Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Potpisao danas KT UO na 24m, 50% popusta, jedna pretplata 1din. Bio kod devojke u poslovnici koja me kao zna (kao mušteriju, ništa drugo), ona pozvala svog drugara koji radi u nekoj MTS službi, on napisao email šefu, šef odobrio, javili mi samo popodne da odem u poslovnicu i čekao me je već ugovor odštampan, potpisao i izašao za 30 sek -- najkraće zadržavanje ikad, i dobio 50%, woo hoo! :D

Sve u jednom danu, bez ikakvog cimanja, reda, molbi... laganica. Jednom i ja da budem srećne ruke! :)

Kul, u kom paketu si ovo dobio?
 
^ Piše, KT = Kontrola troskova.
Mogao sam da dobijem na bilo kom paketu.
Jos jednom napominjem da je slučajnost a ne ponuda za sve. :)
 
Tebi znaci nije istekla trenutna KT UO, i potpisao si novu?
Jesi video na portalu da je i dalje datum vazenja do istog datuma a ne od 1.9.?

Inace, ja sam imao sve varijante sa KTom, ali produzetak bez postpaida izmedju ili barem bez prekida - ne ;)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Tebi znaci nije istekla trenutna KT UO, i potpisao si novu?
Jesi video na portalu da je i dalje datum vazenja do istog datuma a ne od 1.9.?
Nova UO uopšte se ne vidi na portalu, bez obzira da li sam nastavljao postojecu KT UO, imao pauzu, ili sa postpejd UO prelazio na KT UO (dakle, opet pauza).

Na portalu mi stoje SVI stari podaci, da je UO do 30.9.2017, i bice azurirani 1.sept novim podacima, kad UO stupi na snagu. Isto je bilo i pre dva meseca, na portalu nije se videlo da sam potpisao novi ugovor do narednog prvog u mesecu kada je sve bilo ispravno prikazano.
 
Zahvaljujemo se na Vašem obraćanju.

Obavštavamo Vas da je molba preuzeta. Po rešenju obavestićemo Vas.

Za sve dodatne informacije u vezi sa našim uslugama, kao i sugestije i primedbe, budite slobodni da nam se obratite.

 7 dana za preuzimanje "molbe" ...sta reci a ne zaplakati ...?



sent from tapa for android :)
 
Načekaćeš se dacha123.

12. sam poslao mejl i ništa, 17. poruku na Fb uz odgovor da su prosledili moje obraćanje nadležnoj službi. I tek danas, a ukupno posle 12 dana me pozove teta iz nadležne službe.

Sve što sam napisao i u mejlu i na Fb je elegantno ignorisala, kada sam ponovo pitao isto, rekla mi je da nema ovlašćenje da da bilo šta mimo zvanične ponude. Trenutna tarifa je Xl, a nova bi bila M, ali je opet problem net, tj. svega 1gb. Kažem joj da zbog smanjenja popusta i ne adekvatnog odgovora konkurenciji, ne želim da sa Xl paketa pređem na L koji je skuplji od starog Xl paketa, iako bi u tom slučaju dobio tih 100gb. Ono što mi najviše odgovara je M zbog broja minuta i bio bi odličan paket za moje potrebe da ima makar 1.5 gb neta. Ne, ne može, ne daju nema šanse.

Neko će reći da se ciganim i tražim dlaku u jajetu, ali njihova nefleksibilnost da dugogodišnjim korisnicima izađu u susret je neverovatna. Kako god, ostaću u Mts-u jer Telenor ima odličnu ali nezvaničnu ponudu za stare korisnike, u Vip da prelazim neću jer sam sa njima imao loša iskustva.

Na kraju sam je pitao za pogodnost dve do tri pretplate za 1 dinar, rekla mi je da je to nemoguće jer sa svoje inicijalne tarife prelazim na manju. To navodno može ako se ostaje na istoj ili ide na višu tarifu. Da li je to tačno i ako nije, da li mi se isplati da isto pitam i u poslovnici?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Isto ce ti biti i da pitas u poslovnici ili u jos gorem slucaju neces ni to dobiti. Sto se tice postpaida, nikom nista ne daju osim te ponude od par meseci po 1 din i to je to. Ja sam posle valjda 16god. prebacio broj u telenor, jer nisam ****** da placam njihove gluposti. Nikada nisam imao problema sa njima (osim jednom u poslovnici kad je agent bio neopisivo bezobrazan, pa je zvao obezbedjenje misleci da cu se uplasiti), ali nemam nameru da ostajem kad konkurencija daje vise.
 
To da daje vise je relativna stvar ....ruku na srce za 850din koliko je trenutno mix m ko daje bolje i vise ? I na koju magiju ?

sent from tapa for android :)
 
Telenor za 100 dinara vise daje svojim korisnicima neogranicene minute i sms ka svima.Telekom tesko da da nama 1 minut a ne vise.A Vip za 150 dianra vise daje svima neograniceno. :)
 
To da daje vise je relativna stvar ....ruku na srce za 850din koliko je trenutno mix m ko daje bolje i vise ? I na koju magiju ?

sent from tapa for android :)

Da je mix M koji spominjes ostao 700din koliko sam placao valjda 2+ godine, ne secam se ni ja vise, verovatno se ne bih ni prebacivao, ali kada su tom istom paketu smanjili popust, odnosno isti je poskupeo 150din, a bukvalno ni jedan jedini minut/megabajt nisu dodali da opravdaju to poskupljenje, ne vidim zasto bih ostao kod njih. Ako vec treba da dam 150 dinara bukvalno ni za sta, vala mogu dodati jos 150din i dobiti neogranicene minute kod VIPa.
 
Trazis 2-3 meseca po dinar i izadje te maltene isto 50% popusta.
Ili ako imas net/TV kod MTSa, dodas u Box sada i imas 50% na mobilnu tarifu.
 
Pa sve kako kome odgovara...licno imam dual sim pa me boli uvo...ali npr sestra ima single sim...njoj taj dial up net na kraju koristi za whap mesendzer itd...to porukanje,a kod svih ostalih ili bar ja nisam zapazio nema nista sem brzih gb.njoj to mng bitnije nego da joj uzmem neogranicene minute npr :'D a da je bezobrazno dici 150d bez ikakvog razloga....to samo u srbiji moze da prodje.

sent from tapa for android :)
 
Bio sam danas da obnovim ugovor. Dobio sam iskljucivo ono sto je zvanicno, dakle Miks M bez ikakvih popusta. Pitao sam radnicu da li je moguce da se dobiju te dve pretplate za dinar, rekla je da se to dobija samo za Box ili obnovu Box-a (???), sto prakticno znaci da ili ne moze to da da (bar ne u poslovnici) ili ni ne zna za tu mogucnost. Tim pre sto mi je teta juce preko telefona rekla da se to dobija samo ako se potpise ugovor na istoj ili vecoj od trenutne tarife. Nisam imao volje da se preganjam sa njima jer govore razlicite stvari i daju iskljucivo ono sto je zvanicna ponuda. Koliko je Telenor nepovoljan za te neke osnovne ponude za nove korisnike, toliko starim korisnicima uz malo natezanja izadju u susret. Prakticno ispada da Mts kod nekih osnovnih ponuda daje svima isto, bez obzira da li si kod njih 5+ godina ili ces tek da postanes njihov korisnik. Potpisao sam ugovor na godinu dana uz komenar da do kraja avgusta 2018. mozda izbace nove tarife, a ona mrtva ladna kaze da su te tarife relativno nove, od 2015. Mislim se, postojace onda 3+ godina i ako nastavite da smanjujete popust ili ga potpuno izbacite, bice potpuno ne isplative.
 
Trazis 2-3 meseca po dinar i izadje te maltene isto 50% popusta.
Ili ako imas net/TV kod MTSa, dodas u Box sada i imas 50% na mobilnu tarifu.

Pa ne izadje ni sa 3, a da ne pricam sa 2. Tek sa 4 meseca po 1din dolazis do 50%, a bar tebi ne treba da pricam da to nikome nisu dali. Ne znam da li je ovde bio jedan clan kom su nudili 3 meseca po dinar. Nemam mtsov net niti tv, tako da sam sa njima zavrsio. Jos da nagovorim moje da odjave fiksni i to je to.
 
Vec sam pisao u temi... Trazio sam 2 meseca po dinar za obnovu ugovora na 12 meseci za MiksM tarifu, a oni mi ponudili samo 1 mesec za dinar i to na ugovor od 24 meseca. Na 12 meseci, nema nikakvih popusta.... Licimuri...:smoke:
 
Dobio sam za box 4 meseca za dinar, bilo ja malo natezanja i pregovaranja i na kraju je pitala nekog svog sefa koji je odobrio.
 
Izgleda da je mislio na 4 meseca, a ne box 4, ali svejedno, to sa boxom nije isto kao ono o cemu ja pricam u prethodnom postu, da su nekom dali 4 meseca po dinar samo za postpaid.
 
Trazio im samo 3 pretplate za 1rsd uz tarifu Super +, nisu dali, cao zdravo... a imaju sluzbu koja se zove briga o korisnicima...
 
Verovatno si hteo još i Soxy XZ Premium i Playstation 4 za 1 dinar.

Ne, vec za 18000rsd kao sto pise a PS4 ide kao poklon (Sony daje, nevezano od distributera/operatera).

Na 24 pretplate po 7000rsd nisu hteli da daju 3 gratis vec su nudili 2, meni je dovoljno njihovih usluga. Pritom kod drugog operatera prolazim preko 40k jeftinije za isti telefon i paket koji meni odgovara...
 
Ne, vec za 18000rsd kao sto pise a PS4 ide kao poklon (Sony daje, nevezano od distributera/operatera).

Na 24 pretplate po 7000rsd nisu hteli da daju 3 gratis vec su nudili 2, meni je dovoljno njihovih usluga. Pritom kod drugog operatera prolazim preko 40k jeftinije za isti telefon i paket koji meni odgovara...

Ok, na UO od 36 meseci je 1 dinar.
 
Znam, na 24 meseca sam hteo UO i par pretplata za 1rsd, racunajuci na 3 (iz prethodnih postova se moze videti da su davali na dosta manjim tarifama a kamoli ne na super+ = 7k rsd) ali ne, 2 meseca i to ti je... Hvala lepo i doviđenja... Sada ni za 4 neću ostati ako budu ponudili.
Lepo izračunas sadašnju vrednost bilo kog telefona + pretplate na 2 god i vidiš ko je najisplativiji, daleko najisplativiji...
 
Ja htedo da pitam zasto uopste razmisljas da uzmes preko operatera kada je toliko skuplji telefon nego u oglasima, ali... prepricana tema :)
 
pa rekoh da ne iskesiram odmah 600,700e ali sad cu tek videti.
A generalno se vise isplati uzeti i telefon nego samo pretplatu na 40% bar u MTS-u.
 
Ја сам им писао у понедељак, данас добио инфо да су примили моју поруку и да ће да ме обавесте. Поподне ме зове тета (или сека) па смо мало попричали. Питао сам за Нокиа 6,5,3 телефоне, понудила је Нокиа 3 или Нокиа 5 (јер је 6 распродат) уз 3 претплате по динар. Питао сам за Нокиа 6 па је предложила да продужим УО са попустом а када се телефон појави, онда могу да раскинем УО и потпишем нову ... али ту нуди само 2 претплате по динар и то одмах, чим продужим. Питао сам да кренем са попустом па када се појави телефон да онда добијем 3 претплате по кинту али као не гарантује да ће тада да одобре. Договорили смо се да ме позове у понедељак а ја ћу да размислим шта да узмем.

У принципу ни ово није толико лоше, не исплати ми се Miks M јер бих уз Miks L у збиру дао сличне паре па остаје да размислим да ли да узмем 3 или 5. Вреди ли Нокиа 5 95€ више од тројке? Да ли она Моторола нешто вреди, кошта негде између ова два поменута? Одавно сам испао из приче о телефонима, немам појма који је процесор и остало ОК а који је крш па би ми добродођио савет.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno