Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Sad gledam opet ponudu Mts-a i rekao bi da su nesto korigovali, bar sto se tice ove akcije za S9+sat, sada ispada s9+ i sat, na 50400,ili 24 rate po 2100 uz O2, uz ugovor na 36 meseci.... Dok obican s9 ni nemaju u ponudi...

Po meni ovo bolja ponuda nego od pre pr dana? Mada ja sam gledao obican s9 ne +

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nemoj se zakopavati, na 2 godine izadje samo 10e vise... Ako ti i inace treba O2 i nije ti mnogo 800e za telefon + sat
 
Moze li kolega sto je rekao da su mu dali O2 po ceni O1 da kaze samo jos da li je dobio samo duplo neta (6gb) ili i one beneficije koje idu uz O2 tipa 10gb za yt i td?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije sigurno dobio i te dodatne beneficije. Dobio je O1 po ceni O1 sa popustom i dodali vise "osnovnog" neta a te dodatke za aplikacije nije sigurno dobio. Javice se i on ali da je to dobio onda bi bas bio O2 po ceni O1 a to ni kod njih nece da ce moci.
 
Nemoj se zakopavati, na 2 godine izadje samo 10e vise... Ako ti i inace treba O2 i nije ti mnogo 800e za telefon + sat
Po kojoj racunici je 800eur?Gledam ako mu je cena uz paket malo jece od 400eur...plan je prodam svoj telefon i taj sat, to je oboje po 200eur,ostaje mi fakticki da placam samo tarifu bez popusta, a meni Mts savrseno odgovara, zbog pogodnosti sa Mtelom, tako da necu operatera manjati sigurno u narednim godinama.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
S9+ uz omoriku 2:
na 2godine ugovor:68400 +1300*24 = 99600
na 3godine ugovor:50400+ 1300*36 = 97200

1300 je razlika u tarifi bez popusta i sa popustom. Ovo ti je pravi trošak telefona i kao što vidiš podjednake su cifre.
 
Moze li kolega sto je rekao da su mu dali O2 po ceni O1 da kaze samo jos da li je dobio samo duplo neta (6gb) ili i one beneficije koje idu uz O2 tipa 10gb za yt i td?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Dobio sam i to 10gb za youtube twitch al nisam ni slusao sta mi prica valjda i free fb wa i viber, mene je samo zanimao GB......
 
S9+ uz omoriku 2:
na 2godine ugovor:68400 +1300*24 = 99600
na 3godine ugovor:50400+ 1300*36 = 97200

1300 je razlika u tarifi bez popusta i sa popustom. Ovo ti je pravi trošak telefona i kao što vidiš podjednake su cifre.
Da, ali to nije 800eur eur za telefon i sat, jer bi svakako za taj period dao za predtplatu sa popustom 40800din za 24 meseca, odnosno 61.200 za 36 meseci.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Cista matematika dao bi te iznose koje si naveo sa popustom, a ovako dajes te iznose sa popustom plus oko 97000(iznosi koje sam ja naveo).

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ја сам добио 2 месеца претплату за џ, минути/поруке неограничене, 6 гига нета, фејс/инстаћ/вацап/вибер за џ, јутјуб и твич 10 гига и неке минуте ка мтл-у
То све ме изађе 1100 и ову понуду не можеш добити ако не поднесеш захтев за пребацивање у другу мрежу

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Ako tri meseca ranije obnovim ugovor sa MTS-om, a imam još tri rate za uređaj, da li mi naplaćuju te rate? Znam da su pre praštali, a sa druge strane, u VIP-u su mi naplatili i te tri rate.

Inače cena koštanja S9 plus preko BOX 4 Crveni (omorika 1) je 90600 (ne računam preplatu za paket).

Računica:

Preplata je 4300 (bila bi 3700 da se ne uzima fon). Znači razlika u preplati je 600 din sa i bez fona, a ta razlika za 18 meseci (prvih 6 je po dina) iznosi 10800.
Telefon da se uzme je 79800. Znači 79800+10800 iznosi 90600. To podeljeno sa 118 iznosi 768EU. Fon plus sat.

Dodaj na to da nije sigurno da ćeš dobiti sat. Jer ti od MTS-a dobijaš samo fon, onda ideš i registruješ se na Samsung sajt, a u promociji piše da ista važi do 05.11 odnosno do isteka zaliha.Šta ako ostanu bez satova. Znači da dobijaš samo sat za te pare.

prilog.jpg
 
Poslednja izmena:
Dobio sam i to 10gb za youtube twitch al nisam ni slusao sta mi prica valjda i free fb wa i viber, mene je samo zanimao GB......
Ја сам добио 2 месеца претплату за џ, минути/поруке неограничене, 6 гига нета, фејс/инстаћ/вацап/вибер за џ, јутјуб и твич 10 гига и неке минуте ка мтл-у
То све ме изађе 1100 и ову понуду не можеш добити ако не поднесеш захтев за пребацивање у другу мрежу

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Hvala na odgovorima.
Jel u principu uvek zovu ako se podnese zahtev za prenos? Iz nekih drugih razloga mi trenutno najvise odgovara mts, ali mi isto tako dosta znace i megabajti pa bih verovatno isao na blef sa zahtevom za prenos.
Jel postoji mogucnost da se sve stornira ukoliko ne zovu da nude nesto bolje?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ја нисам препуштао ствари случају, узео телефон позвао их и рекао знам да можете ово да ми понудите, понудите ми па да потписујемо тај уговор :)


Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
ovih dana bi trebalo da pređem na omorika 1 paket...šta bi trebalo da znam pre toga?

da li da paket tražim online zbog 1gb više ili to mogu da dobijem i u poslovnici?

kako ide stvar sa tim net limiterom? oni to puste po defaultu a ja moram posebno da tražim da to isključe? može li to da se odradi na licu mesta u poslovnici? cela ta zavrzlama sa net limiterom mi deluje da ne kažem mjau mjau...
 
Ja zvao call centar, dobio operatera, tražio da mi isključe i to je to.
 
Ja se bas prebacio pre par dana na vecu tarifu,najlakse ti je online preko (moj mts) naloga. Istog momenta mi je stigla sms poruka o naplacivanju net limitera u iznosu od 99 din. Izgleda da ta usluga mora posebno da se odjavi,ukljucuju je po difoltu. Mislio sam da ce me prebaciti na vecu tarifu od sledeceg meseca,a ispostavilo se da prebace momentalno,i na pola meseca. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
napravio sam grešku u koracima, umesto da odem na kupi ja sam kliknuo na promenu tarife :smash: sad sam ponovo uradio kupi omoriku 1 i produžio ugovor na 12 meseci, sad se nadam da nisam napravio neku zbrku...

na portalu moj mts i daje stoji mix s a u telefonu u mts aplikacijije već promenjeno na omorika 1...valjda mi je omorika 1 već aktivna?
 
Poslednja izmena:
Ја нисам препуштао ствари случају, узео телефон позвао их и рекао знам да можете ово да ми понудите, понудите ми па да потписујемо тај уговор :)


Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Znaci ti ipak nisi podnosio zahtev samo ih pozvao?
Na koji broj mogu da dobijem te koji imaju ingerencije za odobravanje takvih pogodnosti?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Не могу да се сетим на који број, мсм да је био у питању класични кориснички центар

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Po kojoj racunici je 800eur?Gledam ako mu je cena uz paket malo jece od 400eur...plan je prodam svoj telefon i taj sat, to je oboje po 200eur,ostaje mi fakticki da placam samo tarifu bez popusta, a meni Mts savrseno odgovara, zbog pogodnosti sa Mtelom, tako da necu operatera manjati sigurno u narednim godinama.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

S9+ uz omoriku 2:
na 2godine ugovor:68400 +1300*24 = 99600
na 3godine ugovor:50400+ 1300*36 = 97200

1300 je razlika u tarifi bez popusta i sa popustom. Ovo ti je pravi trošak telefona i kao što vidiš podjednake su cifre.

Povrsno gledajuci meni se cini da vas obojica u toj racunici nesto gresite i to debelo gresite !!!
Kada se uzme telefon NEMA POPUSTA na tarifu, bilo koju pa ni "Omorika 2", placa se svih 2999din. !!!

PROVERITE vi sta ste racunali, koje tarife, koje cene i za sta...

@e46glogi Neces prodati telefon za 200e, verovatno. Realnije je da ces uspeti za 150e dosta brzo...
 
Racunao sam koliko ga izadje fon. Placa 1699 mesecno*24/36 +

Ukoliko hoce s9+:

na 2godine ugovor:68400 +1300*24 = 99600
na 3godine ugovor:50400+ 1300*36 = 97200

Ukoliko nece telefon placa samo: 1699 mesecno*24/36
Razlika u ceni je cena telefona, ovo je vec apsolvirano vise puta na forumu..
To je najispravnija racunica.
 
Gresis.. 1699 je bez fona, 2999 sa fonom.... 1300 je razlika..
 
Aha ok. Nisi spomenuo da je paket 2999 pa onda popust na 1699 i razumeo sam da je bez telefona skuplje nego sa telefonom. [emoji16]
 
  • Like
Reagovanja: M J
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Za 150 lagano, a moze proci i jace...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nisu mi postili korigovani racun za jul na trajni nalog i sad mi iskljucili telefon. Avgust placen regularno. Da poludis.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Hvala na odgovorima.
Jel u principu uvek zovu ako se podnese zahtev za prenos? Iz nekih drugih razloga mi trenutno najvise odgovara mts, ali mi isto tako dosta znace i megabajti pa bih verovatno isao na blef sa zahtevom za prenos.
Jel postoji mogucnost da se sve stornira ukoliko ne zovu da nude nesto bolje?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ja sam zvao call centar, reko da zelim da produzim ugovor, rekli zabelezili me, javila se teta par h kasnije rekla moze to to i to, ja reko ne odgovara mi, VIP i Telenor daju bolje pakete, hvala idem da podnesem zahtev za prenos broja, onda je rekla teta cek cek, mozemo "mozda" da vam ponudimo ovo sto sam i dobio na kraju al ne moze ona da mi odobri to, to mora neka posebna sluzba, sutradan zvali da mi kazu da je sve odobreno mogu da odem u poslovnicu poslace email da potpisem i uzmem telefon, btino je samo da kazes ili krenes u proces prenosa broja onda te preuzima ta sluzba za zadrzavanje korisnika!
 
Nazad
Vrh Dno