Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da li zna neko da li se naplacuje ona usluga za 4G u Rumuniji?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da li je moguće deliti mobilni internet sa drugim brojem? Ne preko hotspota.
Dakle imamo jedan broj i na njemu ima 20GB interneta. Da li je moguće omogućiti drugim broju u mts-u da dobije određenu kvotu tog interneta?
Nešto slično je moguće kada imaš box paket čini mi se.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Da li je moguće deliti mobilni internet sa drugim brojem? Ne preko hotspota.
Dakle imamo jedan broj i na njemu ima 20GB interneta. Da li je moguće omogućiti drugim broju u mts-u da dobije određenu kvotu tog interneta?
Nešto slično je moguće kada imaš box paket čini mi se.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Ne.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nema niko neke informacije sta bi mogla biti neka nova ponuda tarifa od februara?
 
Iz dosadašnjeg iskustva, uvek je nakon novogodišnje akcije ponuda bila sve lošija.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Bukvalno, što bude za ng bude.. Posle sve klasika..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja sam nešto sve bio ubeđen da u mrtvom februaru i na početku proleća kreću sa promocijama. Znam kada sam pre dve godine (evo još malo) potpisao box da je vrlo brzo krenula promocija 6m gratis, dok sam ja kao stari korisnik dobio 2m, sa uređajem...
 
Ja znam da sam pre dve godine dobio promociju onu 100gb, koja mi ističe sutra i ubrzo posle tog datuma (ja msm kraj januara) je i završena promocija..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Elem, istekao mi MixXL sa 100gb.
Od danas imam 1gb koliko je bilo u osnovnom paketu.

Podneo sam neki dan zahtev za prelaz na vip (Zbog povoljnog mi a3 i 366gb neta).
Sinoc me zvala teta i bas me dugo davila dok nisam popustio :)
Dobio
2 meseca besplatnu pretplatu
6 meseci 50gb neta
6 meseci 1gb roaminga
Beli MI A3 umesto crnog :)
Mislim da sam dobio jos neki extra popust na drustvene mreze, ali koliko znam to vec spada u zmaj?

Malo bi mi se vise dopalo da sam presao, al neka ne volim da menjam kad ne moram, a izacicu na slicno na kraju...
 
Ja znam da sam pre dve godine dobio promociju onu 100gb, koja mi ističe sutra i ubrzo posle tog datuma (ja msm kraj januara) je i završena promocija..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Трајала је дуже та промоција, мени ће истећи осмог марта двогодишњи уговор који сам тад потписао због тих сто гигабјата.
 
Ja ne bih tako da se ganjam sa njima kao ti, a i nije mi to to sve nešto par meseci i ćao.. Ja ću lepo zmaja da potpišem i ubacim u box kod nekoga i eto 100gb..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ne moze zmaj sa 100gb promocijom. Uzmes moravu 1 ili 2

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Yup, sad upravo saznah.. Al dobro nebitno poenta je ista haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da. Uzmes paket sa onoliko minuta koliko ti ke dovoljno(tebi je morava 2 koja ima 300 min) , ili neogranicene minute (omorika 1), dodas broj u 100gb promociju i vozi :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Elem, istekao mi MixXL sa 100gb.
Od danas imam 1gb koliko je bilo u osnovnom paketu.

Podneo sam neki dan zahtev za prelaz na vip (Zbog povoljnog mi a3 i 366gb neta).
Sinoc me zvala teta i bas me dugo davila dok nisam popustio :)
Dobio
2 meseca besplatnu pretplatu
6 meseci 50gb neta
6 meseci 1gb roaminga
Beli MI A3 umesto crnog :)
Mislim da sam dobio jos neki extra popust na drustvene mreze, ali koliko znam to vec spada u zmaj?

Malo bi mi se vise dopalo da sam presao, al neka ne volim da menjam kad ne moram, a izacicu na slicno na kraju...

Koju si ti tarifu uzeo i po kojoj ceni?
 
Sad uzimajte, još u januaru se i može nešto dobiti. Prošle godine smo 1. Februara dobili poskupljenje u svim mrežama.
Ppsle preko leta samo roming dodatci i promocije...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Трајала је дуже та промоција, мени ће истећи осмог марта двогодишњи уговор који сам тад потписао због тих сто гигабјата.
I meni ističe UO osmog marta :)
Prošli put kad mi je istekla promocija od 100gb (pola UO sam dobio 100gb) ostali su mi neutrošeni gb do kraja tog meseca i ako je promocija istekla nekog 10og.
Da li neko zna jel bi trebalo isto tako i sad da bude kad mi istekne UO ili će mi već 9og nestati neutrošeni gb?

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Da. Uzmes paket sa onoliko minuta koliko ti ke dovoljno(tebi je morava 2 koja ima 300 min) , ili neogranicene minute (omorika 1), dodas broj u 100gb promociju i vozi :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Najbolje moguće rešenje, a eto iskočila mi prilika odlična da mogu u box da uključim broj i tjt..
Sad se cimam da li će mi biti dovoljno minuta, poruka sigurno hoće, u moravi 1.. A opet ako idem na 2 onda bolje da dodam još 200 i dobijem neograničene..
Ali kad opet razmislim tih 500-600 dinara više (koje svakako sada plaćam) mi ne znače ništa tako da ću vrv omorika 1, u box i ne razmišljam..

Jel istina da moraš da imaš net limiter uključen ako koristiš 100gb promociju uz box?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Najbolje moguće rešenje, a eto iskočila mi prilika odlična da mogu u box da uključim broj i tjt..
Sad se cimam da li će mi biti dovoljno minuta, poruka sigurno hoće, u moravi 1.. A opet ako idem na 2 onda bolje da dodam još 200 i dobijem neograničene..
Ali kad opet razmislim tih 500-600 dinara više (koje svakako sada plaćam) mi ne znače ništa tako da ću vrv omorika 1, u box i ne razmišljam..

Jel istina da moraš da imaš net limiter uključen ako koristiš 100gb promociju uz box?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Moj broj je u box 4u4 sa 100 Gb. Isključen mi je Net limit, zašto da daješ još 100 din.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Moj broj je u box 4u4 sa 100 Gb. Isključen mi je Net limit, zašto da daješ još 100 din.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Da, da to sam i mislio.. Nego mi reče kolega kao moraš da imaš net limiter za 100gb promociju, reko ne verujem al ajd da proverim..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Obavezno i svi pridruženi brojevi to isto da urade, osim ako baš ne torentuju preko tebe :)
 
Ja bih trebao da obnovim ugovor, sada u januaru a voleo bih da uzmem smartwatch Huawei Gt2 ali sa nekim popustom, što je moguće bliže ceni (od nekih 220e koliko je prosek) na kp i limundo.
Kada sam pitao zvanično "ništa ne mogu jer je u pitanju dodatna oprema", ali sumnjam da isto vrednuju silikonsku masku od 500 din u poslovnici i gaget od 300e.
Šta da radim, jel nekom uspelo? Hvala unapred

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nije obavezno, tako sam se izrazio, shvati kao predlog. Mnogo si bukvalno razumeo :)
Predloži vlasnicima brojeva koje si pridružio da takođe isključe net limit, nema potrebe da ga plaćaju. Osim ako uspevate da potrošite tih 100GB.
 
Aha, to.. Da, da gasim ga isti dan kad potpišem ugovor haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Elem, istekao mi MixXL sa 100gb.
Od danas imam 1gb koliko je bilo u osnovnom paketu.

Podneo sam neki dan zahtev za prelaz na vip (Zbog povoljnog mi a3 i 366gb neta).
Sinoc me zvala teta i bas me dugo davila dok nisam popustio :)
Dobio
2 meseca besplatnu pretplatu
6 meseci 50gb neta
6 meseci 1gb roaminga
Beli MI A3 umesto crnog :)
Mislim da sam dobio jos neki extra popust na drustvene mreze, ali koliko znam to vec spada u zmaj?

Malo bi mi se vise dopalo da sam presao, al neka ne volim da menjam kad ne moram, a izacicu na slicno na kraju...
Na koliko si potpisao ugovor? 12 ili 24 meseca?


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Ama koju je tarifu uzeo i po kojoj ceni?
Jel neko zna, pise li negde, a ja "slepac" ne vidim?
 
Ama koju je tarifu uzeo i po kojoj ceni?
Jel neko zna, pise li negde, a ja "slepac" ne vidim?
Piše, zmaj..

Samo kaže da je dobio neke popuste za društvene mreže ali da to ima i zmaju već, nema to u zmaju, u zmaju ima samo 10gb za yt i twich..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi!
Unapred se izvinjavam ako postavljam pitanje na pogrešnom mestu. Usmerite me gde da pitam ako sam na pogrešnoj temi.

Ja sam planirao da uzmem mts-ov Box 4 dok traje ova januarska promocija.

Problem mi predstavlja ugovorna obaveza prema Orion telekomu za ADSL koja ističe 02.02.2020.
Juče sam ih zvao i ponudio da im ja isplatim pun mesečni račun + ta dva dana i vratim opremu, a oni meni pošalju migracioni kod.
Međutim dečko sa kojim sam razgovarao mi je rekao da će oni meni (kada se obradi zahtev) da pošalju poštom papir za raskid ugovora koji moram da popunim, da na tom papiru navedem da tražim MIK, pa da ja to sve njima vratim poštom. Pa mi je onda rekao da sledi nekakva "zakonska procedura" od 30 dana, pa tek onda ja njima šaljem opremu poštom i kad njima to stigne oni će da isključe net i meni pošalju MIK...

Kada sam ja pitao može li to da se malo ubrza, on je rekao: "Možemo vam poslati dokument na mail, vi odštampate, popunite i vratite na mail tako što ćete skenirati ili slikati". Pa opet ova zakonska procedura i sve ostalo...

Ja vas sada pitam da li ovo stvarno mora ovako ili oni mene namerno zavlače? Dok se sve ovo obavi, meni će proći akcija.
Postoji li mogućnost da se ovo ubrza?

Edit: Pronašao sam jednu temu koja možda više odgovara, pa ću tamo postaviti isto pitanje. Nadam se da ovo može ostati ovde... Možete mi odgovoriti i preko PP

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
На који начин могу проверити да ли су ми деактивирали нет лимит?Пријавио сам при потписивању уговора да ми одмах деактивирају, али не знам да ли су деактивирали? Нисам добио никакав смс.
 
Nazad
Vrh Dno