»RSS Benchmark sajt

Strana 1581 od 1582 PrvaPrva ... 5811081148115311571157715781579158015811582 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 23.701 do 23.715 od ukupno 23724

Tema: [MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 40% - NE MOZE zajedno)

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2019
        Poruka
        161
        Usput, drugari...

Zovu me iz MTS, nude produžetak ugovora bez fona, uslovi:
        1. Omorika 1, za 1200 din. (24 meseca)
        2. Sve aplikacije besplatno (Fb, Tw, Insta, WA)
        3. Youtube/Twich dodatak mesečno 10Gb besplatno
        4. Slobodan net 6Gb mesečno.

Šta mislite o tome, rekli su zovu danas opet...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Citat Citiram korisnika: StefanR90 Pogledaj poruku
        Usput, drugari...

Zovu me iz MTS, nude produžetak ugovora bez fona, uslovi:
        1. Omorika 1, za 1200 din. (24 meseca)
        2. Sve aplikacije besplatno (Fb, Tw, Insta, WA)
        3. Youtube/Twich dodatak mesečno 10Gb besplatno
        4. Slobodan net 6Gb mesečno.

Šta mislite o tome, rekli su zovu danas opet...

Ја сам то одбио, ако си прочитао мало тему могао си да видиш да је било и других понуда, а одбио сам највише због тога што не желим да размишљам да ли ћу пробити квоту за ЈуТјуб и након ње и квоту за сурфовање јер након тога иде 1Мб=1 динар, те ако доспем на 1Гб преко квоте то је 1000 динара преко 1200 колико кошта О1.
        Данас сам прешао на припејд из ових разлога, као и из разлога ванредног стања-не знам шта ће бити са примањима нити колико ће ово трајати па не могу да се обавезујем на 2 године, јер одакле после плаћати обавезу, а иду и нове понуде, како читам овде по Форуму, те ћу сачекати шта ће се појавити.
        Размишљам и о одласку у ВИП на припејд јер имају, по мени, боље понуде за мање пара.
        Наравно, ово је моје размишљање а ти процени да ли ти и шта одговара.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
        Menjao lafa011 : 25.03.2020. u 15:19

Member Avatar korisnika bakara
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        6.129
        Realno ne nude oni nista.... to je sve obicna ponuda

oni pozovu i slatkorecivo ti ponude sve standardno ali predstave kao da je to ponuda namenjena samo tebi...

ja sam vec nekoliko takvih "ponuda" odbio i zadnji put sam ih pitao jel realno da mi ne nude nista posle 10minuta razgovora...trose mi vreme.

Znaci deset minuta mi drobi u slusalicu da mi na kraju ne ponudi nista osim nekih marginalnih stvari koje me u opste ne zanimaju.

Member Avatar korisnika stopke
        Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        4.196
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 4460 & LC Power LC-CC-120
        • MoBo: Asus B85M-G
        • RAM: 2x8gb 1600mhz DDR3 Kingston ValueRAM, Low Profile
        • VGA: ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti OC Edition
        • MON: Dell P2414H LED IPS
        • HDD: Samsung 850 EVO 250gb + 500gb SamsungF3 + 640gb WD Blue + 2tb Seagate Barracuda
        • OPT: Samsung SH-S223C
        • Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl & Thermaltake Toughpower XT-575W
        • SND: Altec Lansing VS2721 & Cooler Master Storm Sirus-C
        • LAP: HP ProBook 650
        • TV: Panasonic TX-50CS520E
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mis: Asus Echelon 5600dpi KB: Cooler Master Storm Suppressor Gamepad: Logitech F310
      6. Citat Citiram korisnika: lafa011 Pogledaj poruku
        Ја сам то одбио, ако си прочитао мало тему могао си да видиш да је било и других понуда, а одбио сам највише због тога што не желим да размишљам да ли ћу пробити квоту за ЈуТјуб и након ње и квоту за сурфовање јер након тога иде 1Мб=1 динар, те ако доспем на 1Гб преко квоте то је 1000 динара преко 1200 колико кошта О1.
        Данас сам прешао на припејд из ових разлога, као и из разлога ванредног стања-не знам шта ће бити са примањима нити колико ће ово трајати па не могу да се обавезујем на 2 године, јер одакле после плаћати обавезу, а иду и нове понуде, како читам овде по Форуму, те ћу сачекати шта ће се појавити.
        Размишљам и о одласку у ВИП на припејд јер имају, по мени, боље понуде за мање пара.
        Наравно, ово је моје размишљање а ти процени да ли ти и шта одговара.

uzmi zmaja na neodredjeno bez uo. 1100 sa net limitom.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Citat Citiram korisnika: stopke Pogledaj poruku
        uzmi zmaja na neodredjeno bez uo. 1100 sa net limitom.
        Размишљао сам о томе и негде ми је то и била крајња опција, међутим, НетЛимит... нешто што се није плаћало сада се плаћа... Има ли краја њиховим похлепним домишљатостима?
        Ако је њима стало до мојих 99 динара, зашто бих се ја водио другачијом логиком?
        Нећу да размишљам и да немам довољно интернета у пакету и да када истекне будем на 64/32кб и то за само 99 динара.
        Притом, преко деценију сам код њих и пређем на припејд (да не помињем како су ми једно објаснили путем позива кол центру по цени од нешто преко 10 динара а друго ме сачекало у пословници и испало да не могу да раскинем уговор, па кад не одустајем онда испада да шефовици вршим психички притисак јер се водим оним што ми је речено у позиву, који је, успут, снимљен са њихове стране и потребе) у коме добијам 25 динара кредита, нета нема уопште а чуди ме да и сам прелазак није нешто коштао. Додуше, тек ће ми стићи последњи рачун и ко зна шта ће ми срачунати.
        Од промоције за припејд (10000 минута у мтс, и још неке ствари на недељу дана) и рекламе да су омогућили бесплатно социјалне мреже нема ништа јер, гле чуда, сервис им тренутно није доступан, не могу нити кодом да уђем и пробам да активирам било шта (а камоли да видим стање рачуна) нити путем апликације, тако да је ово највероватније крај сарадње уколико се више не потруде, у шта сумњам.
        На другом месту, да не рекламирам код кога, имам 200 минута, 4ГБ, бесплатне социјалне мреже које користим за 600 динара. Скоро па дупло мање, а позиви и разговор са оператером су бесплатни. За ту разлику могу да купим 2Л Асепсола за разблаживање и 5Л дестиловане.
        Стрпљен, спашен, па ћу видети шта и када даље.

Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        4.196
      9. Moja mašina
        • HDD: Samsung 850 EVO 250gb + 500gb SamsungF3 + 640gb WD Blue + 2tb Seagate Barracuda
        • Ostalo: Mis: Asus Echelon 5600dpi KB: Cooler Master Storm Suppressor Gamepad: Logitech F310
      10. Nista onda komplikuj zbog 99din.
        Keva napravila u vipu 2500 umesto 1000..nije pratila stanje mb. Desava se.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Citat Citiram korisnika: bakara Pogledaj poruku
        Realno ne nude oni nista.... to je sve obicna ponuda

oni pozovu i slatkorecivo ti ponude sve standardno ali predstave kao da je to ponuda namenjena samo tebi...

ja sam vec nekoliko takvih "ponuda" odbio i zadnji put sam ih pitao jel realno da mi ne nude nista posle 10minuta razgovora...trose mi vreme.

Znaci deset minuta mi drobi u slusalicu da mi na kraju ne ponudi nista osim nekih marginalnih stvari koje me u opste ne zanimaju.
        Или још боље-понуди ми оно што је назвала проширеном О1 али као ипак је за Вас О2 и по цени од 1600 или 1700 динара беше (ако се не варам, можда је било и целих 1999)... Да не грешим душу, ту има више нета, мислим да је 10ГБ (уместо 6Гб у О1) за сурф, 10ГБ за ЈуТјуб, бесплатне друштвене мреже...
        Змај је томе врло сличан а кошта 999 динара, можда би ми и покрио потрошњу али нећу да уопште размишљам да ли сам или нисам прекорачио... Хоћу да аутоматски спусти проток на 64/32кб и да ме то (Нет Лимит) не кошта 99 динара јер је услуга била бесплатна.
        Има супер реклама за неког оператера код комшија, појављује се Мустафа Надаревић те вели: Није што немам, нег' што не дам.
        Ово ми је тренутно идеја водиља.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Citat Citiram korisnika: stopke Pogledaj poruku
        Nista onda komplikuj zbog 99din.
        Keva napravila u vipu 2500 umesto 1000..nije pratila stanje mb. Desava se.

