Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Gde to vidite da se naplaćuje? Ja sam do sad zvao jedno 20 puta korisnički na 0800100100 i svaki put pričao sa agentima, a ništa nisu naplatili.
 
Poziv na brojeve koji počinju sa 0800 se ne naplaćuje ni u jednoj mreži - to je opseg brojeva prema kojima su pozivi besplatni.
Pozdrav
 
Poziv na brojeve koji počinju sa 0800 se ne naplaćuje ni u jednoj mreži - to je opseg brojeva prema kojima su pozivi besplatni.
Pozdrav

Evo mog iskustva, doduše mts prepaid je u pitanju. Iako sam zvao call centar na 0800 broj koji jeste besplatan, mts je nekim čudom uspeo da naplati uspostavu veze sa agentom od 10.17 dinara, verovatno zato što se sa njihovog broja poziva, a ponavljam, poziv je upućen na besplatni 0800 broj! Na postpaid-u još nisam imao potrebe kontaktirati operatera pa ne znam kakva je situacija. A što se tiče ostalih, ni Vip ni Telenor ne naplaćuju razgovore sa agentima call centra.
 
Ako si zvao 0800 i to ti je posle naplaćeno, žali se. Moraju da ti vrate pare, jer, ponavljam, 0800 su besplatni, po definiciji.
Pozdrav
 
Kada se putem 0800 broja zatraži razgovor sa operaterom u vezi neke tehničke podrške, ide poruka da će razgovor biti naplaćen po ceni od 10 dinara i 17 para sa pdv-om, te u koliko je korisnik saglasan treba da pritisne 1 na tastaturi :)
 
Tako su i mene obavestili samo nisam upamtijo da li je po minutu tih 10.17 din.
 
Čisto informativno. Na jednom od brojeva ističe UO i ponudili mi za obnovu i prelazak sa O1 na O2 dva meseca po 1 dinar.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Strpite se sa obnovama ugovora, decembar je mesec za to. Pred praznike se uvek bolje prodje!

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Podneo sam zahtev za prebacivanje pripejd broja u vip, jer hoću na tom broju da uzmem onaj mesečni plan 300. Vidim da su me zvali sa privatnog broja i poslali sms da nazovem 064733 za specijalnu ponudu, naravno samo za mene.

Ima li poente zvati i prepirati se sa njima, ako jedino što mogu da ponude je morava 1 koja je opet duplo skuplja?
 
Šta te košta da ih čuješ? Mogu ti dati neke pretplate za 1 dinar ili nešto slično.
 
Gde to vidite da se naplaćuje? Ja sam do sad zvao jedno 20 puta korisnički na 0800100100 i svaki put pričao sa agentima, a ništa nisu naplatili.
Nisu, jer si zvao iz mreže koja nije Telekom Srbija. Ni meni ne naplaćuju iz SBB-a.
Poziv na brojeve koji počinju sa 0800 se ne naplaćuje ni u jednoj mreži - to je opseg brojeva prema kojima su pozivi besplatni.
Pozdrav
Ali za korisnike TS ima izbor - da plate i da pričaju.
Osim ako si multi milioner u eurima svima pa cak i njima treba kreditna istorija.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Epilog u mts: stigao "zeleni" izveštaj KB, nisu me zvali glasom da me obaveste iako su rekli da će tako da učine, u obrazloženju njihove službe stoji da ne mogu da uzmem treći telefon dok ne otplatim prethodna dva.
Prošli put je bilo dok ne platim barem jedan.
Zašto su me onda cimali za kreditni biro?
 
Verovatno su te cimali za kreditni biro da ipak provere kakav si sada, jer sam kazes otplacujes dva komada, a oni bez tvoje saglasnosti ne mogu da vide KB sem kontrolnog izvestaja koji pokazuje samo stanje iz institucije koja ga je inicirala.
 
Misliš na fiksni? Zvao sam sa mobilnog u mts mreži.
To je onda čudno jer meni naplate poziv ako zovem sa fiksnog ili mobilnog iz Telekom mreže.

Ako zovem van Telekom mreže, svejedno fiksnog ili mobilnog, ne naplate razgovor sa operaterom bez obzira što se složim da mi se naplati 10 RSD. Nemaju mehanizam verovatno kako da me zaduže.
 
Zvao sam sa fiksnog x puta i nikad nije naplaćeno mislim na razgovor sa operaterom. Evo i danas.

0800.png
 
To je onda čudno jer meni naplate poziv ako zovem sa fiksnog ili mobilnog iz Telekom mreže.

Ako zovem van Telekom mreže, svejedno fiksnog ili mobilnog, ne naplate razgovor sa operaterom bez obzira što se složim da mi se naplati 10 RSD. Nemaju mehanizam verovatno kako da me zaduže.
Meni je čudno da tebi naplaćuju. Kod mene je isto kao što je Mare postavio.
 
Postovani,
Koliko se ceka na poziv od strane Telekom od datuma podnošenja zahteva za mobilni telefon sa postpaid brojem i da li uvek zovu pre nego što pošalju paket?
Zahtev je poslat 15.10.2020. i nikakav odgovor još nisam dobio.
Korisnik sam BOX 3 paketa (tv+internet+fiksna).
 
Da li bih mogao da prebacim postpaid broj koji se vodi na sestru na moje ime (da bih ostvario 100gb) i da uzmem telefon sa paketom obzirom da nisam zaposlen i da nikada nisam bio u mts mrezi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nekada je moglo ako broj nije pod ugovornom obavezom i uz pristanak sestre. Sto se telefona-uredjaja tice , nema pravila.
I mene zanima jedna stvar. Da li jos uvek postoje neki benefiti kod povezivanja tri postpejd broja ( na isto ime ) ali van boxa, tj vlasnik nema fixni,internet ni iptv u mts-u?
 
MTS je ukinuo dodatnu uslugu InoCall - ako sam dobro shvatio ko je već ima aktiviranu, ostaje mu aktivna, samo se ne može aktivirati ko to nije dosad učinio.

Meni trenutno stoji da je aktivna, ali tek ovog meseca su najavili ukidanje, videćemo da li će ostati aktivan dodatak.
 
Pozdrav svima, 24.10 mi istice ugovor (Omorika 1) poslao sam mail za nastavak saradnje i danas su pozvali sa skrivenog broja.

Epilog:

1. Omorika 1 za 1200 dinara na 2 godine (usteda od 4800) - nasmejao sam se na ponudu.
2. Omorika 1 plus drustvene mreze (neograničeno) + 10gb YT + 6GB za net po redovnoj ceni od 1400 -?
3. Zmaj tarifa?! Još jedan osmeh.

Rekao sam im da ću razmisliti i pozvati naknadno. Da li se cenjkati dalje ili preći u VIP na IN tarifu sa 20gb?
 
Pozdrav svima, 24.10 mi istice ugovor (Omorika 1) poslao sam mail za nastavak saradnje i danas su pozvali sa skrivenog broja.

Epilog:

1. Omorika 1 za 1200 dinara na 2 godine (usteda od 4800) - nasmejao sam se na ponudu.
2. Omorika 1 plus drustvene mreze (neograničeno) + 10gb YT + 6GB za net po redovnoj ceni od 1400 -?
3. Zmaj tarifa?! Još jedan osmeh.

Rekao sam im da ću razmisliti i pozvati naknadno. Da li se cenjkati dalje ili preći u VIP na IN tarifu sa 20gb?

Nema sta dalje da se cenkas...Na taj paket toliko se daje, meni su dali 2 meseca po 1 dinar i 6 meseci po dinar na Box 4 plavi...Svakako vise od toga neces dobiti, ako ti valja IN tarifa, znas gde da podjes :)
 
Dodatnih 100 GB uz Omorika i Soko tarifu
https://mts.rs/Privatni/Mobilna/Postpejd/Tarife#stotka-net

Opustite se i uživajte u neograničenom internetu, jer vas uz novi ugovor na 24 ili 36 meseci za Omorika 1, Omorika 2, Omorika 3 ili Soko tarifu kupljenu preko portala, sa ili bez uređaja, očekuje besplatno 100 GB mesečno u periodu od 12/24 meseca.

Ova super ponuda dostupna je punoletnim korisnicima koji su rođeni najranije 1994. godine i može se ostvariti samo putem portala.
 
Mislim da je vec neko vreme ta ponuda, samo za omladinu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Treba ocu da prmenim tarifu na Omorika 1. Koja je cena ovog paketa? Ne mogu da se snadjem na onom njihovoma sajtu. Broj je pod ugovornom obavezom, zanima me krajnja cena paketa...

Huawei P30
 
Na kraju ostadoh u MTS-u. Kad sam potpisao zahtev za prenos broja, 2h nakon toga me zvala nova teta sa raznim ponudama pa smo se nasli na O1 za 999 dinara. Zaboravio sam da trazim koji mesec besplatno..

Bukvalno je nudila svašta samo da ostanem u mreži.
 
Nazad
Vrh Dno