Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Imam Kontrolu troškova. Ovo je reklama sa sajta šta može da se dobije, a pošto te opcije ne rade, pored je realnost, njihov odgovor (400MB mesečno u 2020).
4688d3169b39f7ccb02b700d1adfbdef.jpg
824665a517a73c3bc9ebd5c3b6b8c255.jpg
Било би лепо када би неко ко је правник, а покрива управо ово поље правних односа, могао да нам укратко напише под који евентуални прекршај би ово могло да се подведе и како се на исти гледа у ванредном стању.
Ваљда иначе постоје неки пенали за лажно оглашавање?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Da li se mogu aktivirati obe grupe dok je ovo vanredno stanje?

Prva je za viber a ova druga fb, instagram itd.

Ja pitao mts na tviteru, oni ne znaju. Mislim, moze se to aktivirati, ali da li ce onda jednu grupu naplaćivati, a drugu ne?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Meni su rekli da može samo jedna da bude aktivna. Ako se aktivira druga, prva prestaje da bude aktivna. Ne naplaćuje se.
Da li je zaista tako - ne znam.
 
A kako je aktiviras, samo sa sms? Posto je u app nisam nasao...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne znaju ni oni u kol centru, to što piše u njihovoj objavi na sajtu Nije moguće realizovati u realnosti (još uvek).
 
Molim za info,
Biz Libero Ultra tarifa, stoji da je kolicina neta po 4G brzini neogranicen, da li je to tako ili je ogranicenje na 100GB po max brzini?

Hvala unapred
 
Meni su rekli da može samo jedna da bude aktivna. Ako se aktivira druga, prva prestaje da bude aktivna. Ne naplaćuje se.
Da li je zaista tako - ne znam.
Ne znam da li je ovo tačno!

Vidite, kada aktivirate dodatak, stignu vam 2 poruke: prva da je zahtev u obradi i druga, da je aktivirana promocija.
Kada deaktivirate dodatak, stize sms obaveštenje da vam je deaktiviran dodatak.

Moje iskustvo:
1.Aktivirao sam i pre promocije Jutjub/Tvič 10Gb - regularno naplaćeno.
2. Aktivirao dodatak Viber za 0 din.
3. Aktivirao dodatak Fb/Insta/WA/TW za 0 din.


U MTS centar aplikaciji piše da mi je sve aktivno. Poslao bih sliku ali ne može da učita trenutno podatke, javlja problem sa serverom.

Nije mi stiglo sms obaveštenje da je bilo šta deaktivirano u korist drugog.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Pogledajte prilog 283087
 
Poslednja izmena:
Da li Zmaj tarifa podržava tarifne dodatke? U aplikaciji ih ima, ali nije moguće aktivirati. Pozivanje call centra je izgubilo smisao, jer se javi operater, kaže spojicu vas sa kolegom i automat kaže "nema slobodnih operatera" i veza ispadne.
 
Može sve! [emoji1787]

Samo što YT/Tvič naplaćuju.
Kradu megabajte, upravo sam izračunao da su oko 2Gb dodatka ukrali. Trebao sam da imam još 4ipo umesto 2ipo preostalih megabajtaScreenshot_20200323_160626.jpg

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Eto, ipak moze, a oni ladno nemaju pojma dal moze.
Sad cu i ja da aktiviram.

Nenormalno sam pojeo megabajte preko pretraživača ovaj mesec. Ni deseti nije bio u mesecu, meni je 1gb otisao.
Razvalice me ovaj mesec račun.




Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Može sve! [emoji1787]

Samo što YT/Tvič naplaćuju.
Kradu megabajte, upravo sam izračunao da su oko 2Gb dodatka ukrali. Trebao sam da imam još 4ipo umesto 2ipo preostalih megabajtaPogledajte prilog 283093

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Да ли си то скоро приметио или још пре месец или више?
Успут, један од разлога што сам желео далеко више гигабајта него што нуде у О1 по цени од 1199 динара...
Лепо ми рече брат-свака тарифа где ти деле саобраћај на разноразне сегменте засигурно није повољна за тебе... Интернет ће ти се топити а ти нећеш знати како.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Primetio pre 4,5 dana. Nikada pre nisam uzimao dodatak za YT.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Usput, drugari...

Zovu me iz MTS, nude produžetak ugovora bez fona, uslovi:
1. Omorika 1, za 1200 din. (24 meseca)
2. Sve aplikacije besplatno (Fb, Tw, Insta, WA)
3. Youtube/Twich dodatak mesečno 10Gb besplatno
4. Slobodan net 6Gb mesečno.

Šta mislite o tome, rekli su zovu danas opet...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Usput, drugari...

Zovu me iz MTS, nude produžetak ugovora bez fona, uslovi:
1. Omorika 1, za 1200 din. (24 meseca)
2. Sve aplikacije besplatno (Fb, Tw, Insta, WA)
3. Youtube/Twich dodatak mesečno 10Gb besplatno
4. Slobodan net 6Gb mesečno.

Šta mislite o tome, rekli su zovu danas opet...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Ја сам то одбио, ако си прочитао мало тему могао си да видиш да је било и других понуда, а одбио сам највише због тога што не желим да размишљам да ли ћу пробити квоту за ЈуТјуб и након ње и квоту за сурфовање јер након тога иде 1Мб=1 динар, те ако доспем на 1Гб преко квоте то је 1000 динара преко 1200 колико кошта О1.
Данас сам прешао на припејд из ових разлога, као и из разлога ванредног стања-не знам шта ће бити са примањима нити колико ће ово трајати па не могу да се обавезујем на 2 године, јер одакле после плаћати обавезу, а иду и нове понуде, како читам овде по Форуму, те ћу сачекати шта ће се појавити.
Размишљам и о одласку у ВИП на припејд јер имају, по мени, боље понуде за мање пара.
Наравно, ово је моје размишљање а ти процени да ли ти и шта одговара.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Realno ne nude oni nista.... to je sve obicna ponuda

oni pozovu i slatkorecivo ti ponude sve standardno ali predstave kao da je to ponuda namenjena samo tebi...

ja sam vec nekoliko takvih "ponuda" odbio i zadnji put sam ih pitao jel realno da mi ne nude nista posle 10minuta razgovora...trose mi vreme.

Znaci deset minuta mi drobi u slusalicu da mi na kraju ne ponudi nista osim nekih marginalnih stvari koje me u opste ne zanimaju.
 
Ја сам то одбио, ако си прочитао мало тему могао си да видиш да је било и других понуда, а одбио сам највише због тога што не желим да размишљам да ли ћу пробити квоту за ЈуТјуб и након ње и квоту за сурфовање јер након тога иде 1Мб=1 динар, те ако доспем на 1Гб преко квоте то је 1000 динара преко 1200 колико кошта О1.
Данас сам прешао на припејд из ових разлога, као и из разлога ванредног стања-не знам шта ће бити са примањима нити колико ће ово трајати па не могу да се обавезујем на 2 године, јер одакле после плаћати обавезу, а иду и нове понуде, како читам овде по Форуму, те ћу сачекати шта ће се појавити.
Размишљам и о одласку у ВИП на припејд јер имају, по мени, боље понуде за мање пара.
Наравно, ово је моје размишљање а ти процени да ли ти и шта одговара.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

uzmi zmaja na neodredjeno bez uo. 1100 sa net limitom.
 
uzmi zmaja na neodredjeno bez uo. 1100 sa net limitom.
Размишљао сам о томе и негде ми је то и била крајња опција, међутим, НетЛимит... нешто што се није плаћало сада се плаћа... Има ли краја њиховим похлепним домишљатостима?
Ако је њима стало до мојих 99 динара, зашто бих се ја водио другачијом логиком?
Нећу да размишљам и да немам довољно интернета у пакету и да када истекне будем на 64/32кб и то за само 99 динара.
Притом, преко деценију сам код њих и пређем на припејд (да не помињем како су ми једно објаснили путем позива кол центру по цени од нешто преко 10 динара а друго ме сачекало у пословници и испало да не могу да раскинем уговор, па кад не одустајем онда испада да шефовици вршим психички притисак јер се водим оним што ми је речено у позиву, који је, успут, снимљен са њихове стране и потребе) у коме добијам 25 динара кредита, нета нема уопште а чуди ме да и сам прелазак није нешто коштао. Додуше, тек ће ми стићи последњи рачун и ко зна шта ће ми срачунати.
Од промоције за припејд (10000 минута у мтс, и још неке ствари на недељу дана) и рекламе да су омогућили бесплатно социјалне мреже нема ништа јер, гле чуда, сервис им тренутно није доступан, не могу нити кодом да уђем и пробам да активирам било шта (а камоли да видим стање рачуна) нити путем апликације, тако да је ово највероватније крај сарадње уколико се више не потруде, у шта сумњам.
На другом месту, да не рекламирам код кога, имам 200 минута, 4ГБ, бесплатне социјалне мреже које користим за 600 динара. Скоро па дупло мање, а позиви и разговор са оператером су бесплатни. За ту разлику могу да купим 2Л Асепсола за разблаживање и 5Л дестиловане[emoji6].
Стрпљен, спашен, па ћу видети шта и када даље.




Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nista onda komplikuj zbog 99din.
Keva napravila u vipu 2500 umesto 1000..nije pratila stanje mb. Desava se.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Realno ne nude oni nista.... to je sve obicna ponuda

oni pozovu i slatkorecivo ti ponude sve standardno ali predstave kao da je to ponuda namenjena samo tebi...

ja sam vec nekoliko takvih "ponuda" odbio i zadnji put sam ih pitao jel realno da mi ne nude nista posle 10minuta razgovora...trose mi vreme.

Znaci deset minuta mi drobi u slusalicu da mi na kraju ne ponudi nista osim nekih marginalnih stvari koje me u opste ne zanimaju.
Или још боље-понуди ми оно што је назвала проширеном О1 али као ипак је за Вас О2 и по цени од 1600 или 1700 динара беше (ако се не варам, можда је било и целих 1999)... Да не грешим душу, ту има више нета, мислим да је 10ГБ (уместо 6Гб у О1) за сурф, 10ГБ за ЈуТјуб, бесплатне друштвене мреже...
Змај је томе врло сличан а кошта 999 динара, можда би ми и покрио потрошњу али нећу да уопште размишљам да ли сам или нисам прекорачио... Хоћу да аутоматски спусти проток на 64/32кб и да ме то (Нет Лимит) не кошта 99 динара јер је услуга била бесплатна.
Има супер реклама за неког оператера код комшија, појављује се Мустафа Надаревић те вели: Није што немам, нег' што не дам.
Ово ми је тренутно идеја водиља[emoji846].

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nista onda komplikuj zbog 99din.
Keva napravila u vipu 2500 umesto 1000..nije pratila stanje mb. Desava se.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Наравно да ћу да компликујем јер ме не поштују као муштерију која је могла да им плаћа наредне две године али су се сами дистанцирали и показали колико им вредим (а негде тиме и колико им вреди скоро свако од нас).
За твоју мајку не могу много да коментаришем, жену не познајем и само нека је жива и здрава а што се мене тиче имам и бројач укупног саобраћаја на телефону, претежно сам код куће где имам бежични интернет и ово је, по мојој процени, разумно улагање у овом тренутку, па ћу видети за даље. Не знам како је код оператера кога си споменуо али ми је логично да за припејд на који желим да пређем, не могу да направим додатни рачун јер је припејд у питању, алу питаћу их потанко да ли је и то уопште могуће[emoji846].

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
To da vip prepaid je najbolji, ona akcija za 600rsd.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
За сада ми је то у реду, па ако и они не буду ваљали гледаћу даље кад дође тај моменат.
Све стиже са запада па ће тако и ове варијанте да прођу, брже или спорије, али ће проћи.
У неком тренутку ћемо добити тржиште које ће бити нешто повољније по нас, по природи ствари. До тада ћу се трудити да мало себи сачувам који динар више у џепу.
Једноставно, доста је било да плаћам за нешто што не желим, нека се мало равнају по мени и мојим жељама.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ako neko dobije za O1 koji mesec po dinar uz cenu od 1199 i 6-7Gb neta nek javlja.
Takodje javite ako saznate da li u aprilu pocinju nove tarife i kakve su (cak ako pocinju tek kad prodje vanredno stanje).
 
Ja uzeo O2 na novoh godinu dana, standardno 5+5+1 neta i aplikacije. Dali tri meseca po dinar i to je to. Potpisivanje ugovora preko mejla.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ako neko dobije za O1 koji mesec po dinar uz cenu od 1199 i 6-7Gb neta nek javlja.
Takodje javite ako saznate da li u aprilu pocinju nove tarife i kakve su (cak ako pocinju tek kad prodje vanredno stanje).
Pitao sam, zbog vanrednog stanja odlažu nove tarife do 30.04. Do tog datuma i važi promocija O1 za 1199 din.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja uzeo O2 na novoh godinu dana, standardno 5+5+1 neta i aplikacije. Dali tri meseca po dinar i to je to. Potpisivanje ugovora preko mejla.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Нових годину дана... Интересује ме појашњење, молим те, јер су ми само нудили уговор на две године а када питах за годину дана онда рекоше да не може, не знам о чему се ради...
Хвала.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Drugari, savet ako moze.

Ja planiram da se presaltam na MTS, uglavnom mi se u aprilu ugovor sa Vip-om zavrsava, pa me zanima...
1. Da li je moguce ugovor na 12 meseci sklopiti?
2. Da li da ga sklapam pre tih novih tarifa koje spominjete, ili bi one mogle biti povoljnije (sumnjam)?

Konkretno isao bih na O1 za 1199, dakle bez uredjaja, idealno bi bilo na godinu dana...
 
Moze na godinu da se potpise ugovor,to je prednost kod MTSa u odnosu na druga dva.Moguce da ce poboljsati nove pakete sa GB ali sasvim je moguce da ce i cena paketa biti malo veca.Moras da procenis sta ti treba i koliko si spreman da placas mesecno.Ja licno cekam nove pakete ako mi ne budu odgovarali iskombinovacu nesto gde ce biti akcenat na sto vise GB.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Novi paketi da budu jeftiniji neće sigurno ali garant će imati više megabajta.
 
Oduvek je mogao ugovor na 12 meseci ali nove tarife su uvek po pravilu bar 10% skuplje od starih uz dodatak nečega što i onako nisi trošio.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno