Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Možda je testirao neki download namerno veći [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sestri su ponudili Miks M za 700 din umesto 840. Ima li šanse da pita za sličan popust za Miks XL? Da li je neko izdejstvovao popust na XL paket?
Verovatno su joj nudili 2-3 meseca za dinar, pa to izadje Misk M za 700.
To se olako dobija za sve pakete od Miks M pa navise.
 
42/5.76 je teoretski maximum kod nas, ali to u praksi neces videti nigde :)
Pogotovu ne u delovima gde nema 4G, pa se svi vezu na 3G.
Globaltel nije VIP, samo koristi njihovu mrezu, prepaid je, i ima drugih paketa.

Aha pa to je sasvim pristojna brzina, pa cak i da je duplo manja je opet super, a da li je veza na 3G stabilna u mts-u, mislim nema pucanja, kakvi su pingovi?
 
Previse zavisi od konkretne lokacije.
Imao sam slucaj u BGu da nisam imao 3G kod Trga Oslobodjenja, a isto tako jedino MTS ima signal ponegde oko Nisa.

Nema sanse da dobijes ni cetvrt te brzine tamo gde ima aktivnih korisnika.
 
Bukvalno moraš da zamoliš nekoga ko ima mts da par puta ili par dana istestira net na tvojoj lokaciji.. Moraš baš iz realnog primera da znaš šta se dešava. Od teorije nema ništa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Verovatno su joj nudili 2-3 meseca za dinar, pa to izadje Misk M za 700.
To se olako dobija za sve pakete od Miks M pa navise.

Ali ne i ako uzmes telefon?

Sta je realno traziti za popuste ako se produzava uo na stari paket ili uzima neki drugi, drugaciji, veci malkice i sl. ?
Da li je moguce traziti da se sa jednog broja i njegove uo, oduzme vise gb neta i prebaci na drugi broj, za lica koja na isto ime imaju vise brojeva?
 
Ovo za prebacivanje neta sa jednog na drugi broj je extra ideja...Mogu da zamislim reakciju likova u mts-u kada im to budeš tražio:D
 
Maradi razgovora sa Bosnom (RS) u m:tel RS mrezi morao sam uzeti paket uz koji dodje 3GB +100GB, da mi daju samo tih 3GB na moj broj u Miks M ili da se podignem na Miks L ja imam sve sto mi treba. Ionako nikad ne potrosim minute i sms... ;)
Ne verujem da ce moci ali barem ne kosta ovde da pitam, evo cak nekog i razveselim ludorijama. :D
 
Ali ne i ako uzmes telefon?
Mesece za dinar su i uz telefon davali.

Sta je realno traziti za popuste ako se produzava uo na stari paket ili uzima neki drugi, drugaciji, veci malkice i sl. ?
Da li je moguce traziti da se sa jednog broja i njegove uo, oduzme vise gb neta i prebaci na drugi broj, za lica koja na isto ime imaju vise brojeva?
Probaj.... mislim garantujem da ovo za prebacivanje nece uspeti, niti ce igde stici, ali ako imas ideja, trazi... mozda i imaju nesto sto mogu da ponude slicno onome sto hoces. Nije vise onako krut MTS po tom pitanju kao ranije, ali naravno da nece svakome prohteve uslisiti, tj. nece van nekih vec-poznatih mogucnosti.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Maradi razgovora sa Bosnom (RS) u m:tel RS mrezi morao sam uzeti paket uz koji dodje 3GB +100GB, da mi daju samo tih 3GB na moj broj u Miks M ili da se podignem na Miks L ja imam sve sto mi treba. Ionako nikad ne potrosim minute i sms... ;)
Ne verujem da ce moci ali barem ne kosta ovde da pitam, evo cak nekog i razveselim ludorijama. :D

gubiš vreme
 
Treba da zoves korisnicki centar da ti aktiviraju 4G uslugu.
Ovo je baš mts *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*izam. Nisam imao pojma da je to potrebno, mislio da mts ima lošu mrežu. Posle uključivanja ove usluge dobio sam 4g. Ne vidim razlog zašto ovo mora da se eksplicitno uključuje.
 
Jer je neko dobio novac da im uradi sistem, kakav je njemu laksi, a ne kakav treba da bude :(
 
Jer je neko dobio novac da im uradi sistem, kakav je njemu laksi, a ne kakav treba da bude :(
Ne baš...
Sistem je konfigurisan u skladu sa zahtevima MTS-a. A MTS je "poznat" po tome da štiti svoje korisnike od raznih opasnih stvari, uključujući tu i korišćenje telekomunikacionih usluga ;-)
Pozdrav
 
Da ne potrose brzo na 4G svih 100GB, pa se zale sto je spor net ;)
 
Koji je najbolji nacin da kontaktiram MTS i pitam za neki popust i slicno.presao bih na miks xl tarifu?
 
jel moze neko realno poredjenje telenora i mts-a po pitanju usluga
(cenovnike i ponude mogu i sam , hvala :p)

nisam pratio ovu temu skoro pa 2 godine, a razmisljam da predjem sa telenora na mts jer su prosto sve skuplji i skuplji na i onako preskupu ponudu :)
nemam iskustva sa telekomom, na 063 smo moja firma i ja od 2001. - poslovni postpejd :d

hvala u napred :wave:
 
Ja cu bas danas da prebacim sina sa MTS pripejd na Telenor pripejd, ona varijanta sa 10gb neta mesecno za WA i viber je pobedila :)
 
Poslednja izmena od urednika:
jel moze neko realno poredjenje telenora i mts-a po pitanju usluga
(cenovnike i ponude mogu i sam , hvala :p)

nisam pratio ovu temu skoro pa 2 godine, a razmisljam da predjem sa telenora na mts jer su prosto sve skuplji i skuplji na i onako preskupu ponudu :)
nemam iskustva sa telekomom, na 063 smo moja firma i ja od 2001. - poslovni postpejd :d

hvala u napred :wave:

Prvo pogledaj kakav signal ima drugi opertor kod kog planiraš da se prebaciš. Što se tiče ponude vidi šta ti više treba net ili neograničeni minuti? U telenoru za 1200din imaš neograničene minute i dva digitalna servisa a u mts-u za iste novce 100gb neta.
 
Pozdrav svima

Nisam redovan na ovoj temi pa bih molio da mi neko samo nesto potvrdi. Procitao sam zadnjih 30-tak stranica al nisam naisao na odgovore..izvinjavam se unapred ako je bilo reci o tome.

Naime, tasti istice ugovor pocetkom maja. Ima onaj paket koji sa popustom od 50% kosta oko 525 din mislim. E sada uzeo bih joj opet taj neki najednostavniji paket jer njoj i ne treba vise. Paket prica od 599 din joj je sasvim dovoljan. E sad hteo bih uz taj paket uzeti i telefon ( Huawei P10 Lite ). Moje pitanje je da li je sve onako kako pise na sajtu : Paket Prica 599 din + P10 Lite 24600 din ? Da li se moze izboksovati nesto vise od toga ili je to to ? I da li i dalje vazi da 3 meseca ranije moze da se zavrsi posao ?
 
Da. Ali +2880 (24*120) za 3G "uslugu".
Nije ti to isplativ telefon... u stvari nijedan nije isplativ kod MTSa trenutno :(
 
Moze 3m ranije, moze se pokusati izboksovati neki popust, kazu npr da mozes dobiti 3m po 1din samo ne secam se da li je to bilo za 24m ugovorne obaveze ili za 12m (malo mi neverovatno, kratko da daju 3m po 1din), neces imati popust od 50% (to je bilo pre 6m ili nesto vise) ili 40% (po novom) popust ako uzmes telefon ...
Prica se da u aprilu dolaze novi tarifni paketi, nagadja se sa vise minuta, "belsplatan" razgovor ka svima u SRB, vise MB u paketu... mozda bude vredelo sacekati april u nadi da ce biti isplativije, samo ne mora da znaci i da ce biti.
 
Poslednja izmena:
Znam da nije isplativ..retko koji jeste, skoro nijedan.

Taj telefon bi isao zeni koja je takodje u MTS-u ali ona je vezana drugim ugovorom na kojem ima neke popuste kojih se nebi odricala. P10 Lite ne mozes naci jeftinije od toga sto nudi MTS ( plus je ona vezana za njih ) ako ne racunamo oglase. E sad ako bi se izboksovali neki popust ne bi bilo lose. Za njene potrebe taj telefon joj je vise nego solidan..mozda i gresim, ne znam vise nista :)

Videcemo jos malo, sacekacemo i taj april
 
Poslednja izmena:
Wifi, ali je koriscenje na minimumu i pretežno u kući. Ima 8 godina i ovo za viber i wa je samo kad je u selu, da može da nas cimne :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Wifi, ali je koriscenje na minimumu i pretežno u kući. Ima 8 godina i ovo za viber i wa je samo kad je u selu, da može da nas cimne :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Nije mi jasno da u svom prethodnom postu ističeš da je opcija 10 GB za WA I Viber pobedila a u narednom postu da služi samo da sa WA i Vibera cimne. Poznato je da kod većine običnih pogotovu mladih korisnika najveću potrošnju čine aplikacije FB i Instagram. YouTube ne računam jer je on isključivo video i zdere protok.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lol, u 8 godina da ima fejs? Ne kontam, u čemu je tvoj problem sa mojom logikom?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Lol, u 8 godina da ima fejs? Ne kontam, u čemu je tvoj problem sa mojom logikom?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Nisam rekao da on ima FB samo smatram da WA i Viber nisu neki potrošači podataka.


Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
nisu neki potrosaci ali za klinca na prepaidu, dobra stvar je sto ce moci da se javi i kad nema kredita a ne moze mu se desiti da potrosi net na yt i da ne moze da se javi. viber i wa bas malo trose, u normalnoj upotrebi. koristim ih svakodnevno, ne potrose ni po 500mb mesecno (mobilni + wifi konekcija)

Sent from Galaxy S8
 
Kako ne moze? Sta ako ode na YT, net mu je ukljucen. da li mu se to trosi od kredita?
 
Nazad
Vrh Dno