Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Moju ponudu još nisu definisali, ja inace koristim XL paket sa 100 gb neta.
Otprilike ce mi ponuditi isto, eventualno još mesec dva po dinar, dodatno...
 
Ja dobio omoriku 2 po ceni omorike 1 24m + dva meseca za dinar
 
Ja sam to isto dobio...jedino što sam rekao da mi te gluposti YouTube i to ne treba pa su mi to izbacili i dodali na 6 gb ukupno.
I bio sam na XL sa 100 gb
 
Moju ponudu još nisu definisali, ja inace koristim XL paket sa 100 gb neta.
Otprilike ce mi ponuditi isto, eventualno još mesec dva po dinar, dodatno...
Nema nikog za misljenje?
Ova ponuda za suprugu?
Koje misljenje, da ce ti dati +100GB opet ili da ce ti dati mesec/dva po dinar?
Po dinar da, +100GB ne sigurno ;)
Ja dobio omoriku 2 po ceni omorike 1 24m + dva meseca za dinar
Pre 1. februara? Ako nije, razgranicite, bitno je sta su dali posle 1. februara od kako su (ozbiljno!) poskupele tarife.
 
Pitao sam za suprugu, a ona nema 100 gb, dakle bolje iste lošije ponude...
A sto se tice mene, pristacu najmsnje na omoriku 2 po ceni 1 plus 6 meseci za dinar. To je vec dobio skoro neko od clanova koji je koristio XL kao i ja...
Jedino nzm da li da ceksm istek, još mesec dana, mada mi teta iz mts kaze da ponuda vrv nece biti ista nego gora...A i propada mi 100 gb neta...
 
lepo bilo kada tema nije bila aktivna..
opet smaranje sa trgovinom ko ce koga i ko kome vise da da ili da uzme....
 
Meni sad istice KT 500 sa 50% popusta, razmisljao sam sta dalje i najverovatnije necu nista preduzimati.
Da se vezem 2 god za popust od 100din mesecno tj 20% koliko sad daju - posle popusta od 50% proteklih desetak godina je smesno.
Najradije bi se prebacio na pripejd ali onda nema 100Gb iz BOXa.
Omoriku nisam hteo da uzmem pre 1.feb jer imam na drugoj kartici neogranicene minute.
Mozda kad sve saberem i dalje nije lose za 500din mesecno imati 500din kredita(makar za parking) i 100Gb neta.
 
A sto se tice mene, pristacu najmsnje na omoriku 2 po ceni 1 plus 6 meseci za dinar. To je vec dobio skoro neko od clanova koji je koristio XL kao i ja...
Еееее,и ја бих исто.Битно је да човјек зна шта жели у животу,тј. моб.телефонији,а шта ће добити...То што је један(можда и други) на форуму добио не значи ништа.Углавном јави кад буде шта је било.
 
Kontsktirali me danas iz mts, pisao sam im mail pre psr dana. Ja i supruga smo korisnici, ugovori nam ističu 25.03. Supruga koristi L tarifu i nude joj:
3gb neta, 10 gb youtube i ostale druš mreze neograniceno.
Sve to za 1.499 mesecno, s tim da 5 meseci placa po dinar.

Ispada tačno 10 EUR mesečno za 24 meseca. Meni tako letos isto zbog prenosa broja dali Omoriku 1 sa 6Gb i 3 meseca po 1 din što ispada 8.1 EUR mesec. Za 10 Gb YT realno poskupljenje od 225 RSD mesečno u odnosu na moj slučaj.... možda i nije strašno. Ko voli YT u GSP
 
Ocekujem danas poziv iz mts a, u vezi ponude za mene...
Jel zna neko, onih 10 gb za youtube, da li se koriste nezavisno i paralelno sa ostslim netom, ili je fora, prvo taj net za sve, pa kad se potroši onda startuje 10gb za youtube...
I da li neograniceno korišćenje druš mreza podtazumeva svaki vid korišcenja, msm svaku aktivnost, poruke, pozivi, upload itd...
 
Uporedo se koristi sa ostalim netom i služi samo za yt.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Pa da, u jan. kad sam zvao za produzenje BOX 4 bas sam ih pitao dal KT moze da deli tih 100GB.
Tad je kao morala da proveri i rece da moze, posle potpisivanja ugovora kad sam ponovo zvao da ubacim KT prvo mi operatorka rece da ne moze.
Onda sam joj rekao da mi je potvrdjeno da moze prilikom razgovara za produzenje BOXa, pa je opet morala da proveri i ubacila KT.
Tako dal ne znaju ni oni sami ili se prave ludi ti zakljuci. :)
Uglavnom moze.

Edit:
Jedino sto ne daju 4g na KT, mada i 3g sasvim fino funkcionise kad prebacim recimo mobile data na drugu karticu 4g realno ni ne osetim razliku prilikom avakodnevnog koriscenja.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prave se oni ludi za mnogo toga a na sajtu lepo piše da se broj iz Kontrole troškova može ubaciti kao dodatni broj u BOX za korišćenje 100 gb, znači ne samo postpejd brojevi nego i brojevi iz tarife KT.
 
Kako?:) Zvanicno ne moze, mada nisam probao..
Нешто си слабо упућен у последње време. ;)
Iskoristite poklon od 100 GB zajedničkog 4G interneta. Bonus se dodeljuje mesečno na zajedničko korišćenje svim mobilnim linijama (maksimalno pet mobilnih linija).

BOX 4 paketu možete da pridružite bilo koju od sledećih aktuelnih tarifa: Soko, Omorika ili Morava; Mobilni Net; Kontrola troškova.
 
То је ваљда опис које тарифе могу да се придруже Бокс пакетима, а варијанта за 100 гига је посебно описана и мислим да је одувек ишла и КТ. Оба описа су и сада на сајту, није оно старо а ово ново.
 
od 25.11.2018. su Kontrola troškova i Mobilni Net paketi zvanično ušli u kombinaciju ua 4 u Box 4. Operateri kol centra i radnici u poslovnicama su sve do kraja januara umeli da kažu da samo Morave, Omorike i Soku mogu.

A za Kontrolu troškova u Box 4 u 4 promociji (pisao sam već): i dalje važi da saobraćaj koji napravi mts TV GO troši onih 100 GB, pa treba obratiti pažnju. Naročito ako ima par klinaca u porodici koji su navikli da gledaju TV program na telefonima.
 
Ubacio sam svoj broj O1 u Box 4 zbog onih 100Gb. Kako mogu i da li mogu da proveravam koliko je GB preostalo?
Pitam, jer nisam ja vlasnik tog Box ugovora.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@sdeki: Nikako, samo gazda od Box-a ima uvid u to. Tj samo sa te primarne mobilne linije u Boxu se dobija ta informacija.
A kad sa nekim deliš nešto valjda prvo padne dogovor koliko max smeš da potrošiš... pa onda lepo i setuješ i limit na smartphone-u kad si svoje ispucao da ti ugasi data net.
 
@sdeki: Nikako, samo gazda od Box-a ima uvid u to. Tj samo sa te primarne mobilne linije u Boxu se dobija ta informacija.
A kad sa nekim deliš nešto valjda prvo padne dogovor koliko max smeš da potrošiš... pa onda lepo i setuješ i limit na smartphone-u kad si svoje ispucao da ti ugasi data net.
Hvala na prvom delu odgovora, a drugi je skroz nepotreban.
Loša pretpostavka, apsolutno ;)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
od 25.11.2018. su Kontrola troškova i Mobilni Net paketi zvanično ušli u kombinaciju ua 4 u Box 4. Operateri kol centra i radnici u poslovnicama su sve do kraja januara umeli da kažu da samo Morave, Omorike i Soku mogu.
Nisam siguran na kojoj sam stranici pogledao, ali proverio sam januara da li moze KT, jer je jednom forumasu znacilo da doda tudji broj, a ja ne trosim mobilni net efektivno (OK, malo sam morao da se setim januara da nema vise free Speedtest kao na VIPu, ali inace ne trosim :))
Da je mogao KT, bilo bi lakse :D

Hvala!
 
Ja sam u Novembru pregovarao za produženje box paketa i agent mi je tad lepo rekao da može i kt da se ubaci u box za dobijanje 100gb.
 
Nazad
Vrh Dno