Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Čak sam ga upoznao i uživo, jako lepo može da se priča sa njim, sve će ti odgovoriti i učiniti da pomogne ako može.. Kao što meni pomaže za 100gb preko svog boxa.. Zamisli ti to

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Citam obrisane i ne obrisane postove pa mi nije jasno da li ne znate da citate ili ste u predskolskom uzrastu.
Coveku je mnogo vise tolerisano jer je stvarno bio koristan i to niko nikada nije osporavao.
On je odlucio da ne pise vise iako je svestan svoje greske, niko ga nije oterao.
Posto nismo balavci, niko ga nece moljakati da se vrati jer je to njegova odluka a ne administracije ili sta vec.
@punisher: sledeci put ako vec postavljas prepisku, budi musko pa postavi celu a ne sa precrtanim delovima. Kao sto rekoh, nismo klinci, bar u administraciji ih nema...

...riding on 720p...
 
Poceli ste da trolujete temu oko doticnog prepotetnog clana,udaljili ste se od teme i na prvom mestu prica o paketima u MTSu.Zadnjih 20 i vise postova pisete o njemu,ko zna koliko su modovi obrisali beskorisnih postova..Vratite se na temu o MTSu i paketima,a otvorite zasebnu temu o lobiranju da se doticni javi pod uslovom da mu Ego spustite..
 
@Zeha
Nisam čekao na prenos nego na korigovani račun. Prešao u VIP, bez problema. Pre toga pokušao preći na Zmaj, ali mi nisu dali...

Sent from my KOB-W09 using Tapatalk
 
Da li je mozda neko uzeo ps 4 preko postpaid broja ?
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5968255]Da li je mozda neko uzeo ps 4 preko postpaid broja ?
Ne znam koliko ti je to isplativo pogotovo trenutno kada u Tempu imas za manje novca ps4 na akciji sa vise prostora, plus mozes da uzmes na cekove
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jedno pitanje:
Ističe mi ugovor u postpaidu 29.12.
Hteo sam da predjem na KT500 čisto da ne ugasim broj.
Probao online - neće
Nazovem call centar - kažu ne može, morate u poslovnicu jer se dobija prepaid kartica
Odem u poslovnicu, kažu ne može, mora potpuno da istekne ugovor jer navodno prelazima u prepaid.
Da li ići u drugu pa probati (što je baš cimanje jer znamo koje su gužve) ili nema druge nego čekati kraj ugovora?
U svakom slučaju baš je glupo da u okviru iste službe 2 čoveka imaju različite informacije

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Pisao, ko zna kada će odgovoriti...

Bio mi je plan da prelaskom na najmanji paket sačuvam broj, imam za parking i minimum poziva i "maznem" Nova 5t na 24 rate - bojim se da ga neće biti u poslovnicama kada krene navala oko NG. Kažem sačuvam broj jer imam sve neo na drugom, službenom broju

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Pitanjce:
Kako se bira broj za novi postpaid ugovor?
Na sajtu piše: mts će naknadno izvršiti rezervaciju Vašeg novog telefonskog broja u skadu sa dostupnom numeracijom
Da li to znači da će me kontaktirati ili ću dobiti neki random slobodni broj?
 
Da nije neko uzimao pripejd internet paket od njih? Na sajtu piše da košta 6000 din i piše samo LTE modem ali ne i koji. Slika je nekog Huawei MiFi. Pošto mi ovo izgleda najpovoljnija kupovina 4g mifi, interesuje me dal zaista njega daju i da li je zaključan. Ovi na 789 nemaju pojma.
 
Da nije neko uzimao pripejd internet paket od njih? Na sajtu piše da košta 6000 din i piše samo LTE modem ali ne i koji. Slika je nekog Huawei MiFi. Pošto mi ovo izgleda najpovoljnija kupovina 4g mifi, interesuje me dal zaista njega daju i da li je zaključan. Ovi na 789 nemaju pojma.
to je e3372h usb modem najverovatnije ali proveri mifi imas u vip uz vikend net koji je simfree za 5200 ili 5400 imas i 7 dana neta posle karticu ubacis u fioku ili prebacis na nekoga kome treba samo sim ko ja sto uradio
Pozdrav

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
tnx. vip čak daje uz registrovan prepaid broj Huawei E5573C za 5690 din ali nisam siguran da li je otključan za sve mreže.
 
Jel zna neko šta se dešava i u čemu je fazon, u MTS za poslovne korisnike više nemaju Samsung S10 i S10+, dok ta dva modela imaju za privatne korisnike?!
 
Sta u najkonkretnijem smislu podrazumevaju pod ovom prvom recenicom ?

''Напомињемо да компанија Телеком Србија не може извршити ограничење пружања услуга путем апликација, путем којих корисници активирају или деактивирају додатне услуге, јер тад не би били у могућности да услуге реализујемо у складу са условима закључених Уговора. С обзиром да сте се сагласили са условима пружања услуга и да је промена тарифног профила реализована по Вашем захтеву, није утврђена основаност приговора/захтева. Напомињемо да смо накнадно, у циљу наставка добрих пословних односа извршили враћање тарифног профила на уговорени, уз наставак примене промоције. Сходно наведеном, нисмо у могућности да захтев за корекцију рачуна за фебруар усвојимо као основан и позивамо Вас да, уколико то нисте учинили, измирите своја дуговања.

Meni ovo lici na najprostije receno, sve sto radite u nasoj aplikaciji i sve sto izvrsite mi ne odgovaramo za to ako je na vasu stetu.. a da je na njihovu onda bi se vazilo naravno.
 
Pa što je i logično... Ne može na primer banka da odgovara što ti klinac maznuo karticu i podigao sav novac, ili bilo šta što neko nudi "na izvol' te" pod određenim uslovima koji su jasno definisani i naznačeni kako kod njih tako i kod bilo koga drugoga.
 
Jel realno da racun ne moze da se plati online???
 
Ne moze vec vise od pola godine, konstantno im pise da su radovi u toku, ko da prave novi paypal...
 
Kakvi retardi. Pa cim sad istekne treci mesec od zmaj tarife, ima da se vratim na vip i uzmem intarifu... Ionako mi u sobi ne vata 4g na sred nbg, na vipu radi normalno.

Treba da gubim vreme po bankama/postama i jos da placam vise, no way
 
Poslednja izmena:
Ja sam podneo zahtev za prenos broja u telenor prepaid, pa cu kod njih uzeti 50% total 8, najverovatnije.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Da li neko moze da postavi link ka toj promociji od 50%, ne mogu da ga nađem. Vidim da uz Total ima promocija duplo više interneta, ne i 50% popust na cenu.
 
Nema na sajtu, ali kad pozoves call centar oni ce ti reci.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Bio do poslovnice da platim racun, kazu ne mogu tamo da platim, moram u postu/banku. Nije mi jasno kako kod njih nista ne moze...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno