Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Cena sa aktiviranim net limitom biće

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6301393]Cena sa ugovorom i e racunom je 1399 zvanicno.
Вероватно сам погрешио цифру. Знам да ми се није исплатио, зато сам и одбио понуду.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ljudi jel ovih 100 gb is omoriku mogu da se koriste normalno i za wifi hotspot ili nešto ograničavaju kao vip uz neo neo pakete? Trenutno sam u vip-u ne odgovara mi više zbog slabog signala na lokacijama gde boravim, otkupio bi ugovor od vipa i preneo broj u MTS da iskoristim promociju za tih 100gb jer mi je potrebna velika količina gb...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kazu ako se postojeci broj sa Kontrole troskova, prebaci na recimo Omorika 1 paket, godinu dana po 1 rsd, nakon toga cena bez telefona. Da li sam ovo dobro razumeo? Promocija Kuća časti ako se ne varam
 
Otkad Mts naplacuje pozive ka taxi brojevima? Zvao sinoc taxi na 1980x, jutros racun zaduzen za 8,25 rsd. To se nikada nije desilo ranije, a redovno zovem taxi na ove brojeve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajde da ostavim info ovde za sve koji hoće da otkažu box paket. Kažu da imaju 30 dana fore da vas neko pozove iz neke službe radi dogovora oko obnove ugovora, pozovu mnogo ranije (barem mene a 13.01 sam podneo zahtev). Naravno nismo se dogovorili i čak su ponudili gore uslove nego kad su zvali kad mi je istekla uo i ne razumem zašto su uopšte i zvali i trošili svoje i moje vreme ako su nudili slabiju ponudu od predhodne. Posle vam stiže sms da će se zahtev realizovati čim se vrati oprema u poslovnicu.
 
Вероватно сам погрешио цифру. Знам да ми се није исплатио, зато сам и одбио понуду.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Ma naravno, svako po potrebi i svako gleda iz svog ugla šta mu se isplati.

Meni se recimo isplati i za 1399, jer sam prešao sa duplo skuplje tarife 3 meseca ranije. Imao sam i ogromnu ratu za telefon na tom prethodnom ugovoru... Racuni su bili užasni :D Sad kad mi dodje 1399 dindže ima da pevam :D

600-700 minuta mi je potrebno ukupno, 30 giga neta za 1399 dinara.

(Mada, drugu godinu ugovora internet ide iz box 4 paketa, ono da se dodaju par brojeva za 200gb)
 
Jedno pitanjce u vezi garancije oko telefona u MTS.
Ako lice A uzme telefon i potpise UO na neki paket, pa posle taj telefon proda licu B preko oglasa navodeci da ima garanciju u MTS 2 godine da li je to bas tako ?

Ja sam negde jednom procitao ne znam koliko je tacno da telefon moze samo da reklamira lice A koje je potpisalo ugovor i na koga se to sve vodi.. da licu B nece da prihvate telefon na reklamaciju.

Da li je to tacno ?
 
Jeste tako, osim ako ne uradite ovlascenje kod notara.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Moze se i bez papira odneti telefon u ovlasteni servis (ProMobis, nikako u Begram jer ne valjaju) pa ako je popravljiv oni porave i vrate onom ko je doneo u garantnom roku jer po sn i imei vide ko je prodao (MTS) ALI AKO se menja telefon onda MORA nosilac ugovora da preuzme novi telefon. Da li zaista ovlastenje ili kupoprodajni ugovor sa lica A na lice B overen kod notara vazi, ne znam. Zovi servis i mts pa pitaj.
 
sporadicno sam pratio temu poslednjih nedelju, dve, ali se ne secam dal je neko probao (a mislim da je tesko pretraziti) da zatrazi neogranicene pozive i sms bez interneta...

dakle, da li je neko to probao ili da li se neko seca price o tome i kolika je bila ponudjena cena pekata? Svakako cu ih pozvati da pitam, ali reko ako mogu da dobijem neki info unapred, sto da ne :)
 
Мислиш само позиви и смс, да уопште немаш интернет, нека врста дуо пакета?
Мислим да нема таквог пакета, е сад дал могу/хоће то системски да искључе не знам.
Увек можеш сам да угаси дата проток, било у подешавању или брисањем приступних тачака.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Da, samo pozivi i sms.

Ne pitam iz razloga da neko ne bi trosio net, vec da se tako izvuce niza pretplata...

Ima vip neku 65+ tarifu sa neogranicenim pozivima i porukama uz viber net za 850 din, pa reko ako tako nesto mogu da izvucem ostavio bih broj u mtsu, u suprotnom prelazak na vip.

Doduse nije za mene, ja sam na omorici 3.
 
Tako nešto ne postoji kod mts-a, paketi su im generički uz nekoliko pripremljenih benefita, ništa van šablona

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Morava 1, na 24 mes, ili dupli net ili 3mes po 1rsd, nakon toga 650rsd. Uz napomenu da vise nema neogranicenih minuta u mrezi. Nesto mi to ne pije vodu.
 
Sta mislite jer moze ovde da se izvuce koja pretplata za 1 din.Obnovio bi se uo uz koji je uzet telefon i vazi do marta 2021 i uzeo bi se sad iphone se 2020 uz vecu tarifu od te sto je bio ovaj uzet i odma bi bio dat taj iznos koliko kosta u tarifi bez da ide na rate.
 
Jabuka 12 nema na stanju i kazu ko zna kada ce biti. Ima li ko kakav info mozda?
 
Позовеш 064733 и реци да хоћеш да продружиш уговор, али хоћеш и неке погодности. Унеће твоју жељу у систем и неко ће те позвати кроз пар дана.

Njihove dodatne pogodnosti vise ne vaze, bar tako kazu kad pozovete ovaj broj radi produzenja ugovora za istekli paket i prebacivanje na visu tarifu. Objasnjenje operatera je da im je receno da vise ne mogu da nude nista van zvanicne ponude paketa.
 
Njihove dodatne pogodnosti vise ne vaze, bar tako kazu kad pozovete ovaj broj radi produzenja ugovora za istekli paket i prebacivanje na visu tarifu. Objasnjenje operatera je da im je receno da vise ne mogu da nude nista van zvanicne ponude paketa.
Mene u ponedeljak zvali, rekli ako se odlucim da zovem na 064733 :)
 
Njihove dodatne pogodnosti vise ne vaze, bar tako kazu kad pozovete ovaj broj radi produzenja ugovora za istekli paket i prebacivanje na visu tarifu. Objasnjenje operatera je da im je receno da vise ne mogu da nude nista van zvanicne ponude paketa.
+1

Zvao danas i kad sam pitao za neku bolju ponudu, kaze mi gospodja "to samo ako podnesete zahtev za promenu operatera, pa ce vas najverovatnije pozvati neko iz sluzbe tralala"
 
Izgleda da su zakljucili da su im pozicije vec dovoljno jake i takve da mogu sebi da dozvole ovakvu promenu politike.
Realno gledano, logicno je da se firma drzi zvanicne ponude, a da samo u izuzetnim prilikama, kod klijenata koji su sa nekoliko brojeva i duze vremena kod njih, omoguce dodatne pogodnosti. Mi smo tokom ovih godina navikli da je jedno ono sto nude na sajtu a da se mnogo vise izvlaci raznim metodama :)
 
zna li neko dal mogu u poslovnici zadnjeg dana ugovora 29.1 da se prebacim na pripaid ili moram da cekam 30.1?
unapred hvala :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Prvobitno je ponudjeno samo 2 meseca po 1din za prelazak sa Omorike 1 na Omoriku 2.
Potom je podnet zahtev za prenos broja u VIP za In tarifu onu od 950din.

Onda su zvali iz MTSa i ponudili Omoriku 1 prva godina 100gb kao sto se vec dobija a druga 50gb ili 100gb prva god a druga drustvene mreze neograniceno, YT 10gb i surf 6gb.

Nasli smo se na Omorika 1, prva god 100gb druga 53gb, po ceni od 1400.

Jeste bila povoljnija In tarifa u VIPu za 950, ali na lokacijama gde se koristi net MTS je imao za sada odlican net.
 
Da, samo pozivi i sms.

Ne pitam iz razloga da neko ne bi trosio net, vec da se tako izvuce niza pretplata...

Ima vip neku 65+ tarifu sa neogranicenim pozivima i porukama uz viber net za 850 din, pa reko ako tako nesto mogu da izvucem ostavio bih broj u mtsu, u suprotnom prelazak na vip.

Doduse nije za mene, ja sam na omorici 3.

Probaj po isteku ugovora da zatražiš prelazak na tu tarifu kod VIP-a. Ili kontaktiraj MTS na 733 u nedelji pre isteka ugovora.
Sve zavisi šta u tom trenutku mogu da ponude. Imaju posebnu ponudu za lica 65+ koja žele da produže ugovor, npr O1 za 850rsd na 2god.
 
733 sam vec zvao, ali sam dobio bukvalno nista... Danas bas idem da se podnese zahtev za promenu operatera, pa cemo videti sta ce mts da kaze na to...

Ako ponude O1 za 850, nece biti razloga za prebacivanje.

Hvala u svakom slucaju [emoji16]
 
Mene danas zvao 064 733 tj neki fiksni broj i ponudili mi standardnu ponudu sa sajta + 2 meseca po 1 dinar uz uo na 24. Bice rastajanja vidim.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno