Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Јел то сигурно да из Србије у Босну може да ме зове било ко, из било које мреже?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Apsolutno!

A ovo, ko je u kojoj mreži, ne možeš znati.
Desi se da okreneš broj sa prefiksom Mtela a čovek je u drugoj mreži i obračunava ti se kao da si zvao iz rominga (ma da je roming jako povoljan Srb/BH/CG)

Nema potrebe za frkom i ako nazoveš iz rominga u komšijskim zemljama [emoji106]

Evo:
Saobracaj iz tarife i/ili dodatka koji vazi u Srbiji, mozes da koristis i u mtel mrezi za odlazne pozive, SMS i internet, pri cemu se naplacuje samo dodatna naknada za:
odlazni poziv 7,16 din/min;
SMS 2,69;
Internet 2,15 din/MB.

Cene rominga u mtel mrezi ukoliko nemas saobracaj iz tarife i/ili dodatka i ne koristis mtel paket:
dolazni poziv 3,58 din/min;
odlazni poziv (ka mrezama u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Makedoniji i Albaniji) 19,06 din/min uz uspostavu veze 0 din;
SMS 8,59 din;
Internet 3,15 din/MB;
Internet za korisnike starih tarifa (Bel, Mix itd): 25,76 din/MB.

Kontakt centar dostupan je na broju +38164789 i poziv se naplacuje po ceni odlaznog poziva u romingu.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sta se ovo vise desava sa onim korona dodacima sto bili besplatni fb, viber...

U junu su mi naplatili, verujem kao i većini jer nije znala da mora da se deaktivira.
I ja u julu kada sam video racun za jun, odmah deaktiviram. Naravno, znao sam da ce mi naplatiti i za jul mesec.

Pogledam sada aplikaciju mts, meni i dalje pise da imam te dodatke.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Automatski se obnavljaju dodaci. Ja uvek odmah isključim automatsku obnovu svaki put kada aktiviram neki dodatak. S obzirom da su počeli da se plaćaju ti besplatni, nije u redu što ih automatski produžavaju, slažem se.
 
Napisao sam, ja sam ih deaktivirao 14.jula i stigla je poruka nece biti automatski aktivirano

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Deaktivira se sledeća automatska obnova, znači 1. avgusta. Trenutni dodatak traje svojih 30 dana, do kraja.
 
Cekaj. To je trebalo da traje samo u julu.
Ja kada sam poslao poruku, posle prvog avgusta treba da bude deaktivirano,a ne aktivno i dalje.
Zvao sam ih, oni napisali reklamaciju pa ce mi se javiti

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
A, svakako. Onda reklamacija, nema šta.
 
APP - sistem rada srpskih preduzeća.
I ja naseo, klepili me 2 meseca dok su deaktivirali.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Jel uspeo neko da dobije pored beneficija za obnavljanje ugovora sa telefonom i 3 meseca za 1din?

Prosli ugovor sam dobio 02 po ceni O1 i 3m za 1din, ovaj put nema sanse, samo O2 po ceni O1.
 
Ja sam u poslovnici trazio razgovor, zvali me i nakon sto su sagledali moje potrebe ponudili mi O1 sa duplo (6gb neta) za 1400 din ili O2 sa 3 meseca po dinar. Trazio sam im O2 po ceni O1 jer mi treba net, ili akciju Stotka ali nisu pristali. Treba da odem do poslovnice da produzim ugovor ali imam osecaj kao da nisam dobio nista, jer sam prethodni ugovor placao 1100 din 3+1 gb (online ugovor), a sad za jos 300 din dobijam 2gb vise.
 
Dok ne podnesete zahtev za prelazak u drugu mrezu nece vam ponuditi bolje uslove, takvi korisnici su u nadleznosti druge sluzbe koja moze da ponudi bolje uslove.

Konkretno u mom slucaju mogao sam da biram O1 bez telefona i 3m po 1 din. ili da placam O1 999 din mesecno.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Pa ista je sluzba za beneficije, dal podnosio zahtev za prenos broja ili ne.

Ja sam prakticno i dobio ono sto sam hteo od paketa, ali ne i 3m za 1din, a trazio sam u 2 navrata, na kraju odustao i prihvatio ovo sto sam i imao zadnje 2 godine
 
Šta vi mislite, kada će mts da uvede esim?
Isto pitanje za voLTE za ostale telefone..


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
VoLte radi na svim telefonima koji ga podržavaju, imam s9 koji nije na listi, aktivirao sam VoLte u mts aplikaciji i radi najnormalnije. Na displeju stoji indikator volte dok sam na 4g
 
Pa ista je sluzba za beneficije, dal podnosio zahtev za prenos broja ili ne.

Ja sam prakticno i dobio ono sto sam hteo od paketa, ali ne i 3m za 1din, a trazio sam u 2 navrata, na kraju odustao i prihvatio ovo sto sam i imao zadnje 2 godine
Pa nije bas tako, dobio bi i 3-ci mesec po 1 din da si podneo zahtev za prenos broja.
Meni internet nije bitan zbog box paketa ali sam dobio 5gb mesecno na O1, bila je fora i sa 10gb youtube ali me stvarno nije zanimalo kao ni O2 za 1200 din. mesecno. To je bilo pre nekih mesec ipo dana, moguce je da sada nude manje.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Hm, nisam i dalje siguran u to, ali ako se javi jos neko da je dobio tako nesto onda cu ici na raskid ugovora pa da vidim dal bi tada dali posto mi nije i dalje kasno da odustanem od ovog.
 
Prolistaj temu unazad mesec dana i videces da su i drugi dobili bolje povoljnosti posle zahteva za prenos broja. Isto se to desavalo i pre dve godine kod mts-a nije nista novo.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Prolistaj temu unazad mesec dana i videces da su i drugi dobili bolje povoljnosti posle zahteva za prenos broja. Isto se to desavalo i pre dve godine kod mts-a nije nista novo.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Prelistao sad unazad dosta, sem mozda jednog slucaja nigde nisam naleteo da je neko pored beneficija i 3m po 1din.

Ali dobro, nije ni bitno toliko, svake 2 godine sa njima krene pijacna trgovina pocinje da me zamara iako je tako retka :)
 
Kako da pređem kod drugog operatera tokom uo od dve godine? Prošlo je godinu dana od potpisivanja ugovora. U VIP mi kažu da treba da otkupim ugovor!!
 
U utorak mi je stigao ugovor od mts-a da se potpise. Koliko treba odprilike da me prebace na taj paket?

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Pre nedelju dana me zvali i nudili O1 sa duplo vise neta i popust na telefon ili 3meseca po 1 din. Ugovor istice za 2meseca. Danas odem do poslovnice kazu to je bila ponuda proslog meseca sada nema nista od toga i tesko da ce biti bilo sta do kraja avgusta [emoji2955]. Pozoves, ponudis ja dodjem i kazu ne moze...ekstra ozbiljno nema sta[emoji16]

Sent from my WAS-TL10 using Tapatalk
 
Te ponude sto nude nikada neces da dobijes u poslovnici, ili ti salju ugovor na kucnu adresu ili ako ti insistiras pa ti ostave ugovor u nekoj od poslovnica. Tako su i meni uradili, rekli moze sve odete i potpisite do poslovnice, ja odem ali mi salterusa rekla da od toga nema nista samo standardna ponuda. I kad sam opet zvao kao poslacemo mi ugovor i ja to batalim i prenesem broj.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne možeš takav ugovor da potpises u poslovnici, isključivo na kućnoj adresi drugacije ne važi ponuda.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Te ponude sto nude nikada neces da dobijes u poslovnici, ili ti salju ugovor na kucnu adresu ili ako ti insistiras pa ti ostave ugovor u nekoj od poslovnica. Tako su i meni uradili, rekli moze sve odete i potpisite do poslovnice, ja odem ali mi salterusa rekla da od toga nema nista samo standardna ponuda. I kad sam opet zvao kao poslacemo mi ugovor i ja to batalim i prenesem broj.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Kako si preneo broj i šta ti je trebalo za to ?
 
Samo sam iz mts poslovnice otisao u Telenor poslovnicu, ali naravno da sam to uradio dan nakon isteka UO.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Samo sam iz mts poslovnice otisao u Telenor poslovnicu, ali naravno da sam to uradio dan nakon isteka UO.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

To je druga priča. Ja išao u VIP i kažu da treba da otkupim ugovor pošto je dvogodišnji,a ukinuli mi pola interneta sa 512 na 256 MB.
 
Pojasni malo. Šta si imao tj. kakva tarifa ili promocija i kako su smanjili?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Imao sam Morava 1 tarifu (još je imam) i tamo je bilo 512 MB interneta i sve što piše na sajtu. I kada sam pogledao na sajtu Moj MTS vidim duplo smanjenje interneta na 256 MB. Isključio sam i mobilne podatke i samo povremeno uključivao podatkre . I dobio račun veći za 50 posto, umesto 650 dinara , stigao za preko 300 dinara veći.
 
Nazad
Vrh Dno