Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Uključiš data roaming i sve radi kako treba, a glava ne boli zbog računa ako je telefon na m:tel mreži :)
 
Koliko daju meseci po dinar za O3 ?
 
Na prvu loptu 2 meseca plafon, a posle za koliko se izboriš. Meni su posle zahteva za prenos broja ponudili 4 meseca po 1 din. Mislim da jo to i neki maksimum.

Edit: sad sam skapirao da pitaš za O3, ja sam na O1. Verovatno je sličan scenario i za tvoj slučaj.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko daju meseci po dinar za O3 ?
Ja sam na O2. Relativno skoro sam obnavljao ugovor i dobio 3 meseca po dinar. Nisam prebacivao broj u drugu mrezu, samo sam se ljubazno obratio mailom [emoji41] I uzimao sam i telefon uz paket (Nova 5T). E sad sto kaze kolega, uz malo natezanja mozda moze i 4 meseca, ali sumnjam da daju vise trenutno.
 
Zdravo, zanima me kakve benefite mogu dobiti uz produzetak ugovor, zmaj tarifa uz telefon. Korisnik sam mts postpaid preko 6 godina. Pozdrav
 
Da si i 16g korisnik ne bi imalo uticaja... od znacaja je s koje tarife se ide na novu, sto je veca razlika "sa manje tarife na vecu" to su "veci" benefiti.
Znacajan je i ukupni iznos koji se uplacuje kroz vise racuna na ime jednog korisnika...
Ostanak na istoj tarifi, mozda 1m po 1rsd, u najboljem slucaju (pred kraj kalendarske godine) 2m po 1rsd mooooozda.
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre 3 godine posle 19 godina otišao.
Znam za neke firme koje su posle 15 godina otišle a računi su bili nezamislivi i kada oni takve korisnike puste šta očekivati nekoga ko ima paket od 700 do 1000 dinara

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Ja sam pre 3 godine posle 19 godina otišao.
Znam za neke firme koje su posle 15 godina otišle a računi su bili nezamislivi i kada oni takve korisnike puste šta očekivati nekoga ko ima paket od 700 do 1000 dinara

Sent from my LEX720 using Tapatalk
Mozes li nam u kratkim crtama reci koji glavni razlog napustanja Telekoma i da li si u tom delu zadovoljan kod tog novog pruzaoca mobilnih usluga?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Mozes li nam u kratkim crtama reci koji glavni razlog napustanja Telekoma i da li si u tom delu zadovoljan kod tog novog pruzaoca mobilnih usluga?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Ja na svom broju prezadovoljan.
Kvalitetom usluge i korisničkog servisa.
Cenom i ponudom za istu.


Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Da li ce u buducnosti biti neki paket tipa Soko, ali umesto 100GB da bude Flat internet ?
 
Bio je SOKO sa 1000GB, pa su smanjili na 100GB.

Jedini razlog zasto ima vise post paid paketa je zbog neta a i u danasnjem dobu Omorika 1 bi trebalo u sebi da ima minimum po meni 30GB neta sto bi bilo optimalno za jednog korisnika smart telefona, ali polako neko ce prelomiti a to ce biti MTS samo je pitanje kako.
Da da su ostavli tako to bi bila najbolja post paid ponuda sta sa tim bi da mi je znati.
 
Da li se moze u poslednja tri meseca ugovorne obaveze ugovor raskinuti bez placanja penala ili se mora sacekati da ugovorna obaveza istekne pa da se tek onda uradi raskid?
 
Može se produžiti ugovorna obaveza bez plaćanja penala 3 meseca ranije, a za raskid bez penala mora da istekne ugovorna obaveza od 12/24 meseca do kraja, ili da se plate preostale 3 pretplate za ta 3 meseca unapred.
 
Od juce popodne ne radi mi 4g mreza. Lokacija Vranje. Dok 3g radi normalno. Neko iz kraja sa slicnim problemom?

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Jel zna neko jel su mts telefoni dual sim zakljucani na mrezu ili mogu i druge kartice da koristim osim mts-a?
 
Nijedan telefon koji sam do sada uzeo u mt:s-u nije bio SIM locked.
znam da je pixi pre par godina bio locked otkljucan za 1$ preko ebay.Uzeo sam bio pa sam prodao huawei Y6 2018 i on je bio simfree na oba slota.Lumia 630 koju sam imao takodje oba slota simfree.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Iphone su u mts zakljucavali, ne znam da li je jos tako.
Moji huawei p10, p30, kao i nokia 4.2 sim free.
Huawei P30
 
Imam paket BOX 3 (fiksni+internet+tv),pa me zanim da li mogu da uzmem postpaid paket sa telefonom za 1 dinar nezavisno od ovog paketa koji imam?
Ako moze da li ce da mi se salju dva racuna odvojeno (da ne zavise jedan od drugog)?
Hvala!
 
Kažu da treba uskoro da bude u ponudi i da je u završnoj fazi testiranja

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Pustili su. Nema na sajtu, ali ima u poslovnicama. Međutim, iako mislim da su to na licu mesta smislili da bi me otkačili, kažu da KT ne može na eSIM, jer paket nije u pomudi više itd.
 
Nazad
Vrh Dno