Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa S9. Samo oktobra je na Benchu bilo nekoliko oglasa, ja izbrojao 5 upravo, mrzelo me da idem dalje. Neki su i sa fiskalnim kod nas, novi, a neki su jos bolji, strani :)
59.000RSD = 500e.
 
Njega je bilo redje, za nesto malo vise.

Ali onda ga u MTSu ne kosta 69.000, vec ~80.000 (ja sam gledao cene za S9 i u MTSu i u oglasima), a to je onda bas razlika. I sve to pod uslovom da je dobio O2 po ceni O1, a ne samo dodatne GB.

Don't get me wrong, ne bi on verovatno jeftinije prosao trenutno u oglasima, ali i da je dobio ovako, kako sam razmotrio kao najbolju opciju, nije nesto posebno.
A S9/+/N9 ce ubrzo pasti ispod 450/500e skroz novi sa garancijama, neotvoreni, bas zbog ove promocije, verovatno, i plus kad dodju novi iPhone-ovi, obicno jos padne cena starijim telefonima (a XS/SR ce tek doci)
 
N8 i dalje nema ispod 80000 sa garancijom, tj legalno ali ce n9 uskoro pasti na ispod 500e?

Govoris o preprodavcima sa oglasa, ili o legalnim radnjama?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ko shisha 'legalne radnje', ako garancije nadju 'tragove vode'.
Oglasi, ali zvanicni primerci, sa fiskalnim.

Otvorenih ima dosta nize.
 
Taj iz oglasa sa fiskalnim racunom ide u isti servis kao i iz legalnih radnji.

Koliko su sada n8 i n9 u oglasima sa fiskalnik racunom?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ko shisha 'legalne radnje', ako garancije nadju 'tragove vode'.
Oglasi, ali zvanicni primerci, sa fiskalnim.

Otvorenih ima dosta nize.
Samsung priznaje garanciju ako telefon propusti vodu....meni su priznali na s7 pre 2 godine propustio vodu iz bazena, mom ortaku pre 2 meseca na s8+.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Znam da priznaju, ali ima i slucaja koji kazu drugacije. Sve je super dok skroz ne pocnes da imas cesce potrebe za tom zvanicnom garancijom - iz iskustva, jeftinije me izadje da vratim u AT, kad odem, ne prave mi problem ni kad je kupljeno u istoj radnji u CH/DE (Saturn/MediaMarkt).
To je moje licno iskustvo i stav, ali ako neko hoce za slicnu cenu nasu garanciju OK.

@Slani, mrzi me da gledam, ali eto poredjenja za S9/S9+ imas. Cene koje sam pomenuo su sa fiskalnim, neotvoreni primerci. Ostvarivost tih garancija je nazalost pod ?, pisali smo u temi o garancijama na telefone, kupljene kod operatera.

Firme jos nisu pocele da uzimaju ovu promociju, a zbog muljanja sa PDVom, one su te koje najvise guraju cene nanize. Obican korisnik ne moze da spusti realno ceno, koliko i firme, kada izbegavaju porez ;) One vec sada mogu bez problema za 500e da prodaju S9+.
 
E to je drugo kada imas mogucnosti da skoknes gore, em ustedis prilikom kupovine em uzmes jos neke stvari, sa time se slazem to bih i ja radio.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Sad pokusavam da skapiram da li si lose skapira, ili neverovatno dobro prosao :)
Ako si dobio 2x vise neta, to je samo OK.
Ako si stvarno dobio O2 po ceni O1, to si dobio popust na telefon efektivno 18.000! Koliko ces placati mesecno tarifu, a koliko ratu za fon?

Ja svejedno smatram da je to puno :D Jer na 36m, i da placas 1999, to je 67.000 za telefon, a on je u oglasima vec ispod 59.000.

(za one koje pomenu garanciju, iz isksutva mi vise znaci garancija iz AT/CH/DE :))

Koliko sam shvatio uzeo je O1 a dobio neta kao sto ima O2 i to sve po ceni O1 bez popusta od 40% jer je uzeo telefon (sa garancijom i ugovorom). Sve ostalo je kao sto daje paket O1 pa i popust za telefon za O1 tarifu.
Valjda, ja tako shvatam...
 
Sad pokusavam da skapiram da li si lose skapira, ili neverovatno dobro prosao :)
Ako si dobio 2x vise neta, to je samo OK.
Ako si stvarno dobio O2 po ceni O1, to si dobio popust na telefon efektivno 18.000! Koliko ces placati mesecno tarifu, a koliko ratu za fon?

Ja svejedno smatram da je to puno :D Jer na 36m, i da placas 1999, to je 67.000 za telefon, a on je u oglasima vec ispod 59.000.

(za one koje pomenu garanciju, iz isksutva mi vise znaci garancija iz AT/CH/DE :))

A ne ne nije o2 , o1 je al je sve sto ide uz 2 sem popusta za telefon, meni je bila ok cena od 6x hiljada za s9+ i sat, tako da ja sam licno zadovoljan
 
Nije to onda dobar deal :(
 
Drustvo, da li neko zna broj telefona MTS poslovnice u Uscu? U subotu sam podneo zahtev da uzmem telefon, ali su rekli da mora provera kreditnog biroa i da ce se javiti u pondeljak. Naravno, niko ne zove, a telefon stoji rezervisan, pa bih da pozovem da proverim sta se desava, a ne bih da moram da idem pa da mi kazu ipak ce biti sutra...
 
Probaj call centar, prodaju usluga izaberi?
 
Pisao sam mail mtsu za produzetak ugovora sa ciljem da dobijem neke povoljnije uslove. Odgovorili su kako cu uskoro biti kontaktiran u cilju prezentovanja najbolje ponude bla bla bla ali se ne javljaju 2 nedelje (zato salju poruke kako istice ugovor, molimo vas da produzite..) Previse su neozbiljni, nece sigurno da odu u minus od mojih 1000 din, ali posto i roditeljima istice ugovor, vrv svi idemo u vip na neo2. Ako pozovu ,lepo cu ih napusiti. A da ne pominjem sto kradu net..
 
Evo kako je kod mene. Ja posaljem mejl da hocu da raskinem ugovor u pitam sta je potrebno da to uradim. Odgovore da im je zao i pitaju sta mogu da ucine. Napisem da im je ponuda telefona losa i da konkurencija ima veci izbor + neke poklone(Sony 1000XM2). Njih drugi odgovor je sledeci:
820a547729243c35dbdfb52984145fd3.jpg

Jel sad ovo lazu za broj i mogu da ih prijavim inspekciji?
 
Lepo su ti napisali za broj, ako želiš prenos uradi tako u suprotnom možeš bez broja da ostaneš.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Evo kako je kod mene. Ja posaljem mejl da hocu da raskinem ugovor u pitam sta je potrebno da to uradim. Odgovore da im je zao i pitaju sta mogu da ucine. Napisem da im je ponuda telefona losa i da konkurencija ima veci izbor + neke poklone(Sony 1000XM2). Njih drugi odgovor je sledeci:
820a547729243c35dbdfb52984145fd3.jpg

Jel sad ovo lazu za broj i mogu da ih prijavim inspekciji?

Jedno je raskid ugovora a drugo raskid ugovorne obaveze.
 
Probaj call centar, prodaju usluga izaberi?

Resio zvanjem call centra koji mi je odmah dao informaciju da mi je telefon na rate odobren. Hvala na savetu alfaunits! :)

Ne mogu da verujem koliko su operisani od normalnog pristupa kupcu. Pre svega, poslovnica u Uscu nema broj telefona. OK, u redu, rade sa strankama stalno, a telefon bi konstantno zvonio sto mogu da razumem. Sa druge strane, ljubazna devojka iz call centra me je obavestila da je jos to jutro odobren telefon. Medjutim, iz poslovnice se niko nije setio da mi javi i ne znam sta su cekali. Mozda da dodjem sam da proverim...
 
Sta da gledam i sta da trazim ako zelim da produzim paket koji sadrzi sledece stavke.Fiksni broj,internet 50mbps,Soko1 i Samsung s9 plus?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Resio zvanjem call centra koji mi je odmah dao informaciju da mi je telefon na rate odobren. Hvala na savetu alfaunits! :)

Ne mogu da verujem koliko su operisani od normalnog pristupa kupcu. Pre svega, poslovnica u Uscu nema broj telefona. OK, u redu, rade sa strankama stalno, a telefon bi konstantno zvonio sto mogu da razumem. Sa druge strane, ljubazna devojka iz call centra me je obavestila da je jos to jutro odobren telefon. Medjutim, iz poslovnice se niko nije setio da mi javi i ne znam sta su cekali. Mozda da dodjem sam da proverim...

Meni nisu javili ni da je odobren ni kasnije da je stigao tj. nisu me uopste kontaktirali posle podnosenja zahteva. *mjau**mjau**mjau**mjau* im se za korisnike
 
Kad bih mogao najranije da trazim produzenje ugovora uz neku novu tarifu i 50% popusta?
e01ab0a5db28fa6d66db0b62a84c8199.jpg
 
Колико ја знам најраније три мјесеца прије истека, и нема више 50%. Спустили су то на 40%. Али нека ме неко исправи ако је било другачијих искустава.

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
I 40% je ok. Bas me zanima kad bi moglo najranije
 
Јеси ли узимао уређај уз пакет или и сада имаш неки попуст?
 
P10lite , istekla jednogodisnja 100gb promocija i ovih 3gb mi je sad malo
 
Вероватно можеш одмах да пређеш на неки већи пакет, мислим да би могао на О2 са 6ГБ.
 
Probacu da ih cimnem, a mozda i sacekam pa oko ng probam
 
Па промени на свом порталу, мени је скоро истекло пола УО по 100 гига на L пакету па сам одмах прешао на О1.
 
Nazad
Vrh Dno