Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Epilog price, menjali karticu jos jednom i bilo isto i onda uzmem izvadim karticu iz mog telefona i stavim i ima signala, dakle do njih je. U poslovnici ne umeju da rese problem, zvao call centar i za par minuta proradilo. U poslovnici lik se smeje i kaze ne znam sto nemas 4G signal, kaze nemam ni ja, nemaju svi telefoni. Znaci bahatost uhlebljenog medveda 100%, videcu da li ce tako da se cereka kad ih prodaju, jedva cekam. Za sledecu obnovu cu da razmislim da li cemo porodicno da ostanemo kod njih, mislim da je ovo vec previse.
 
Verovatnoća je 90%+ da je taj što se smeje na lizing, a ne za stalno. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar i tu foru koriste? Ccc.

Sto ce mi biti drago, zbog nekih ovde, kada prodaju Telekom, naduvaju cene i postanu oligopol sa SBBom gori nego u USA :) Onda necu moci da ih cujem, jer nece imati internet da se zale :D
 
To bi imalo smisla da te novi postuju.
To nece biti slucaj.
 
Pa tesko da od mts-ovih radnika postoje gori, prema meni su i oni iz Handy-ja bili daleko pristojniji.

Da li uopste postoji neki sistem prijave/prigovora na rad/ponasanje doticnih?
 
^ima, kontakt forma prvo ili direkt mail. Ko misli da od toga nema nista, neka ide sto pre iz zemlje, bice lakse nama koji zivimo u zabludi i radimo nesto po tom pitanju :D

Ja sam video svakakve... jedan u Forumu u Nisu samo sto nije izgledao da mu smeta sto postoje korisnici, a drugi samo sto nije hteo da ponudi posluzenje i zna svoj posao :)
Za neznanje nisu krivi oni - ne mogu oni sve znati, pogotovu stvari koje im ne salju u memoima. A i ono sto salju a nikada ne probaju u praksi pre toga, ne mogu sve da se sete. Mnogo je lakse VIP/Tln/SBB-u, koji ima manje usluga, i MNOGO manje mogucnosti, nego MTSu gde svaki radnik ima vise nego svi ostali zajedno.

A to sto su neki bezobrazni radnici - pa ljudi, sta je bolje? Da j***mo celu drzavu, dizemo cene, iznosi se milijarde "dobrovoljno" iz zemlje, u NADI da ce biti bolja usluga? Ili da lepo sada odete kod drugog operatera, gde vas "cene", a ostavite ostalima izbor da ne placaju sto ih "cene"?
Kradje i nerada ce biti uvek u zemlji kakava je ova, mora izumreti nekoliko generacija, a da nove samo iz Nemacke dolaze, da se nesto po tom pitanju promeni :)
 
On topic: danas su mi prvi put trazili izvestaj KB-a :D I to bas kreditnog biroa, ne neki interni :)
Izgleda da sam presao iznose po kojima moze i glavonja neki da samo kaze "moze" :)
 
Za sta su ti ga trazili, sta to uzimas...? :d
 
Свратио малопре, написали су захтев па ће следећих дана да ме зове служба за ... како рекоше, за одговарање од одлуке, за убеђивање да останем па ће да понуде нешто.
Прође недељу дана, нико не зове а постпејд само губи време. Могу они тако још пар месеци па да ми све наплате а не трошим. Не знам да ли да пишем мејл подршци и тражим раскид постпејда са даном моје пријаве или да сачекам да ме једном позову и мало се свађам ... вероватније оно прво јер може да се деси да не будем у прилици да се свађам када позову. ;)
 
Jel neko raskidao ugovor po novom zakonu? Potpisao sam pre par meseci...
 
Tako loše?
 
Шта ли се догађа...са интернетом....?
398ad0849b8a45f5787360eac6e839a0.jpg


Ево Ево
 
App je cesto netacan za net, pogledajte na MojMTS sajtu ili preko *797#
 
Burazeru u februaru ističe UO, Omorika 1.
Pita me šta da radi, da potpisuje sada, ili da čeka šta će biti posle 01. februara? Ima li nekih inside info?
 
^ Isto i mene muci, mogu sad da obnovim ugovor al cekam neki inside info, mada za sad mrka kapa
 
Uvek, ali uvek je bilo najbolje pred NG. Ja sam prvi ugovor skratio i samo nastavio da obnavljam pred NG i uvek dan dva pred kraj meseca kako bi ušao sa dupliranim svim u novi mesec.
Ugovor se može obnoviti 3 meseca pre isteka, treba to iskoristiti.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^ I šta si imao bolje pred Novu godinu, nego sada?
 
Samo da ne bude gore u februaru (jel ono novi paketi najavljeni za februar) kao sto je bilo prosle godine sa nestankom ponude od 100GB za net...
 
Pa naravno da ce da bude gore (skuplje), sta ste mislili, ko ce da plati ovo razbacivanje na kablovske operatere?!
 
^ I šta si imao bolje pred Novu godinu, nego sada?
Ispričano sve,samo treba čitati...

Npr. 3x1din, duple gigabajte u O1 i sve pogodnosti O2... i vaučer od 3000din za teh.robu...
Sad se to ne dobija... Sad je 2x1din i standardno prvih godinu cena O1 a ostalo po redovnoj ceni O2

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pred kraj godine oni (direktori) jure targete, tj bonuse, pa daju sve te pogodnosti... samo da se u tamo nekom excelu pojavi magicna cifra i kasnije sms od banke.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nema toga u MTSu :)
Sada ne izgleda nesto drugo u pitanju ionako.

Neko.ce sigurno reci da su novi paketi bolji, kao sto se uvek neko nadje. Jedino sigurno za sada je da ce najnizi paketi poskupeti.
 
Pred kraj godine oni (direktori) jure targete, tj bonuse, pa daju sve te pogodnosti... samo da se u tamo nekom excelu pojavi magicna cifra i kasnije sms od banke.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Не ложи се леба ти...
Мени је истекао јуче пакет и чекам фебруар...
Ево Ево
 
Ma zelim ja vama svima neta do neba, minute i poruke su ionako neo, samoooo da ne bude leleeeee kao prosle godine za 100GB...
Bilo bi dobro da bude jeftinije ili baaaarem jaci net (vise giga), mada videcemo za 10-11 dana...
Nije niko svracao do poslovnica i pitao u 4 oka sta ce biti?
 
Pozdrav.. Vec vise od nedelju dana imam problem sa mrezom, desava mi se da jednostavno nemam mrezu 2-3h, pa dok ne restartujem tel ostaje tako, ili nemam po npr 20min, pa dodje, i tako svaki dan? Sta moze da bude problem, isto se desava i mojoj sestri?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno