društvene mreže" pa mi pod jednu aplikaciju spada fb, twitter i whatsup.
 
Dobro, nekom su 2GB dovoljna. Ja recimo 2GB potrošim za četri, pet dana... Moja majka isto ima total 2 i nagomilala je onaj max od 6GB, koliko valjda mogu da se prenesu. Najviše telefon koristi kući, gde ima wifi. Tako da su nekom 2GB i više nego dovoljna. Meni je samo krivo što god nas nema prepaid kao u EU. Gde možeš kupiti previše neta za tipa 20/30€ mesečno...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja san potrošio ovaj mjesec 17GB.
Stalno sam po terenu.

Tako da mi to dođe 1GB dnevno...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Dobro, nekom su 2GB dovoljna. Ja recimo 2GB potrošim za četri, pet dana... Moja majka isto ima total 2 i nagomilala je onaj max od 6GB, koliko valjda mogu da se prenesu. Najviše telefon koristi kući, gde ima wifi. Tako da su nekom 2GB i više nego dovoljna. Meni je samo krivo što god nas nema prepaid kao u EU. Gde možeš kupiti previše neta za tipa 20/30€ mesečno...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Imas telenor kucni internet za oko 2000 rsd sa 150gb koje mozes da koristis na voice broju.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Jel daje Telenor neki popust za nove korisnike?

Ako daje kako do njega doći (jel može lično u radnji ili mora nekome da se piše)?

Treba za stariju osobu najjeftiniji paket sa neograničenim minutima. Ništa van minuta se neće koristiti.
 
Koliko znam davali su popust od 50% ako se pređe sa pripejda na postpejd, ako je to i dalje aktuelno...ništa za nove korisnike, ništa za stare korisnike, bar ne zvanično...ovako vidim da su fleksibilni u poslednje vreme, ali moraš da im se obratiš preko mejla ili društvenih mreža i tražiš popust
 
Neznam gde da postavim ovo pitanje pa cu ovde ako smeta neka moderatori obrisu.Da li je neko dobio SMS danas u naravno Telenor mrezi, posiljaoca "posted", sa sadrzajem, citiram, "Postovani, 21.maja pocinje isplata jednokratne novcane pomoci u iznosu od 100evra (11.759,40 din) za primaoce socijalne pomoci preko Banke Postanska stedionica." Da li je neko dobio ovu poruku?
 
Jel daje Telenor neki popust za nove korisnike?

Ako daje kako do njega doći (jel može lično u radnji ili mora nekome da se piše)?

Treba za stariju osobu najjeftiniji paket sa neograničenim minutima. Ništa van minuta se neće koristiti.

Danas sam ja sebi proverio, sa prelaska se dobija 50% na pakete bez uredjaj...To sam dobio preko fejsa
 
Ljudi kakve su sanse za dobijanje popusta kao stari korisnik na ove kucne telenor net pakete?
Jel daju popuste na pretplatu ili dodaju gb-e za isti kes i recimo ako zelim uzeti ugovor na godinu?
Nije mi to nikad trebalo pa me nije zanimalo :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno