Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pogledaj opet. Ovo je na sajtu mts.rs
b90d33426a4807298e3798131b626344.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

na zalost izgleda da si u pravu...
Ali je neverovatno zasto im ta stvar ne pise nigde u ugovoru???

Kaze imate na sajtu, kao da sam ja na sajtu potpisao a ne na papiru koji su mi dali.


kako ide raskid?
i tu ima sigurno nesto sto nigde ne pise...
 
Da li je moguće da ovi lezilebovići iz MTS-a još uvek nisu osposobili elektronsko plaćanje računa i dopuna?
Ističe mi ugovor početkom maja, ali ne znam da li da predjem u VIP zbog ove zezancije koja više od godinu dana traje!
Sramota!
 
Могуће је, Гиле - још увек се ваде да унапређују систем и да је зато, по њиховим речима, отежано (и понекад немогуће) одрађивање захтева корисника.
 
Dodali su na portalu opciju ispod neplacenog racuna, skeniraj QR kod sto nije lose, moze da se plati racun bez da se otvara racun u pdf formatu.
 
Pa elektronsko plaćanje na sajtu je verovatno poslednja opcija koju ljudi žele da koriste

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Има то и у апликацији.Вјероватно су увели сад код посљедњег ажурирања.
 
Jutros poziv od strane 064/733 na moju inicijativu, istekla mi je ugovorna obaveza pre 8 dana (Omorika 1), ponudili su mi 2 meseca po 1 din, naravno uz ugovor na 24 meseca, a posto imam Box 4, ne treba mi vise interneta za taj broj posto delimo 100GB...Uglavnom prihvatio sam, nisam ni pitao sta jos nude osim toga jer mi je to najvise odg.uz Net limit off...1199 din x 22 meseca...
 
Hello svi. Jedno pitanje, malo je off topic, necete zameriti nadam se. :) Da li je na brojevima predvidjenim za mts postpejd internet omogucen voice saobracaj?
 
Meni nudli omorika 1, 1199 dinara, sa 6GB neta, sve društvene mreže neograničeno i 10GB za YouTube.
Druga varijanta O1 da prvih 7 meseci ima 50 GB u paketu a posle toga svakog meseca po 3GB.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ugljesa,Moze ali ne znam sad po kojoj tarifi racunaju nije sim kartica kod mene.Ovo je odgovor tako da znas da je saobracaj omogucen jer sam probao da se cimnem ali nisam se javljao da mi ne bi naplatilo dodatno
Pozdrav
 
Meni nudli omorika 1, 1199 dinara, sa 6GB neta, sve društvene mreže neograničeno i 10GB za YouTube.
Druga varijanta O1 da prvih 7 meseci ima 50 GB u paketu a posle toga svakog meseca po 3GB.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Prvu opciju su i meni, rekao sam da razmislim, zvali opet, probao da izvučem više ali stav je bio da je to "ponuda koja se daje svima i ne može da mi ponudi ništa preko toga".
Rekoh zvaću ja vas...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ah taj divni MTS. Elem, istekao mi je ugovor 2. marta, vec 3. marta sam sa postpaida presao na prepaid. Sacekao sam februarskim racunom za uplatu, jer sam hteo da platim sve odjednom, februar+ 3 dana marta, bile su ogromne guzve, svi znamo zbog cega. Jutros, bas kad sam krenuo to da platim, stize mi poruka od MTS da sam duzan za period od 29.02 do 29.02. celih 8560.11 dinara. U poslovnici mi govore da nema drugih dugovanja mimo ova dva poslednja racuna. Nije im jasno kakvo je dugovanje, pogotovo sto sam taj dan jos uvek bio pod ugovorom. Proverom ziro racuna saznajem da nesto ''dugujem'' Telekom Srbija-Ratel. Sad zovem, naravno da je opsti haos sada, mada ni ne znam ko bi bio nadlezan za ovo.
 
pozivom ces dobiti kontakt centar, oni imaju manja ovlascenja i mogu da pomognu samo oko osnovnih stvari (kod svakog operatera je ovako)

pisi zalbu mailom da ti obrazloze sta je ako je stvarno, ako nije reci ce ti da je greska i dobices korigovan racun
 
Poslednja izmena:
Neverovatno!

Koliko, 14 meseci kasnije?!

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Bože, hvala ti! :D Možda malo sarkastično i neumesno s moje strane, ali se kladim da još uvek to ne bi sredili da nije vanrednog stanja.
 
Jedno pitanje. Zahtev za prenos postpaid broja iz druge mreže u mts se ne može podneti online, samo u poslovnici?
 
Ubeđen sam da je na sajtu mts bio formular za podnošenje zahteva, nakon čega su kurirom slali neophodnu dokumentaciju, ali su izgleda ukinuli tu mogućnost
 
Moze preko sajta, imas podrsku i zavrsis.
 
Ne znam da li mi se čini, ali pre par dana je postojao formular. Možda zaista grešim. Ali, rekli su mi da se zahtev može podneti ili mejlom ili pozivom kontakt centra, tako da sve može da se odradi bez odlaska u poslovnicu.
 
Da li se ugovori/telefoni sada mogu preuzeti u poslovnicama ili sve radi samo online?
Ja sa juče silom prilika bio u jednoj poslovnici i nema nikoga. Zapravo, prolazim pored nje svakog dana i mislio sam da uopšte ne rade, a zapravo nema gužve.
 
Koliko vremena treba da prođe od dogovora za produžetak postpaid ugovora do trenutka kada novi paket postane aktivan. Dogovorio sam se sa tetom iz korisničke podrške još 1.4. i rekli su da će poslati mail na koji treba da odgovorim i da će nakon toga Omorika 1 postati aktivna. Još uvek nema maila, proveravao sam spam folder. A e račun sa tim mailom su mi aktivirali, vidim u app. Tako da nisu pogrešili mail.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
@Skyfall

Ista prica i kod mene, zvali me iz 064/733 dogovorili se i rekli mi poslace ugovor Post expressom na adresu, ja rekao da mislim da PE ne radi i da odem u poslovnicu da potpisem...Oni me ubedili da PE radi i evo 9 dana vec nema ugovora naravno...
 
Jesu li oni ukinuli 50 ili 40% popusta ako se ne uzimaju uređaji ili jednostavno ne nalazim nigde reči o tome.. ?

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
Smanjili su taj procenat popusta. Na Omorika 2 je oko 25%.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno