Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Skinuh i ja novu app.
Nema busplus placanja.
Nema provere broja telefona.
Nema uplate za pripejd.
Zašto su ukinuli ove funkcionalnosti ne znam.
Da su mi računi izmireni to znam i bez app. Stara je merila internet. Stara je imala trenutno zaduženje.
Ovo je definitivno nazadovanje.
Možda modernije izgleda al to je samo šminka.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Pa imas i sada trenutno stanje,odmah ispod broja gore i naziva tarife. A vidim da meri i dalje internet(prenos podataka)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Konacno neki update aplikacije,posle dosta vremena
Dobra stvar ovo podesavanje za roaming: moze da se iskljuci prenos podataka i nema brige za racun !

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ljudi jesam li ja lud ili ova nova app nema widgete?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nisi i ja sam ih trazio ali... Uzalud :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nema , nadam se da će vratiti.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Skinuh i ja novu app.
Nema busplus placanja.
Nema provere broja telefona.
Nema uplate za pripejd.
Zašto su ukinuli ove funkcionalnosti ne znam.
Da su mi računi izmireni to znam i bez app. Stara je merila internet. Stara je imala trenutno zaduženje.
Ovo je definitivno nazadovanje.
Možda modernije izgleda al to je samo šminka.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Ima nova aplikacija mts Bus plus karta. Dada naleteo u play prodavnici

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ima nova aplikacija mts Bus plus karta. Dada naleteo u play prodavnici

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
^
4f25524cbc1b3ed50af3962bab798fca.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Konacno neki update aplikacije,posle dosta vremena
Dobra stvar ovo podesavanje za roaming: moze da se iskljuci prenos podataka i nema brige za racun !

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

to su mogli malo bolje da reše...juče sam bukvalno slučajno ugasio roming jer sam nezgodno prevukao prst preko ekrana...tu mora da se stavi neki pop up "da li ste sigurni da želite bla bla..."...može da se vrati, ali nikad ne znaš hoće li da se zbuni sistem ako odmah vraćaš, jer mi je prijavljivao neki server error kad sam hteo da promenim i vratim roming...

inače sam dobio omoriku 1 za 1199 na 2 godine, plus 3gb...čini mi se da je to sad plafon koji daju...koliko sam shvatio za ovu ponudu nema ništa meseci za dinar...
 
Nema je na play store-u.
Nisam je ni ja našao pretragom play store-a. Moslio sam da je za noviji android ali pase za 4.1 i noviji. Nađoh je pretragom u browseru na računaru. Pošto sam bio logovan tamo samo sam kliknuo install odabrao telefon i app se instalirala na moj fon.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Nisam je ni ja našao pretragom play store-a. Moslio sam da je za noviji android ali pase za 4.1 i noviji. Nađoh je pretragom u browseru na računaru. Pošto sam bio logovan tamo samo sam kliknuo install odabrao telefon i app se instalirala na moj fon.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Ni kod mene je nema na Play store. Pokušaću preko browsera.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
"to su mogli malo bolje da reše...juče sam bukvalno slučajno ugasio roming jer sam nezgodno prevukao prst preko ekrana...tu mora da se stavi neki pop up "da li ste sigurni da želite bla bla..."...može da se vrati, ali nikad ne znaš hoće li da se zbuni sistem ako odmah vraćaš, jer mi je prijavljivao neki server error kad sam hteo da promenim i vratim roming..."
:)Ја намјерно искључивао и укључивао и исто ми показивала апл.ту грешку.То синоћ радио а задња порука о укљученом ромингу ми стигла јутрос.
 
Sve u svemu, nije loše.
Ok mi je što je za bus plus posebna app.


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Dva drugara mi kazu da im je stigao neki nerealan racun putem sms-a. Jedan ima pretplatu 5000din mesec, nije je platio 2 meseca i stize mu poruka da duguje 35648din. Drugom 22994din. Da li je jos neko primio poruku sa nekim nemogucim zaduzenjem?
 
... inače sam dobio omoriku 1 za 1199 na 2 godine, plus 3gb...čini mi se da je to sad plafon koji daju...koliko sam shvatio za ovu ponudu nema ništa meseci za dinar...

O1 ima u startu 3GB neta + 1Gb za online narucivanje, 100min u mtel mrezi, jedino je cena 1999/1499rsd sto bi znacilo da su ti dali samo popust od 300rsd za svih 24m i nista drugo?
Jesam li ja u pravu ili su ti dali 3GB neta standardno + 3GB neta jos i imas ukupno 6GB?
Malo mi je neprecizno i dvosmisleno napisano sta su ti odobrili...
U ovu cenu je uracunat i ukljucen net limiter koji mozes ukloniti pa da ti racun bude 1099rsd?

Svaki detalj je vazan, pa i nacin na koji je napisano, jos sto se nama nekim ovde prividja ono sto zelimo... :d
 
Poslednja izmena:
ok, ne možeš da tražiš neki popust i online da naručuješ u isto vreme, ili jedno ili drugo...online dobiješ 3+1 za 1499 dinara...ako hoćeš nižu cenu onda pregovaraš ali tu više nema online i 3+1...

meni su dali omorika 1 na dve godine za 1199...net limit je odmah ukinut, sa net limitom bi bilo 100 dinara više...imam 3gb, koji se verovatno prebacuju ako ne potrošiš pa je to zapravo 6gb...danas mi stiže sms da imam i neograničeni viber...i to je to...
 
Poslednja izmena:
Dva drugara mi kazu da im je stigao neki nerealan racun putem sms-a. Jedan ima pretplatu 5000din mesec, nije je platio 2 meseca i stize mu poruka da duguje 35648din. Drugom 22994din. Da li je jos neko primio poruku sa nekim nemogucim zaduzenjem?
Ja sam dobio slicnu poruku, sracunali su mi poslednja 3 meseca neplacena naravno u to ne ulazi septembarski racun, i klasika izmirite dugovanje u naredna 8 dana kako bi ste izbegli ukidanje odlaznog saobracaja.

Kod mene se matematika slaze u paru, nista nije enormno uvecan. Jedino logicno resenje kod tvojih ortaka je da su prilikom placanja racuna koristili uvek isti poziv na broj a u lelekomu to nisu mogli da rastumace zbog itorijskih radova na sistemu. Iako su racuni placeni oni ih u sistemu vide kao neplacene.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Stigla je nova aplikacija od MTS-a, a sa njom i nestanak vidžeta. Dok je bila prethodna, ulaskom u aplikaciju, sve je bilo dostupno pomeranjem gore-dole, a sada mora i levo-desno da se mota. Nepregledno. Plus je što su dodali neke stvari.
 
Poslednja izmena:
Dodali su ponude svojih dodatnih servisa za koje ne znam ko je i kada koristio.
Fali mi vidžet, iako imam neograničene i minute i poruke i 100 GB, ali nekako fali....
Milsim da je ova verzija aplikacije lošija od prošle.
 
Sta ste zapeli za vidzet, valjda je za ocekivati da sa nekim sledecim update-om urade i vidzet.

Meni je ova bolja, nudi dosta vise pregleda, kao i uvid u sve brojeve koji su na meni.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Sta ste zapeli za vidzet, valjda je za ocekivati da sa nekim sledecim update-om urade i vidzet.

Meni je ova bolja, nudi dosta vise pregleda, kao i uvid u sve brojeve koji su na meni.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Kako se logujes?
Kad je login preko br telefona, prikazuje podatke samo za taj broj.
 
Loguješ se sa mts nalogom i onda imaš celokupan pregled svih usluga i računa.

Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk
 
Pretpostavio sam, ali me mrzi da ceprkam password, zasto ne moze preko broja, kad se svi vode na mene, ne mogu da povezu, eto jos jedan minus.
 
Nazad
Vrh Dno