Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Poslovnica ili korisnički na 0800 100 100 (opcija za mobilnu-operater), šta ti je zgodnije, odmah kreće.
Ne može broj iz drugog box-a (meni pogrešno dali jedan), samo postpejd tarife... mada to verovatno znaš :)
Korisnički ne služi ničemu. Samo automat čuješ.
 
Mozda treba mail da se potvrdi ili tako nesto. Kod mene ne vidim neka ogranicenja, ali nalog imam vec vise godina.
 
Neka potvrda treba,ili drugi nacin registracije posto na sajtu imaju dva,razlicita(nisi korisnik,bez jmbg,neregistrovan pripejd...).Za lajt nalog prvi put cujem.
 
Napravio sam nalog na moj.mts ali nemam na raspolaganju sve opcije. Piše da je light nalog, kako da napravim pun ?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Salji na mail zahtev da obrisu skroz light nalog. Kad ti jave da je obrisano kreiraj ponovo.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Sad videh da ima opcija da obrišemo nalog a pored piše : da bi ste registrovali nalog posetite poslovnicu. Valjda onda dobiješ full. Koja glupost...bave se telekomunikacijama a mora čovek da im dolazi lično...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pre 10-ak godina, opcija da se obriše nalog je ustvari bila opcija da se on blokira. Nadalje ta šifra korisnika i e-mail adresa su blokirane i nije moguće napraviti nalog sa njima. Vlasnik je onda morao da ide u poslovnicu da bi reaktivirao nalog.
 
Sad videh da ima opcija da obrišemo nalog a pored piše : da bi ste registrovali nalog posetite poslovnicu. Valjda onda dobiješ full. Koja glupost...bave se telekomunikacijama a mora čovek da im dolazi lično...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

odradi kako sam napisao, tom metodom ne mora da se ide u poslovnicu :)
 
Za onih 100gb na Box-u da se deli sa drugim brojevima,jer vlasnik box-a mora biti i vlasnik svih drugih brojeva koje hoce da pridoda ili moze npr zenin,babin,dedin...?
 
mozes i moj broj dodati ako hoces [emoji16]

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Za onih 100gb na Box-u da se deli sa drugim brojevima,jer vlasnik box-a mora biti i vlasnik svih drugih brojeva koje hoce da pridoda ili moze npr zenin,babin,dedin...?
Мора само да је број у неком новом пакету.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Mts velikodusno pustio VoLTE naravno samo za korisnike Soko tarife...Kojih ima otprilike tacno 10 000 u celoj Srbiji ako i toliko...Tuga...
 
Да ли неко зна, имам пакет оморика 1 уз телефон, остало ми је још 7 месеци уговора..
Да ли бих могао прећи сад на оморику 2 и узети нови телефон одмах или морам овај сад што користим да отплатим прво ?

Послато са Nokia 7 plus помоћу Тапатока
 
Trenutno sam u Grčkoj i pokušao sam da aktiviram roming dodatak 1gb na 15 dana, međutim 4x mi je izašlo obaveštenje da nije aktiviran i da pokušam opet. Nakon par minuta stižu mi 2 sms poruke jedna za drugom da mi je aktiviran roming dodatak. Sad sam proverio, 2gb je aktivno, kako *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ima da objasnim da nisam 2x kupio već da je greška do njih?

P30 Pro
 
OfeZcZh.png

Roming u julu, moraću u poslovnicu pa bankovni račun, pošto mi nije umanjen račun.
 
Sta mislite (ili znate) hoce li biti oko ili posle Nove godine promena tarifa, na sta ce liciti promene, dal vise nesto interneta (veopsteg), vise mtel minuta, kako bi mogle izgledati O1 i O2, po kojoj ceni...?
 
To i mene zanima,istekao mi sad 15. ugovor na jednom broju,O1 je u pitanju. Ne znam da li da trazim neke povoljnosti ili da cekam novu ponudu,a do tada da prebacim broj na Zmaja bez UO. [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
OfeZcZh.png

Roming u julu, moraću u poslovnicu pa bankovni račun, pošto mi nije umanjen račun.

Isto...
Pocetkom jula uvecan racun zbog "rominga", cim sam dosao sa odmora, ne cekajuci racun za jul, 16.7 posaljem prigovor, a, vec 19.7 dobije email u kojem pise da se prigovor usvaja i da ce racun umanjiti za taj iznos.
Cak pocetkom avgusta stigne postom nekakav dopis, da ce racun za jul kasniti usled provere i korekcije racuna.
I jos uvek nije stigao!:D
Odavno je placen i racun za avgust, ali ovaj jos nisam, jer cekam taj julski, ispravljen.:)
 
Fali im para, raspad sistema.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Mts? Uvek.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To i mene zanima,istekao mi sad 15. ugovor na jednom broju,O1 je u pitanju. Ne znam da li da trazim neke povoljnosti ili da cekam novu ponudu,a do tada da prebacim broj na Zmaja bez UO. [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uradi tako

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
064 733 drugari, kaze riba sistem je greskom svima pustio net limit. Kazem ok, samo da na racunu ne bude greska pa mi isti naplatite.
A sa kog broja zelite da deakt?... Tako da callujte odma i skidajte.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazvao sam da im cestitam Novu Godinu. Stigla mi poruka u roku od minuta da je usluga deaktivirana.
 
Nazad
Vrh Dno