Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

mts 4.12.jpg

Meni i dalje drži na 50GB za ovaj mesec, iako mi je Miks XL istekao 29. novembra. Pretpostavljam da će od januara spustiti na 1gb kao i drugima ovde. Videću u svakom slučaju do kraja meseca da li da ostanem u MTS ili da prebacujem broj
 
to je 50 jer je tad bila akcija dupliran internet ko potpise ugovor... pa su provukli i taj bonus kao dupli net ...
2x(net iz paketa + 50gb)
 
Ako je tako i u januaru mi ostane 50gb, onda ću da ostanem na Mix Xl dok me ne nateraju da promenim. Ne sećam se koja je bila cena bez ugovora, ali je sigurno povoljnije od svih sadašnjih tarifa sa tolikim internetom
 
nece ti ostati, druga stavka (50gb) ti istice ili 31.12 neki dan do tada.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Hvala, zvacu onda da vidim šta nude. Mada prema iskustvu od prošlog puta, najbolji su dogovori kada podneseš zahtev za promenu operatera i kada oni zovu
 
Da ali koliko puta će taj drugi operater da pristaje da ga "zezaš". Ti podneseš zahtev za prelazak. Oni ti dostave (pred)ugovor i onda se dogovaraš sa starim da ostaneš od onda on ne daje dozvolu za prelazak... jednom će taj drugi da nas stavi na neku crnu listu.
 
Dešavalo se da ni ne pozovu. Podneses zahtev kod drugog, oni puste i blef ne upali... Ima takvih primera u ovoj temi.
Ništa nije sigurno sa našim operaterima!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zovu me danas i nude mi omoriku 2, 3 meseca po dinar, a posle po 2000, rekoh nek ostane da razmislim. I zovu me pre 5 minuta kaze ipak 2 meseca po dinar. Dovidjenja, prijatno..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Zvali danas opet posto sam podneo zahtev za prenos broja u telenoru i nude opet 3 meseca po dinar, nista vise.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da da, ne nude nista vise od 3 meseca, i to jedva, prvo su nudili 2 meseca i onda 10 minuta natezanja i kao moze 3 meseca
 
Jel imao neko iskustva sa firmom TELEMAX. Navodno su zaduzeni za prodaju MTS biznis. Nudili su mi neke ogromne popuste i telefone za dzabe. Prosto ne mogu da verujem pa se pitam da nije neka prevara u pitanju?
 
Nije, to je Telekom partner kao I Teledirekt samo za biznis korisnike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel imao neko iskustva sa firmom TELEMAX. Navodno su zaduzeni za prodaju MTS biznis. Nudili su mi neke ogromne popuste i telefone za dzabe. Prosto ne mogu da verujem pa se pitam da nije neka prevara u pitanju?
Šta su nudili? Ako nije tajna naravno

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko iskistva sta je najbolji nacin za raskid ugovora na soko tarifu u prbih 3 meseca, dakle sta je najbolje da se kaze da ne smaraju u poslovnici mnogo...UO sam zasnovao sredinom oktobra.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Za zmaj tarifu nema da se uplati dodatak za minute ili ja ne mogu da nadjem?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Vidim ja da cu da se vratim na vip... Primetio sam da mi u stanu, u sobi slabo vata 4G. Pise 4G pa 3G, ucitava mi pola sata. Ne bih ni znao jer sam kuci uvek na wi-fi nego nestalo struje jedanput i vidim sporo nesto.
 
Jel ima neko iskistva sta je najbolji nacin za raskid ugovora na soko tarifu u prbih 3 meseca, dakle sta je najbolje da se kaze da ne smaraju u poslovnici mnogo...UO sam zasnovao sredinom oktobra.

Odes i kazes hocu raskid, odma, pisi i racunaj sta sam duzan da platim od tog i tog datuma kad sam spotpisao uo pa do danas. Mozda te budu terali da plati jos jedan mesec ili do kraja meseca tekućeg, za ovaj detalj nisam siguran. Ulgavnom platices razliku izmedju pune cene i cene koju si ima za uo na 24m i mozda jos 30 dana po punoj ceni (mesec, do kraja meseca, tako nesto, mozda).
Mogu oni iz bezobrazluka i pokvarenosti svoje traziti da platis sve rate postojece uo do kraja ALI TO NIJE PO ZAKONU, ti biras sta ti je isplatinivje i bolje ti je kad si na pocetku platiti razliku u ceni za prva 3 meseca.
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio da je neko napisao, ako jeste, neka se obrise post.

"Novogodišnje postpejd iznenađenje
Iskoristite specijalnu pogodnost novogodišnje promocije od duplo više GB uz novi postpejd ugovor za tarife Morava 2, Omorika 2, Omorika 3 i Soko sa ili bez uređaja, ili pogodnost 20% popusta na mesečnu naknadu uz novi ugovor bez uređaja za tarife Morava 1 i Omorika 1."
 
Jel ima neko iskistva sta je najbolji nacin za raskid ugovora na soko tarifu u prbih 3 meseca, dakle sta je najbolje da se kaze da ne smaraju u poslovnici mnogo...UO sam zasnovao sredinom oktobra.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Prvo ides u poslovnicu da trazis raskid i trazis obracun penala. Napomenes da si upoznat sa odlukom Ministarstva trgovine (za smesni hod) i da zelis povoljniji obracun, tj. da zelis da platis razliku do pune cene za ta 3 meseca. U poslovnici evidentiraju zahtev i posle (u mom slucaju) 7 dana stize odgovor (na mail, jer sam tako trazio) o iznosu penala i dok kada ta 'ponuda' vazi.
Odlazis ponovo u poslovnicu, trazis raskid pod navedenim uslovima i oni kazu OK, sta da radimo sa brojem? Ostajes, prelazis na prepaid, kod drugog i ako ides kod drugog koju tarifu zelis do prelaska (po punoj ceni). Bice obracunato u skladu sa brojem dana koje budes koristio do prelaska.
Ja sam dobio racun sa iznosom penala za sve pretplate do isteka, pa sam pisao zalbe i cekao 2,5 meseca na korigovani racun. Ako je sistem isti (pokusaj prevare), onda zoves podrsku, zalis se, kazes da si dobio od backoffice da je penal manji. Odgovor o prihvatanju reklamacije sam dobio brzo, ali sam na realizaciju cekao podosta.

Postoji velika sansa i da te zovu sa boljom ponudom u momentu pre prelaska kod drugog operatera (ako je to ideja)
 
(za smesni hod)
Sta je ovo "za smesni hod"? Šta je trebalo da piše, šta si napisao i šta znaci to?

Nego, da li si ti svo vreme cekao da bi presao kod drugog operatera i preneo broj il si samo hteo da prekines uo i otisao si u prepaid namerno i tu si sve ovo vreme bez zelje da odes drugde?
 
Alfa je rekao da je napustio forum zbog pojedinaca, čisto da znate da ga ne tražite

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Alfa je direktno vredjao administraciju u jednoj od najglupljih tema na forumu, gde je dobio privremeni ban od samog vrha (gde nije samo uvreda bila u pitanju vec i predjasnji "repovi").
To ga je toliko "pogodilo" da vise nije pisao na forumu od tada, ali ga svakodnevno prati.

...riding on 720p...
 
ne ulazim oko cega ste se sukobili i zakacili...
ali zakljucak je da je alfa zaista clan koji je mnogo dobro upoznat i mnogo je doprineo temama vezanim za mobilne mreze kao i pouzdanim informacija.
sve u svemu,steta sto je situacija takva kakva je trenutno.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
И ја се придружујем. Алфа заиста недостаје форуму.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno