Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa to sam i ja dobio pre 3m za O1 sa 5gb net ili 3m po 1 din. a posle toga 1200 din.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne žurite, uskoro ide kraj godine, uvek najbolje vreme za benefite...

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
mts.png

Odlična stvar.
 
Da li neko zna da li mts i dalje zakljucava iphone modele, znam da vip i telenor to vise ne rade?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel ima neke veze odjava od onih poruka, tipa promocije sa operaterom?

Meni od jednog prodajnog lanca stigne periodcino obavestenje o popustima i kad hocu da se odjavim uz onu "stop" poruku na broj prilozen za odjavu dobijem da nisam ni prijavljen, a poruke opet stignu.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jeste da nije pravo rešenje, ali ja to blokiram na nivou sms aplikacije i retko šta se provuče. Možda par poruka godišnje kad promene ime servisa.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Koraci su za podešavanje limita. Pošto je limit u dinarima, klizač se pomera levo-desno za po 240 dinara.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ne možeš da staviš bilo koji iznos za limit, mora da bude celobrojni umnožak od 240. Napr: 240, 480, 2160,...
Pozdrav
 
Баш данас промијенио лимит.Исто ми није било јасно да ли се наплаћује или је само за оне који су активирали нет лимит.Међутим,добро је,нит се наплаћује и важи за све.Ја често мало пребацим претплату тако да ми је ово идеално.У принципу ситница,али доста значи.
 
MTS je ukinuo dodatnu uslugu InoCall - ako sam dobro shvatio ko je već ima aktiviranu, ostaje mu aktivna, samo se ne može aktivirati ko to nije dosad učinio.

Meni trenutno stoji da je aktivna, ali tek ovog meseca su najavili ukidanje, videćemo da li će ostati aktivan dodatak.

Definitivno su ugasili ovaj dodatak, jer se nije produzio u novembru.
 
ugovor sa MTS mi istice pocetkom decembra a trenutna OM1 je skuplja nego ova koju placam trenutno
kako bese, kad ja mogu da uputim zahtev za prenos broja, kad mi istekne ovaj ugovor pa odmah sutra ?
 
Bitno da ti UO istekla, tako da mislim sutradan da može.

Ja isto koristim Omoriku 1 i ističe mi ugovor u decembru. Gledao sam razlike između O1 koju sada koristim i one koja je sada u ponudi. Nema 1 GB za online kupovinu, nema 200 minuta za mtel a skuplje je 200 dinara tj. 250 ako se gleda da su zbog eračuna umanjili cenu za 50 dinara.
Video sam ovde u temi da je neko uspeo dobiti O1 za 999 dinara. To bi pristao, ako ne dobijem odo u VIP na Intarifu koja meni odgovara, 10GB neta, 300 minuta, neograničen viber, wa, fb messenger za 999 dinara a može bez ugovorne obaveze za istu cenu.
 
Pa slicnu tarifu kao sto je intarifa imas i u mts i zove se zmaj.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Sličnu da, ali:
ima 100 minuta manje
viber, wa nemaš neograničeno i skuplja je 50 dinara.

Da bi mi ponudili nešto van standardnih tarifa moram podneti zahtev za prenos, ako prelazim na zmaj tarifu ništa od dodatnih pogodnosti.
Na Intarifi mogu biti 3 meseca i vratiti se u mts kako novi korisnik pa ko zna šta će onda ponuditi.
 
Jedna pomoc, nemam iskustva sa Mts I njihovim sajtom :)

Naime ovo dole je cena za 10t Pro na rate. Jel ykupan mesecni iznos koji se placa, ovo 1775 din plus 1999 za tarifu, ili..?
ebc4440bfa886a2182e975e1f2094662.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedna pomoc, nemam iskustva sa Mts I njihovim sajtom :)

Naime ovo dole je cena za 10t Pro na rate. Jel ykupan mesecni iznos koji se placa, ovo 1775 din plus 1999 za tarifu, ili..?
ebc4440bfa886a2182e975e1f2094662.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Oba iznosa

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Interesantno da je isti iznos telefona kao kad hoces da ga platis jednokratno, kao na rate. 42600 :24 =1775
Mozda to vama nije interesantno, ali meni koji sam kod Telenora, nezamislivo :)
b4e7f6303ba3fbf451348178d45221b4.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da isti je iznos. Vip npr daje 10% popusta na jednokratno plaćanje.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
I plus u Telenoru ne može sa najmanjim paketom na 24 rate a u MTS-u može i sa moravom1 bilo koji telefon na 24rate.
 
Ovi iz mts totalno vrdnuli, stize mi na mail poruka za mts postpaid e-racun.Nemam mts broj niti bilo kakav ugovor.

Ime moje, broj i adresa nekog lika iz Svrljiga. Sutra coveka da pozovem, njemu verovatno nije stigo e-racun.
 
Meni to liči da je on dao pogrešnu e-mail adresu MTS-u, ili je neko loše zapisao.
Pozdrav
 
Danas hteo da porucim S20, a njega nema na sajtu hahahaha, taman bi mi legao sat koji nikako da uzmem, i sad nema nista, sta rade?

Je l' ce da vrate ponudu? Ili pokupovali preprodavci?
 
Nazad
Vrh Dno