Наравно да ћу да компликујем јер ме не поштују као муштерију која је могла да им плаћа наредне две године али су се сами дистанцирали и показали колико им вредим (а негде тиме и колико им вреди скоро свако од нас).
        За твоју мајку не могу много да коментаришем, жену не познајем и само нека је жива и здрава а што се мене тиче имам и бројач укупног саобраћаја на телефону, претежно сам код куће где имам бежични интернет и ово је, по мојој процени, разумно улагање у овом тренутку, па ћу видети за даље. Не знам како је код оператера кога си споменуо али ми је логично да за припејд на који желим да пређем, не могу да направим додатни рачун јер је припејд у питању, алу питаћу их потанко да ли је и то уопште могуће.

Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        4.196
      14. Moja mašina
      15. To da vip prepaid je najbolji, ona akcija za 600rsd.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        За сада ми је то у реду, па ако и они не буду ваљали гледаћу даље кад дође тај моменат.
        Све стиже са запада па ће тако и ове варијанте да прођу, брже или спорије, али ће проћи.
        У неком тренутку ћемо добити тржиште које ће бити нешто повољније по нас, по природи ствари. До тада ћу се трудити да мало себи сачувам који динар више у џепу.
        Једноставно, доста је било да плаћам за нешто што не желим, нека се мало равнају по мени и мојим жељама.

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        10.230
      18. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG 43UM7600PLB LED i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master, ASUS RT-AC6
      19. Ako neko dobije za O1 koji mesec po dinar uz cenu od 1199 i 6-7Gb neta nek javlja.
        Takodje javite ako saznate da li u aprilu pocinju nove tarife i kakve su (cak ako pocinju tek kad prodje vanredno stanje).
        Budite dobro i zdravo...
        ************* Vozite kola...? **************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Member Avatar korisnika nenad83
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        517
        Ja uzeo O2 na novoh godinu dana, standardno 5+5+1 neta i aplikacije. Dali tri meseca po dinar i to je to. Potpisivanje ugovora preko mejla.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2019
        Poruka
        161
        Citat Citiram korisnika: Zeha Pogledaj poruku
        Ako neko dobije za O1 koji mesec po dinar uz cenu od 1199 i 6-7Gb neta nek javlja.
        Takodje javite ako saznate da li u aprilu pocinju nove tarife i kakve su (cak ako pocinju tek kad prodje vanredno stanje).
        Pitao sam, zbog vanrednog stanja odlažu nove tarife do 30.04. Do tog datuma i važi promocija O1 za 1199 din.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        41
        Citat Citiram korisnika: nenad83 Pogledaj poruku
        Ja uzeo O2 na novoh godinu dana, standardno 5+5+1 neta i aplikacije. Dali tri meseca po dinar i to je to. Potpisivanje ugovora preko mejla.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
        Нових годину дана... Интересује ме појашњење, молим те, јер су ми само нудили уговор на две године а када питах за годину дана онда рекоше да не може, не знам о чему се ради...
        Хвала.

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        408
        Drugari, savet ako moze.

Ja planiram da se presaltam na MTS, uglavnom mi se u aprilu ugovor sa Vip-om zavrsava, pa me zanima...
        1. Da li je moguce ugovor na 12 meseci sklopiti?
        2. Da li da ga sklapam pre tih novih tarifa koje spominjete, ili bi one mogle biti povoljnije (sumnjam)?

Konkretno isao bih na O1 za 1199, dakle bez uredjaja, idealno bi bilo na godinu dana...

Strana 1581 od 1582 PrvaPrva ... 5811081148115311571157715781579158015811582 PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •