Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Prođe vam život u cenkanju sa operaterima.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Sirotinja... [emoji12]

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Operateri su doveli do toga previsokim standardnim cenama.
 
Moj MTS portal ponovo omogućava dopunu kredita (za mene novost, nije radili pre mesec-dva dana), i sada se na spisku nalazi i Dina kartica, koje ranije nije bilo:
taS1YxU.png


Mislim da da su to bili ukinuli zbog zakona o pranju novca ali tokom Covid 19 pustili su tako da moze..
Ali tokom normalnih uslova trazili su da moras da se registrujes u banci za te online dopune..
 
Samo da se javim sa apdejtom.
Hvala svima koji su dali savete. Nisam rekao da mi je bitno da potpisem ugovor na 12 meseci jer i sledece godine nisam siguran da li cu biti u Srbiji, a 24 meseca kod MTS-a ili drugog provajdera mi je mnogo.
Danas mi je istekao ugovor, receno mi je da dodjem da potpisem novi. Nikakve opcije mi nisu niti ponudili, niti predlozili. Ni telefon, ni postpejd tarifu, ni bilo kakve pogodnosti. Samo su me pitali sta cu dalje?
Objasnim celu situaciju i ono sto je meni potrebno i naravno sve sto moze da se ponudi jeste Soko tarifa za 4500din na ugovor od 12 ili 24 meseca ili 6000din bez ugovorne obaveze. Nikakve druge pogodnosti ne mogu da mi daju. Fazon uzmi ili ostavi, a nas bas briga. Niti su me kontaktirali pred istek ugovora da ponude nesto preko poziva, niti su mi odgovorili na mail koji sam im poslao.
Da predjem u Telenor i uzmem Total 30 sa 60gb interneta onda me opet vezu na 24 meseca, a bez ugovorne obaveze 4050din sto mi je opet mnogo.
Na kraju sta cu drugo nego Zmaj tarifu bez ugovorne obaveze, da cutim i cekam bolju ponudu od bilo kog provajdera, a da je na 12 meseci.
Radnike u predstavnistvu nije nesto zanimalo to sto sam imao da im kazem ili pitam za neke pogodnosti, a niti sto prelazim sa racuna od 6500din na 1150din mesecno.
Znalo je i pre biti lose i nisu bile dosta dugo bas nikakve tarife ali ovo je sto se tice MTS-a dno dna.

Zmaj bez UO nema besplatan youtube i twitch. Samo 200min, 200sms i 10gb neta za sve. A kako ti je racun bio 6500 kod njih?
 
Zmaj sa ugovornom obavezom ima 10gb za Youtube i Twitch samo za nove korisnike. To pravilo ide od Juna/Jula ove godine. Cak i da sam potpisao ugovor, ne bih dobio taj dodatak.
Vidim da je u Mts aplikaciji 700din, a 100gb interneta je 2500din. Ako nista jer iovako dosta protoka ode na Jutjub mogu uzeti taj dodatak po potrebi.
6500din ti je bio Samsung S9 i Omorika 3 pri sklapanju ugovora 2018. godine. Ja sam prvo uzeo Omoriku 2 jer su davali 100gb na pola UO tj godinu dana, a posle godinu dana sam presao na Omoriku 3 jer sam za 1000din vise dobio daleko vise interneta (25+25gb).
 
I samo za one koji imaju pristup optici, mi koji smo iz manjih mesta nemamo optiku i ne možemo da dobijemo ovo :trust:
 
Naravno, za postojeće korisnike po ugovoru koji su potpisali. Postavio sam suvišno pitanje.
Ništa, potpiše se novi ugovor i evo promocije. Ja sam na sredini trajanja postpejd ugovorne obaveze potpisao novi i nisu pravili problem.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako uzima telefon moze dobiti 2 ili 3 meseca po 1 din.

Ukoliko se odluci za opciju bez telefona moze traziti O1 po ceni od 999din mesecno ili 1200 din. mesecno a da dobije 2 ili 3 meseca po 1 din.

Sto se telefona tice ukoliko je moguce najbolje uzeti na kes.



Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
Da li ove opcije mogu ja da mu proberem online ili...? Dakle ugovor uz Omoriku 1 bez telefona ili je ovo uz "pregovore" sa njima? Gledam site ali sam se pogubio, deluje mi kao da imaju nekoliko "različitih" Omorika 1 paketa.
 
Ako je neko radio prevremenu otplatu uredjaja uzetog na 24 interesuje me procedura, nije mi prioritet status UO, vec mi samo treba da otplatim rate za telefon...?

Huawei P30
 
Podneseš zahtev putem mejla ili ih prvo kontaktiraš preko sajta pošto moraš da se dogovoriš s njima da ti naplate sve rate za mob kroz naredni račun.
 
Svuda ti je isto. Jedva da iko nešto nudi. Meni su u MTS-u rekli da moram sve posebno da uzimam(fiksni, TV, net) kako bi ostvario popust kao invalid, jer na box pakete ne daju popust, sem onog standardnog od 6 meseci za dinar.

Burazera su u Telenoru ladno iskulirali. Pošto mu ističe ugovor, otišao je da vidi da li mu nude nešto kao dugogodišnjem korisniku i odgovor je bio u fazonu "ono što je na sajtu, to Vam je to".

O SBB-u da ne pričam.

Meni ističe ugovor u oktobru i za sada su mi ponudili 2 meseca po dinar ili više interneta u paketu.
Menjajte ih ljudi, ja sem mts-a za mobilni broj menjam sve ostale operatere na dve godine. Net konstantno menjam, sada sam na orionu, imao sbb, imao mts...

Uvek kao novi korisnik mozes jos mesec dva da dobijes na standardnu ponudu, jednostavno treba ih naterati tim promenama da vode racuna i o postojecim korisnicima.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
a preci na? kao da sada drugi nude nesto specijalno pa da se vredi cimati

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Čovek sve lepo objasnio u prethodnom postu.
Vredi ih menjati, da ima ih 3 ili 4 operatera ali se benefiti mogu dobiti. Koga mrzi, neka ćuti i koristi ono što je izabrao i to je to.
Ja sam menjao sva tri operatera u NS i pre svega moram reći da nikad nikakvih problema nisam imao ni sa netom ni kablovskom.
Menjao zbog povoljnosti, sada sam BOX 4 kod MTS i prezadovoljan (osim fixnim rasporedom kanala).

Svako "cimanje" traje sat vremena dok uvedu kablove i to je to. Uvek bili ljubazni i korektno odradili.

Ovo što sada nude 12 meseci za nove je stvarno isplativo.


Sent from my YAL-L41 using Tapatalk
 
a preci na? kao da sada drugi nude nesto specijalno pa da se vredi cimati

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Kada menjas operatere, vodis se kao novi korisnik, samim tim imas pogodnostikoje ne mozes da dobijes za produzetak ugovora kod postojeceg operatera. Ne znam sta tu nije jasno. Ja uvek i pored toga trazim jos neke dodatne pogodnosti i u uvek dobijem jos nesto na osnovnu ponudu. Malo se iscimas, ali se nesto i ustedi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
"Dok dete ne zakuka, majka mu #### ne dava" - stara izreka. Sa ovim što Veljko piše imam puno iskustva, najviše sa mt:s-om. Kod svakog isteka ugovora "pregovaramo", čak sam skapirao da su me negde zapisali kao zakerala. Doduše, sve je teže ostvariti bitne dodatke, poslednji put sam dobio jedino 3 pretplate po 1 din preko osnovne ponude koju su mi bili spremili, a koja opet nije bila standardna. Možda i to što imam nekoliko brojeva kod njih pomaže celoj situaciji, pa to uvek iznosim kao argument.
 
Pitanje za sve,uskoro mi istice ugovor kod mts.Posto vec posedujem sluzbeni telefon kojim sam pokriven sa svim potrebnim stavkama,minuti,net,reci te makva mi je nabolja varijanta da broj prebacim na priped,presao bih u vip
 
Sacekas da istekne ugovorna obaveza, nista ne radis u mts-u, samo odes u Vip sa licnom kartom, kazes dobar dan, zelim da prenesem taj i taj broj kod vas na prepaid. Dalje ce ti sve oni iz Vipa reci sta i kako.

Uglavnom dobijas novu sim karticu, proces prelaska traje 4-5-6-7 dana zavidi kako, broj ne mozes da koristis ukupno 1-2h - stigne poruka u toku koje noci (izmedju 02 i 06h) ce se izvrsiti prenos.

Zvace te iz mts-a da pitaju sto odlazis, nudice ti neke popuste itd, treba da se zahvalis na ponudi i odbijes ih.
 
Zahvaljujem na brzom odgovoru
 
Pitanje za sve,uskoro mi istice ugovor kod mts.Posto vec posedujem sluzbeni telefon kojim sam pokriven sa svim potrebnim stavkama,minuti,net,reci te makva mi je nabolja varijanta da broj prebacim na priped,presao bih u vip
Само мала напомена - тренутни Зззупер припејд важи до краја септембра а шта ће се даље наставити, тек ћемо видети.
Конкретно у мом случају пре краја септембра уплаћујем још један месечни план па ћу моћи да испратим да ли ће Зззупер продужити, продужити га уз измене, укинути, увести нешто сасвим друго...
Чисто да имаш инфо да је то тренутно, по мени, добар избор тарифе али можда је измене на крају месеца.
 
ok,hvala svakako na info
 
"Dok dete ne zakuka, majka mu #### ne dava" - stara izreka. Sa ovim što Veljko piše imam puno iskustva, najviše sa mt:s-om. Kod svakog isteka ugovora "pregovaramo", čak sam skapirao da su me negde zapisali kao zakerala. Doduše, sve je teže ostvariti bitne dodatke, poslednji put sam dobio jedino 3 pretplate po 1 din preko osnovne ponude koju su mi bili spremili, a koja opet nije bila standardna. Možda i to što imam nekoliko brojeva kod njih pomaže celoj situaciji, pa to uvek iznosim kao argument.
I ja sa mts-om isto, imam nekoliko brojeva tamo, i lako 8h urazumim kada pocnu da ee neckaju. Sada sam uzeo telefon i dobio jos 2 meseca free preko standardne pretplate. Dok internet provajdere menjam svake dve godine, nikada se ne isplati zadrzati istog provajdera, za nove korisnike su uvek bolje i to znatno, promocije.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ljudi,da li neko može da mi da savet kako da nateram mts da mi da onaj obračun za prevremeni raskid ugovora? Bez toga ne daju raskid,podneo sam zahtev pre mesec ipo dana,i dalje nema odgovora.Kad im se obratim kažu u najkraćem mogućem roku,kad pitam koji je to tačno rok kažu nema ga.
 
Prestani placati racun...
 
Ljudi,da li neko može da mi da savet kako da nateram mts da mi da onaj obračun za prevremeni raskid ugovora? Bez toga ne daju raskid,podneo sam zahtev pre mesec ipo dana,i dalje nema odgovora.Kad im se obratim kažu u najkraćem mogućem roku,kad pitam koji je to tačno rok kažu nema ga.
Па са неким ко је ,најблаже речено безобразан,не можеш културно и нормално,цивилизовано.Начин и сам знаш ,само је питање колико си спреман да се ниско спустиш да би одбранио свој интерес.
 
Pozdrav ljudi treba mi mala pomoc.
U okviru mog paketavu Telekom Srbija imam besplatan internet u Mne ako prebacim na Mtel mrezu.
To sam prebacio pise mi M:Tel|mt:s
Ali nece da mi radi internet dok ne ukljucim "data roaming".
Pa ako moze pomoc kako da pravilno to podesim da se ne iznenadim racunom kad dodjem sa odmora?
 
Nazad
Vrh Dno