Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Кад си изнео Оморику? Нова Оморика има роминг нет.
Ја сам био летос у Босни, била је нека картица "Допуна" 4км, била је промоција 15 GB 5 дана, али мислим да је истекла 31.7. Имају неке пакете за нет на 1, 3 дана.
Ја сам имао проблем са нет, био је јако јако спор, ништа није хтео да отвори па сам морао ручно да подесим.
Jel kotistio neko u Republici Srpskoj net, idem na par dana a imam omorika 1 paket.. Sta je najmudrije da uradim?

Honor 8 X

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Roming dodaci kod MTS-a, ukljucujuci i ovaj 1GB u Omorici, ne vaze u BiH i Crnoj Gori. Za te zemlje postoje drugi dodaci.
 
Ja malocas pisem MTS-u da me zanima aktivacija VoLTE usluge, oni odgovaraju da trenutno takvu uslugu nemaju? Kako se to aktivira nista mi sad nije jasno? Ja imam Samsung S10 kupljen u VIP mrezi (ali je sim free).
 
Sad vidim. Samo na p30 i s10, i samo uz neke pakete. Test faza.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ima i MTS, pisao je "prijatelj"
 
Pa nista, ima ga, samo dva fona za sada... i to je to :(
 
Roming dodaci kod MTS-a, ukljucujuci i ovaj 1GB u Omorici, ne vaze u BiH i Crnoj Gori. Za te zemlje postoje drugi dodaci.
U Cg prepaid turist 5eur 1TB na 20dana ili 10eur 1.5TB na 35dana.
Ja mislim da nema smisla pričati ni o kakvim dodacima iz naših mreza.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Samo plaćanje karticama ne radi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa kako sad, jel ima il nema? Sta raditi povodom toga?
Ne znam da li radi ali znam da ga ja nisam uključio :)
8c81986c8fb5edba3eb78bcb46de2093.jpg


P30 Pro
 
Probaj i gledaj sta kaze Settings-About- SIM Status dok razgovaras.
 
Kod mene na S10 koji je sa VIP-a ni nema te opcije da se ukljuci VoLTE?!
 
Nema je ako ga broj ne podrzava.
 
Moji utisci za novi MTS portal:
- Nema više pie chart prikaza koji pokazuje Koliko je ostalo do kraja ugovorne obaveze
- kada kliknem na "računi" opcija ne radi
- kada kliknem na "listing" i uključim filter na "pozivi" i "naplaćeni" prikaže mi pozive koji su inače besplatni
- kada skinem listing u vidu fajla više nema kolone sa iznosima
- kažete da još uvek ne radi plaćanje računa karticom

kako onda da budem zadovoljan novim portalom i zašto su ga puštali ako je nedovršen? :(
 
Update: VoLTE pušten, ali zbog problema sa aktivacijom, nije dostupan korisnicima :)
Sve u svemu, osim što se vidi da je dostupan i dalje ne može da se koristi.
Pozdrav
 
Jel ima neka insajderska informacija,da li ce biti dostupan i za iPhone? [emoji848]
Vec su mi slali poruku da me podsete kako mi istice ugovor na jednom broju,pa razmisljam sta da radim,pun mi je kufer njihovog servisa,konfuzije sa racunima i loseg signala. Ukoliko druga mreza omoguci VoLTE za iP,prebacio bih sve brojeve vrlo rado.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A dostupan je za koga? Je l ograničeno kao i VIP?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Što se tiče dostupnosti po paketima, ne znam. Po uredjajima, za sada P30 i S10.
Pozdrav
 
Novi portal prilicno ocajan. Nemam opciju aktivacije dodataka za drustvene mreze na Omorika 1 paketima. Na kontroli troskova mi ne nudi opciju promene paketa. Racuni su ocajno prikazani i jos uvek nije moguce online placanje. Broj koji je dodat u BoX 4 ne moze da koristi 100gb iz 4uBox4, a paket je omorika 1 i potrosen je sav net. Ima li neko iskustvo sa tim?
 
Sta god da su uradili na novom portalu, meni i dalje stoje neplaceni racuni za april a platio sam ih. Ne znam da li uospte ima potrebe da se zalim.
 
Nazad
Vrh Dno