Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ako si potpisao ugovor sa 512MB na 2 godine žali se i traži raskid ugovora na njihovu štetu.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Znači imao sam poklon od 256 MB i tek sada su mi to ukinuli. Ugovor sam potpisao u martu prošle godine na dve godine. Ipak i dalje imam nameru da pređem u VIP.
 
juce dobila komsinica koja ima mts broj poruku sa broja 1599 da se uspesno prijavila za uslugu...jel zna neko o cemu se radi?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moj cale isto dobio tu poruku, mislim da je neki pokusaj prevare, ja sam mu samo izbrisao te poruke, navlakusa da mozda odgovoris na tu poruku pa da te lape, porverio sam mu stanje i ima 0din zaduzenja sto znaci app varijanta
 
ja sam obrisao i udario broj na blacklist.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Moj otac koristi paket Omorika 1 (to mu je ok) i plaća 1999rsd. Koristi Nokia 6 dual sim telefon.
Šta bi ste predložili da uzme od telefona za 1 din, ili uz neku malu doplatu a da je dual SIM?
Da li postoji mogućnost da traži poput na cenu paketa, ako ne uzima telefon, kao u Telenoru ili ne?
 
Ako uzima telefon moze dobiti 2 ili 3 meseca po 1 din.

Ukoliko se odluci za opciju bez telefona moze traziti O1 po ceni od 999din mesecno ili 1200 din. mesecno a da dobije 2 ili 3 meseca po 1 din.

Sto se telefona tice ukoliko je moguce najbolje uzeti na kes.



Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Crni mts,samo jurnjava sa njima u zadnje vreme.

Stigao mi ugovor, od juce aktiviran ali pederi mi nisu aktivirali 100gb interneta

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam danas slucajno pogledao, uo traje do kraja godine, dve morave 2 su u pitanju. Kakogod, sad je m2 sa uo gotovo 50% skuplja od cene koju placam sada sa uo. Tipa 950 vs 650. Lepo su oni to podigli, nema sta.
A vip ima za 1000 din, neograniceno minuta i 2GB (u odnosu na 1GB i 300 minuta iz m2). Ako tako ostane do pred kraj, odo ja iz mts, ne znam ni sta bi mogao da se cenkam kad je u startu tolika razlika.
 
Poslednja izmena:
M2 je prevaziđen paket i još samo pecaju ne upućene penzose. Ja imao O1 sa 6Gb za 1000 izboksovan pre 2 god. i pošto su ove digli na 1500 pa spustili na 1200 kad su ljudi počeli da beže i ja pidneo prenos u Globaltel. Zvala teta iz MTS i nudila O1 sa 5Gb za 1000 din. na 2 god. Znači ipak može. Ali ja odustao i sad na globaltelu za 500rsd mesečno imam 150 min/sms + 5Gb neta i Sve se prenosi do daljnjeg što se ne potroši. Ta sad mi više od tog ne treba a ako zatreba NEO min/Sms samo kliknem na aplikaciji za taj mesec i to košta 900 RSD. Uvek mogu da se vratim na prethodni paket.
 
Ko se opredeli za online racune umesto papirnatok dobice 50 din popusta na mesecnom racunu svakog meseca do kraja ugovora. Tako O1 za stare korisnike izadje 950 din mesecno.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Piše tamo samo ako ste zaključili novu ugovornu obavezu ili izvršili promenu tarifnog profila počev od 1.7.2020. na jednoj od postpejd tarifa Morava, Omorika, Soko, Zmaj, ostvarujete pravo na umanjenje mesečnog računa u iznosu od 50 dinara, tokom ugovorne obaveze. Znači pre toga patka? :D
 
I ranije je bio popust za 1 račun, ali ne vidim da ga obračunavaju.
 
meni u mts nakalemili dodatak za youtube 700din,a zvao sam da mi iskljuce.Kad sad racun veci za 700!Pogledam ono i za ovaj mesec mi stoji aktiviran dodatak,znaci da ce i za avgust da mi nakaleme 700din,*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i
 
ja pokusavam da deaktiviram one dodatke za viber i drustvene mreze.. rekli su mi da pksaljem sms "stopvb" i "stopdm".. samo mi stigne odgovor da je zahtev u obradi i nista vise.. a dodaci i dalje aktivni.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Zanima me jedna stvar. Da li neko zna kako u mts-u funkcioniše aktivacija dodataka, pošto se po aktivaciji dodatak ne aktivira odmah, već je potrebno da prođe neko vreme, nekad duže nekad kraće? Isto tako, ako se npr. zatraži aktivacija/deaktivacija rominga uveče, tek ujutru bude obrađen zahtev. Nemoguće da to ručno odobravaju?
 
Da li neko ima problem sa slanjem SMS poruka, meni pokazuje neuspelo slanje i "Error 38"?
 
Koliko dugo čekate da vam se javi neko iz službe ? Meni je rečeno za 48 sati da će me kontaktirati u vezi otkupa ugovora. To je bilo u petak ,a sad je već sreda.
 
Zanima me jedna stvar. Da li neko zna kako u mts-u funkcioniše aktivacija dodataka, pošto se po aktivaciji dodatak ne aktivira odmah, već je potrebno da prođe neko vreme, nekad duže nekad kraće? Isto tako, ako se npr. zatraži aktivacija/deaktivacija rominga uveče, tek ujutru bude obrađen zahtev. Nemoguće da to ručno odobravaju?
Ja sam skoro bio krenuo za bosnu, aktivirao dodatak i nije mi stigla potvrda, uđem u mts aplikaciju ono dodatak uredno aktiviran..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
gde ti pokazuje error 38? slikaj da vidimo to

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока

Rešen je problem.

Error 38 je pokazivala Google Messages aplikacija, greška koja navodno podrazumeva probleme u mreži, međutim ispostavilo se da poruke nisam mogao da šaljem samo jednom kontaktu. Posle par sati se rešilo samo od sebe.
Pretpostavljam da je problem bio na nivou aplikacije ipak.
 
Juče je na Moj MTS pisalo da je zahtev prosleđen, a sada piše da nema otvorenih smetnji. Šta se to dešava? Moram li ponoviti zahtev?
 
Nemam pojma koja im je fora, potpisao sam novi ugovor, a stari mi je bio do marta 2021. Kažu, ne može na rate ovaj telefon (vezan je za tarifu?) bez supervizora poslovnice. Ispostavilo se da mi se u dinar poklopilo sa planiranim troškovima i eto.
Evo, da napišem i u ovoj temi. Možda nekome zatreba.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Juče je na Moj MTS pisalo da je zahtev prosleđen, a sada piše da nema otvorenih smetnji. Šta se to dešava? Moram li ponoviti zahtev?
Ništa neubičajeno za mts tako i meni posle prijave kvara stoji dan dva pa sami izbrisu a da me pritom niko ne kontaktira da li je problem stvarno rešen....moraš da budeš uporan

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Otišao sam opet danas nakon nedelju dana u filijalu i ponovio zahtev. Sada na onaj prethodni piše da je zatvoren. Kao kažu da treba prvo da podnesem zahtev za raskidom udovora pa će onda da me kao obaveste. Žena koja radi na šalteru mi kaže kao da treba onako odokativno da uplatim 4500 dinara. Ima li neki benefit ako si stari korisnik njihov ,pošto sa već 18 godina kod njih?
 
Mozes da im trazis O1 za 999 din mesecno sa 5gb neta kao stari korisnik, ako odaberes e racun umanje ti dodatno 50 din mesecno.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
O1 i O2 sad nemaju minute u mtel mrezama, ne moze se Bosna i mtelrs zvati "besplatno" u okviru nekih minuta?

A sta je sa starim tarifama, ako se imala tarifa u kojoj se imalo 750 miuta razgovora ka svim mrezama u SBR i ka svim mtel mrezama pa i MtelRS, kad istekne dogodine UO da li se moze ostati na istoj tarifi i dalje imati 750 minuta price ka svima i svuda i placati puna cena tarife od 2699din?
Meni se nikako ne bi isplatilo dati majci tarifu bez minuta ka mtelrs...
Do sada sam stedio 2-4krsd samo na njeno zvanje u BiH sa Mix XL Plus tarifom. :d
 
Ova Tepićka je definitivno u pravu.
Ova ekipa direktora radi na upropastavanju Telekoma, da bi ga najverovatnije prodali nekom svom tajkunu za sitne pare...
Kakve pogubne odluke... MTS minuti prema BiH i CG su jedna velika prednost MTS-a u odnosu na druge operatora koja moze da im napravi ozbiljnu prednost na trzistu.
Ovo samo sa namerom neko moze da uradi.
 
Nazad
Vrh Dno