Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ovako, korisnik sam Telenora ali mi je istekao ugovor i hoću da predjem u MTS i uzmem telefon. Moje pitanje se tiče mog broja. Moze li se preneti broj iz Telenora u MTS i kako ide procedura? Da li prvo idem u MTS ili u Telenor?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Ideš u MTS i podneses zahtev da ti prebace broj iz Telenora u mts

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
U mom slucaju vise nego gospoda, svaki put izadju u susret sa visemesecnim pretplatama po 1 dinar, nikad nikakvih problema ni krađe ni jednog megabajta, dinara, minuta i poruke....Kao ni troskova u romingu, a u kuci imam 5 brojeva na mts-u, plus 95% poznanika je na mts-u i imaju ista iskustva :) Kad mi je crko modem za adsl, covek je u roku 2h dosao na vrata i doneo novi, tako da od mene cista 10-ka :)
 
Нису савршени, али су и такви најбољи, још је и наша фирма.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I dalje se ceka telefon. Od 14. aprila. Jos malo pa mesec dana. Ko je na cekanju neka javi kada mu posalju, da znam sta da radim. Sada gledam na njihovom sajtu. Nema vise popusta. Ja narucio redmi note 8t (300 tel+ 1499 zmaj). A sada bez popusta (425+1499). Bas me zanima kako ce da mi obracunaju ugovor. Da li na dan kada sam online narucio na sajtu (kada je bio popust) ili sada kada se smiluju da obrade ugovor. Znam samo da cu vratiti posiljku ako je bez popusta. Nije velika razlika. 125 din. Ali imam i ja principe. Pa vozaju me mesec dana.
Ipak stigao telefon danas. Potpisao ugovor. Ali posto prelazim sa pripejda na pospejd cekacu jos barem 2 dana da aktiviraju novu karticu. Ispostovan je i online popust na uredjaj koji je bio aktuelan 14.04 kada je telefon narucen.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Niti mi se javlja Telenor kome sam poslao zahtev za sklapanje ugovora, niti me zove MTS zato što sam im najavio prelazak u Telenor.
 
Ovako, korisnik sam Telenora ali mi je istekao ugovor i hoću da predjem u MTS i uzmem telefon. Moje pitanje se tiče mog broja. Moze li se preneti broj iz Telenora u MTS i kako ide procedura? Da li prvo idem u MTS ili u Telenor?

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока

Pozdrav. Zahtev za prenos broja mozes podneti i online na mts sajtu. Ja sam to uradio pre dve nedelje. Stigao mi je ugovor i kartica, jos cekam da realizuju prenos.
 
U mom slucaju vise nego gospoda, svaki put izadju u susret sa visemesecnim pretplatama po 1 dinar, nikad nikakvih problema ni krađe ni jednog megabajta, dinara, minuta i poruke....Kao ni troskova u romingu, a u kuci imam 5 brojeva na mts-u, plus 95% poznanika je na mts-u i imaju ista iskustva :) Kad mi je crko modem za adsl, covek je u roku 2h dosao na vrata i doneo novi, tako da od mene cista 10-ka :)
Vala 10-tka, ja sam 20 godina u mts-u, sigurno sam medju najstarijim pretplatnicima, nikada nisam odlazio i po prvi put uzeo telefon preko njih, rekoh ajde da potpisem novi ugovor. Poslali mi polovan telefon, kutija zalepljena selotepom, unutra telefon bez i jedne folije, kao ni usb i punjac. Pakovanje ala kalenic pijaca...

Za ponos i diku mts-u...
f215c2d8a3632cc1b9b7c0ffce879e92.jpg
1d671e7e6d77435432227524210ed6f0.jpg
 
U mom slucaju vise nego gospoda, svaki put izadju u susret sa visemesecnim pretplatama po 1 dinar, nikad nikakvih problema ni krađe ni jednog megabajta, dinara, minuta i poruke....Kao ni troskova u romingu, a u kuci imam 5 brojeva na mts-u, plus 95% poznanika je na mts-u i imaju ista iskustva :) Kad mi je crko modem za adsl, covek je u roku 2h dosao na vrata i doneo novi, tako da od mene cista 10-ka :)
Dok sam bio u MTSu uredno su me više puta godišnje zvali za SNS ankete. Od kada sam isti broj preneo u VIP ni jedan jedini poziv.


Svi koji su dobili onaj SMS od kriznog štaba su u MTSu uključujući i 8godišnje dete mojih prijatelja.

Od mene dinara nikad više neće dobiti, pa taman bili jedina mreža u Srbiji.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vala 10-tka, ja sam 20 godina u mts-u, sigurno sam medju najstarijim pretplatnicima, nikada nisam odlazio i po prvi put uzeo telefon preko njih, rekoh ajde da potpisem novi ugovor. Poslali mi polovan telefon, kutija zalepljena selotepom, unutra telefon bez i jedne folije, kao ni usb i punjac. Pakovanje ala kalenic pijaca...

Za ponos i diku mts-u...
f215c2d8a3632cc1b9b7c0ffce879e92.jpg
1d671e7e6d77435432227524210ed6f0.jpg

Gospodski su ti ga uvalili.:p
 
Na kolikom popustu je bio taj mi 9t?
Samo odlazak tamo i otvaranje telefona pred tobom,sve ostalo je glupost. Zale se ljudi i da su im uvaljivali i a71 otvoren. Telefon bio na 20 000 dinara snizenoj ceni,pa normalno da će ti ga uvaliti. Sve sto zvuci previse dobro da bi bilo istinito,verovatno to i jeste.
 
Vala 10-tka, ja sam 20 godina u mts-u, sigurno sam medju najstarijim pretplatnicima, nikada nisam odlazio i po prvi put uzeo telefon preko njih, rekoh ajde da potpisem novi ugovor. Poslali mi polovan telefon, kutija zalepljena selotepom, unutra telefon bez i jedne folije, kao ni usb i punjac. Pakovanje ala kalenic pijaca...

Za ponos i diku mts-u...
f215c2d8a3632cc1b9b7c0ffce879e92.jpg
1d671e7e6d77435432227524210ed6f0.jpg
Imaš pravo na odustajanje od Ugovora u prvih 14 dana kupovine na daljinu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa šta misliš, zašto je bio popust na njega u MTSu [emoji23][emoji23]
 
Niti mi se javlja Telenor kome sam poslao zahtev za sklapanje ugovora, niti me zove MTS zato što sam im najavio prelazak u Telenor.
Ne najavljujes ti mts-u n ista vec podnosis zahtev Telenoru da predjes kod njih i oni pokrecu proceduru koja sadrzi (valjda) neki zahtev mts-u da se izvrsi prenos broja. Za to ima neki rok i u toku tog roka mts moze da te kontaktira i pokusa da te zadrzi. Tad je najbolji i najrizicniji momenat za dogovor. Ko se ne javi oni ne zovu ponovo i izvrsavaju zahtev za prenos broja u drugu mrezu. Zato AKO se ipak premisljas javi se na poziv od mts-a i pokusaj se dogovoriti...

Pa šta misliš, zašto je bio popust na njega u MTSu [emoji23][emoji23]

Nije smesno vec je tuzno jer ako je na popustu zato sto je koristen (polovan) to se MORA naznaciti, jasno reći a ne da to saznas kad "macak izadje iz dzaka".
 
Mora se naznaciti, ali ima par dobro poznatih velikih firmi koje uvaljuju polovno i pokvareno kada narucis online. Pa kada se zalis kazu da to nije bilo tako kad su poslali
 
Svaka cast za online kad nisi u mogucnosti da vidis ili kad je manja svota novca u pitanju,za ostalo samo uzivo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne najavljujes ti mts-u n ista vec podnosis zahtev Telenoru da predjes kod njih i oni pokrecu proceduru koja sadrzi (valjda) neki zahtev mts-u da se izvrsi prenos broja. Za to ima neki rok i u toku tog roka mts moze da te kontaktira i pokusa da te zadrzi. Tad je najbolji i najrizicniji momenat za dogovor. Ko se ne javi oni ne zovu ponovo i izvrsavaju zahtev za prenos broja u drugu mrezu. Zato AKO se ipak premisljas javi se na poziv od mts-a i pokusaj se dogovoriti...

Poslao sam zahtev online Telenoru za paket Prenesi 400, naveo koji je broj telefona u pitanju.
A MTS-u sam poslao mail da mogu da mi daju ispisnicu.
Za sada ćute i jedni i drugi.
 
Био си 20 година у МТС зато што није ни било других провајдера...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslao sam zahtev online Telenoru za paket Prenesi 400, naveo koji je broj telefona u pitanju.
A MTS-u sam poslao mail da mogu da mi daju ispisnicu.
Za sada ćute i jedni i drugi.
Da li planiraš da uzmeš i telefon kod Telenora? Ako ne, trebao si prvo na pripejd kod njih, pa odmah posle dan-dva na postpejd tarifu po želji sa 50% popusta. Meni za 2 nedelje ističe UO kod mts-a pa razmišljam da odem malo kod Telenora, takođe na prenesi 400.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hmmm....lep predlog, jedino što mi se ne menja broj, zato i idem na čist prelaz.
 
Pa ne menjaš broj


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Moze da se prenese iz MTS pripejd i postpejd broj u Telenor na pripejd?Nisam to znao..
 
Ni ja nisam znao da mogu postpaid MTS da prenesem na prepaid Telenor.
Ako je tako, Zozin predlog je super.
Hvala momci.
 
Na taj nacin ako se uradi,predjes iz MTS bilo da je pripejd ili postpejd u Telenor na pripejd,posle 10 dana odes u Telenor poslovnicu i trazis da zelis preci na postpejd 50% tarifu prenesi 400..Ona sad kosta 1600 din bez telefona,ali na taj nacin ostvarujes 50% i cena paketa bude 800 din i ugovor na 2god..Ili sam nesto propustio..??
 
Svaki broj moze da se prenese, nebitno da li je prepaid ili postpaid. Samo je potrebno da na broju istekne UO, ili ako je broj koji se prenosi na prepaid-u, da taj broj bude registrovan. Ispravite ako gresim. :)
 
Za ponos i diku mts-u...

Koje je to maltretiranje čoveče, prvo čekaš meeec dana, onda ti uvale. Ko ce sad da se zeza sa povratom paketima papirima pozivima, katastrofa. I to košta. Plus sto i kad misliš da si završio nikad neces biti siguran da li je tako i zavedeno tamo kod njih administrativno, nemas gde da vidiš, nema ko da ti kaže a i da ti kaže nece da napiše...
 
Na taj nacin ako se uradi,predjes iz MTS bilo da je pripejd ili postpejd u Telenor na pripejd,posle 10 dana odes u Telenor poslovnicu i trazis da zelis preci na postpejd 50% tarifu prenesi 400..Ona sad kosta 1600 din bez telefona,ali na taj nacin ostvarujes 50% i cena paketa bude 800 din i ugovor na 2god..Ili sam nesto propustio..??

Za tarifu Prenesi 400 bez uređaja obračunava se 50% na iznos od 2049RSD.
 
Gledao sam na sajtu Telenora, nigde ne piše za tih 50% popusta pri promeni mreže na Telenor... Jel može neki link o toj ponudi?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno