Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Stigla mi poruka danas u vezi one promocije od 100 GB neta,sada se spominje i do 18 meseci,a ne samo u toku prve godine ugovorne obaveze. Jel su to produzili jos pola godine?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ako potpises na 36, ide 18 meseci
 
Malo morgen produzili, 18 meseci imas 100gb ako potpises na 36 meseci UO. :D

@Marko J

Ako nije uzeo telefon,dobio je drugi benefit na 12,24 meseca.Ali u svakom slucaju extra kome zatreba telefon i resio da uzme a moze.
 
Poslednja izmena:
To je onda to,verovatno. Vidim da traje ta promocija do 31.08. a kontao sam da produzim ugovor u septembru i uzmem jos jedan telefon. Ako bih sada produzio, i onda u septembru uzeo telefon na novi ugovor,jel bi mi ostalo tih 100GB ili bi gledali kao da ih nisam ni imao?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako se nastavi promocija ostaje, u suprotnom ne
 
Tako sam i mislio,ipak cekam septembar, pa sta bude [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ti probaj pa nam kazi kako si prosao Conquer . :) Vidi ovu kombinaciju uzmes sa popustom neku tarifu na 36 meseci i imas 100gb 18 mesci.U septembru uzmes na 24 rate telefon po maloprodajnoj ceni.Imas i 100gb i telefon sigurno.Kad prodje 18 meseci ti opet uzmes telefon na novu UO .I tada mozda bude 24 meseca 100gb. :)
 
Pa mogao bih da probam,imam vise brojeva kod njih,par telefona trenutno otplacujem,a neki su vec otplaceni,mogli bi da zazmure na jedno oko [emoji16] Mada i ova varijanta nije losa,da produzim sada sa popustom i dobijem 100GB,pa u septembru uzmem po maloprodajnoj ceni. Koliko ce biti skuplji telefon po maloprodajnoj ceni,toliko cu ustedeti na paketu(40%). Cak i da ne ustedim toliko,imacu 100GB,sto mi je i najbitnije [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzmes 36 meseci UO tarifa (Miks L) sa 40% popusta 36x1019=36684,uzmes na primer Nokia6 35400 po maloprodanoj ceni i sve izlazi 72084 za 3 godine.Ali ako obnovis ugovor 24-tog meseca izadje 59856 dinara za 2 godine.I uzmes neku novu povoljniju promociju sa telefonom opet ili teras do kraja jos 12 meseci do kraja UO.ALI UO mozes prekinuti kad hoces i uzeti neku povoljnu promociju.

Ako uzmes Nokiu 6 na istu tarifu izadje te 24x1699= 40776 plus cena telefona na tu tarifu 13800,plus 3g pretplata 24x118=2832 sve izadje 57408. Ali imas samo 12 meseci 100gb i nema ranije da obnovis ugovor.

Ovo je dobro,ko bas resio da uzme telefon i ostaje u telekomu.Jel su male razlike na tarifu ili po maloprodajnoj ceni.
 
Нешто не налазим ценовник и услове за куповину телефона по малопродајној цени без УО.
 
Cena ti je skroz dole ispod tarifa,pise malim slovima na kraju malprodajna cena uredjaja je xxx.Ona se deli na 24 rate,uslovi nisu toliko obajsnjeni,jel ne verujem da ce neko ko dodje iz vipa ili telenora da mu daju na rate.Jel vise to namenjeno za korisnike telekoma.

Screenshot_19.png

Ovo je iz onog mesecnika sto stize na mail,a marko je mislim uzeo 2 nokie na 24 rate skoro.
 
Niko normalan nece uzeti telefon po toj njihovoj maloprodajnoj ceni, jeftinije je uzeti kes kredit u banci pa kupiti telefon!
Kad prihvatite da im je naredjeno da Tlnu (mozda i VIPu) ne prave smetnje u otimanju trzista, lakse cete razmisljati dalje :)
Kad shvatis da njima kaplje ista plata imali 10 hiljada ili 10 miliona korisnika,bice ti lakse.
 
@boban, mislim da ne moze 36 meseci sa 40% + telefon po maloprodajnoj, vec samo na 24 rate tacno?

@antena, na zalost/srecu, ne. Ako ima manje dobiti, radnici dobijaju secu, a glavonje i dalje imaju isto. Tako da radnicima i nije isto.
 
Cena ti je skroz dole ispod tarifa,pise malim slovima na kraju malprodajna cena uredjaja je xxx.Ona se deli na 24 rate,uslovi nisu toliko obajsnjeni,jel ne verujem da ce neko ko dodje iz vipa ili telenora da mu daju na rate.Jel vise to namenjeno za korisnike telekoma.

Pogledajte prilog 235035

Ovo je iz onog mesecnika sto stize na mail,a marko je mislim uzeo 2 nokie na 24 rate skoro.

Jeste uzeo sam. Jedan na rate, drugi na tarifu
 
@antena, na zalost/srecu, ne. Ako ima manje dobiti, radnici dobijaju secu, a glavonje i dalje imaju isto. Tako da radnicima i nije isto.
Nisam cuo da je neko dobio otkaz u Telekomu ni posle stete i kradje a ne zbog manje dobiti. Za premestanje na drugo radno mesto ili u neku cerku firmu da ali za otkaz jok.
 
Pa ne pada im dobit jos uvek.
 
@boban, mislim da ne moze 36 meseci sa 40% + telefon po maloprodajnoj, vec samo na 24 rate tacno?

Ako mislis nije moguce da se plati kesom ako bi hteo po maloporodajnoj ceni,ne znam moguce.A sto bi odbili kes ne kontam.

Kolike im plate po telekomu ne znam.Oni kukaju non stop na plate. Ali gde ih zaradjuju to znam. Eno ih preko puta opstine ili kazandzijsko sokace.Glavonje eventualno u biseru,ili ako se kriju u mehanu. :D
 
Moze da se uzme tarifa sa popustom na 24 meseci na primer sutra, i u petak mozes da se uzme telefon po maloprodajnoj ceni na 24 rate... ugovor se ne menja
 
Poslednja izmena:
Moguc je ugovor 36 sa popustom?
 
Ipak samo na 24... ali isti je postupak :D


a29082f27b61f64bf3a24aac9b66992b.png
 
Poslednja izmena:
https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife
"trajanje popusta –12/24 meseca, u zavisnosti od ugovora,"
Jesi dobio na 36 meseci popust? Ne bi me cudilo da i to moze, ali ovo sto si citirao je za +100GB pola UO, za sam popust samo pominju opcije na 12 i 24 meseca.
 
Ipak samo na 24 tarifa, sa popustom... ali isti je postupak

Tarifa sa popustom, za par dana telefon na rate... ugovor ostaje isti.

Može da se uzme još jedan telefon,kasnije, ostaje se bez popusta :)
 
Screenshot_21.png

Ma moglo i ranije sa 36 meseci i sa fonom i bez fona.Nego ovo sa maloprodajnom cenom je odlicna varijanta.Jos ko koristi box4 a moze da dobije 4-5 pretplata za 1 dinar. Apsolutno se isplati po maloprodajnoj ceni.Oni najjeftinije nokie,jeftinije kod mts-a nego za kes. Tu ima samo jedan problem,ako krajem godine furnu promociju 100gb cela UO. Sad u septembru ce najverovatnije produziti samo pola UO 100gb i dalje.
 
Moze da se uzme tarifa sa popustom na 24 meseci na primer sutra, i u petak mozes da se uzme telefon po maloprodajnoj ceni na 24 rate... ugovor se ne menja
Нисам сигуран колико се ово исплати. Чини ми се да телефон уз тарифу без попуста и са 3G и даље кошта мање него тарифа са попустом и малопродајна цена. Једино што УО без телефона дозвољава неке касније промене.

Да не тражим по посебним темама, можда бих узео неки јефтинији па су ту у игри Тесла 6.2 или Нокиа 3. Ако ми одобре неки попуст, можда Нокиа 5/6. Више ме не занима, све би ишло углавном уз Miks L (јер се Miks M у овој причи уопште не исплати) па не знам шта да узмем. Нешто пето?
 
Moguć je besplatan razgovor sa operaterom ako se umesto 0800-100-100 ili 789 pozove fiksni broj 011/2052090. Javiće se isti automat, ali neće tražiti naplatu.

Inače je pozivanje kontakt centra besplatno za pripejd i KT.
 
Potpisao danas KT UO na 24m, 50% popusta, jedna pretplata 1din. Bio kod devojke u poslovnici koja me kao zna (kao mušteriju, ništa drugo), ona pozvala svog drugara koji radi u nekoj MTS službi, on napisao email šefu, šef odobrio, javili mi samo popodne da odem u poslovnicu i čekao me je već ugovor odštampan, potpisao i izašao za 30 sek -- najkraće zadržavanje ikad, i dobio 50%, woo hoo! :D

Sve u jednom danu, bez ikakvog cimanja, reda, molbi... laganica. Jednom i ja da budem srećne ruke! :)
 
I ja to kazem :D
Owime, daj i drugare upoznaj sa tom poznanicom :p
 
^ Ime i poslovnica na PP. ;)

Napominjem da je slucajnost i da me zna kao musteriju, ne znaci da ce kad je guzva ili ne, svima izaci u susret.

Inače, moja nova KT UO startuje 1.sept 2017. i popust traje zaključno sa avgustom 2019. Dakle puna 24 meseca bez 25.meseca. To je ona situacija kada nema prekida između dve UO, UO se nastavlja, tada nema placanja računa u punom iznosu. Kad ovako zakljucite nema 13/25. računa u punom iznosu.

Ako je između dve UO bila pauza, ili je prva KT UO, onda ce biti naplacena jos jedna pretplata u punom iznosu. Proverih to valjano danas. :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno