Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja o tome uopšte nisam pricao,nego o novoj uo od 12 ili 24m za zmaj, bez telefona po ceni od 999rsd u trenutku kad nemas nikakvu uo na broju.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Prešao ja pre neki dan sa Morave na Zmaj. Ugovorna obaveza mi istekla početkom meseca, prevacivanje obavio kroz android app. Posle samo zvao korisnički servis da mi isključe net limit.

Sent from my p20 lite using Tapatalk Pro

Наравно, прелазак је нормалан када истекне УО али док траје тешко да ће то да прихвате. Змај је без УО, пређеш са друге и следећег месеца угасиш. Не иде.

Zmaj je tarifa kao tarifa, ako imaš uo i eventualno pređeš na zmaja, ne gasi ti se UO.

Mda...
 
2 moja odvojena posta quotujes, taj gornji je za eventualni prelazak sa morave 1(i morave 2 mada mislim da sa nje ne moze). :)
Npr: imas jos 17 m uo na moravi1, i dozvole ti da pređeš na zmaja, uo ti ostaje.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uspešno prešao sa Morave 2 na Zmaja danas. Naravno, uz raskid ugovora. Ugovor sam potpisao 20.04. ove godine. Pre dva dana podneo upit za raskid preko četa, juče dobio odgovor sa iznosom penala za raskid, danas otišao u poslovnicu i obavio to. Iznos za penale je baš mizeran.
 
Dugo sam njihov korisnik i istice mi ugovor, jel mogu nekakvi bolji uslovi da se traze, tipa jeftiniji paket, telefon ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, podnesi zahtev za prelazak u VIP i zvace te.
 
^ovaj odgovor treba da se prebaci u prvi post ahahaha


Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Pre oko pola godine sam pravio novi ugovor i "iscimao" 3 meseca po dinar.
 
Dobijam i ja 3 meseca po jedan dinar


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postovani,
Treba da idem u poslovnicu MTS-a da bih potpisao zahtev za dobijanje izvestaja za kreditni biro da bi mi odobrili uzimanje mobilnog telefona za 1 dinar sa postpaid paketom.
Da li je jos od nekog trazeno potpisivanje navedenog zahteva?
Da li se odobrava zahtev za osobu koja ima aktivne docnje u kreditni biro (po osnovu kredita,kreditnih kartica...?
Hvala!
 
@fontana Ja sam prošlog avgusta uzeo telefon na 24 rate. Ništa mi nisu tražili. Izabrao telefon, oni sastavili ugovor, potpisao i preuzeo isti.



Skinuo sam aplikaciju YOUTUBE PREMIUM. Da li je to ista aplikacija kao YouTube, tj. da li se različito tarifira, pošto imam 10 GB uz YouTube na tarifi?

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy A6 plus.
U poslovnici sam uzeo.

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
 
Jel trosi neko ovih 100gb sto su ostal nakon promene tarife, imao sam akciju 100gb posle koje sam presao na moravu1 i i dalje imam 100gb :)
 
Тренутно сам на микс М тарифи, под уговорном обавезом још 11 месеци, купљен телефон уз уговор. Контактирао сам МТС телефоном и прошетао до пословнице. У оба случаја су ми рекли да није могућ прелазак на змај тарифу иако је скупља јер је она специфична (шта год то значило).
 
Пакет са телефоном подразумева и отплату телефона, свеједно да ли је он коштао динар или колико год. Прелазак на тарифу која је или без УО или се уз њу узима и уређај је мало специфична комбинација па вероватно зато и не дозвољавају.
 
Под којим условима је Змај? Без УО, са УО, са уређајем? Који постпејд пакет си имао, да ли си узимао и телефон? Ево прилике да се сазна како може да се пређе на Змајчека.
 
Da li je imao neko docnje u kreditni biro (duza kasnjenja po osnovu nedozovljenog minus,kredita,kreditne kartice....),a da je uzeo mobilni telefon u MTS-u sa postpaid paketom?
 
Онда има логике, свако са УО која је јефтинија од Змаја и без уређаја може да пређе на тај пакет али УО остаје. То је већ сасвим ОК.
 
Samo što se za jeftinoću gleda cena od 999 din, a ne 1499 din. Npr, sa Morave 2 ne može da se pređe na Zmaja, a na Moravi je uzet telefon.
 
Čemu Zmaj ako se već ubacuje u Box4?
 
Imam 2 broja u mts-u (dete i ja) i oba su u ugovornoj obavezi. Dete je u paketu bez telefona a ja sa telefonom na rate (obojica smo u Morava 1).
Ladno sam broj od deteta prebacio na Zmaj tarifu u Moj MTS. Cak sam zvao Call centar da isključe net limit i da mi potvrde da ce cena paketa biti ta 1000din - sve ok. Sacuvana ugovorna obaveza...

Sada vidim da i ja mogu da predjem na Zmaja, pa me interesuje, posto imam telefon, koja ce cena biti paketa 1000 ili 1500din?

Ako se zeznem pa cena bude 1500 - mogu li da vratim na Moravu 1 od ugovornim uslovima?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno