Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Mislio sam da je nezainteresovanost radnika MTS-a za svoj posao preuveličana, ali su me uspešno ubedili u suprotno. Poslao sam im mejl da pitam za dodatne pogodnosti ako prenesem jedan svoj broj kod njih još 05.01., sredinom prošle nedelje pošaljem im još jedan mejl da ih pitam kad otprilike da očekujem odgovor i dodam još jednu opciju koja bi mi kod njih na postpejdu odgovarala, uredno su mi potvrdili oba puta da su primili moj upit k znanju i da će mi javiti čim odluče?! Odlučuju pola meseca skoro, stvarno su neverovatni.
 
^^
Isto sam i ja čekao dobre dve nedelje na odgovor, imaju dosta gužvu tj zahteva tako da ne stižu najverovatnije. Što se tiče ponude čisto sumnjam da će za novog korisnika da daju nešto ne standardno, možda i uspeš da izvučeš nešto nikad se ne zna.
 
Imam vec postpejd broj kod njih, sad bi da prenesem i klincima brojeve ako se nadjemo. Dakle da se nadam da ce se javiti do kraja nedelje, valjda ce se cekanje isplatiti. Javicu sta sam trazio i kako su odgovorili kad se jave.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Naravno, ovo sam poslao.
abe12ba37c255d82f31673e2b5708b56.jpg


Sent from my Le X820 using Tapatalk

@acapn91

na koji mail si slao prigovor ?
identicna situacija i kod mene.


promena tarife sa MixM na MixXL i dodali 99 dinara za 3G uslugu iaoko nisam uzeo telefonski aparat.
 
Nisam slao na mail, već na portalu moj mts > pregled računa i plaćanje > prigovor.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Imam vec postpejd broj kod njih, sad bi da prenesem i klincima brojeve ako se nadjemo. Dakle da se nadam da ce se javiti do kraja nedelje, valjda ce se cekanje isplatiti. Javicu sta sam trazio i kako su odgovorili kad se jave.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Pozovi ti...
 
Ja pisao zahtev da mi produže ugovor ranije zbog promocije. Imam već xl..
Posle par dana zovu kažu može, dobijaš mesec dana gratis, ugovor na dve godine i 100gb mesečno do kraja uo.
Imam dva ugovora i kod njim sam oko 10 godina post paid..
Inače kad šalju ugovor, jel šalju običnom poštom ili post express?

Inače nisam u toku, neko je podneo zahtev da se prebaci u vip i mts mu ponudio Neograničene minute kolko već poruka i 100gn neta za 1200 do kraja uo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ Šalju Post Express službom.
 
Da ti nije u sanduce ubacio onaj papiric fa dodjes sam na postu? Meni tako bilo, mada slali su mi sms da je stigla posiljka, al kurir se nije ni javljao

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Meni su letos, kada nisu guzve za ugovore, doneli tek 7 dana posle razgovora, u BGu. Tako da 2 dana - ne ocekujte previse ;)
 
A meni rekla ona žena kao u roku od 7 dana treba da bude sve realizovano...
Bolje da su to preko mejla, ja odštampam i potpišem i skenirano vratim i super [emoji1]
Svakako treba da mi daju bilo kakav znak, sms ili slično..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
TO kad usklade digitalni potpis, bez toga je takav ugovor realno nistavan ;)
 
TO kad usklade digitalni potpis, bez toga je takav ugovor realno nistavan ;)

A brate ionako snimaju razgovore i upozore da se snima, tako da ne mogu da se bunim pristao sam [emoji1]
Ali da, digitalni potpis je odlična stvar..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Razgovori imaju vrednost samo ako ne dodje dovoljno bogata druga strana sa dobrim vestakom za audio zapis. Tada telefonski razgovori padaju u vodu ako oni ne priznaju.
U tvom slucaju je obratno, ali shvatas poentu - audio zapis telefonom nije dovoljno dobar za sud, ako suprotna strana ume.
 
^ Zašto 789 prekida razgovor ako stranka obavesti agenta da takođe snima razgovor?
 
Potreban mi je savet, imam dva postpaid broja (za klince , MIX S tarifa) i istice ugovor pocetkom februara. Da li je realno da trazim neki dodatni popust za produzenje ugovora, i da li 100GB mesecno ide i za ve pakete?
 
pa mozes traziti, niko od nas ne moze znati unapred da lo ces nesto dobiti. mozda mesec dva po dinar.. 100gb ne ide uz tu tarifu.

Sent from Galaxy S8
 
Ide ali pola uo za manje od xl (ne znam od kog do kog).. Možeš npr tražiti za celu uo da imaš 100gb...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Paket L je u pitanju i on ima 100gb za pola ugovorne obaveze

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa zato sto onda stranka koja snima moze to da prilozi u svoju odbranu bez da mora da ide u mts i da trazi snimak, koji moze naprostno da iscezne kod njih, pa je lakse prekinuti poziv.
 
Poslednja izmena:
Ovaj argument nema smisla ali bas nikakvog...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nema nestandardnih dogovora u MTSu, zato i postoji popust javni. Ko god daje nestandardne dogovore (za fizicka lica) to radi zato sto javne cene poveca dovoljno da kada da sve moguce popuste dobije ono sto zeli. A sve preko toga je kajmak :)
Kod MTSa ima to sto ima, i eventualno 1-3 meseca po dinar, sto je trenutno maltene javno.
 
Nema nestandardnih dogovora u MTSu, zato i postoji popust javni. Ko god daje nestandardne dogovore (za fizicka lica) to radi zato sto javne cene poveca dovoljno da kada da sve moguce popuste dobije ono sto zeli. A sve preko toga je kajmak :)
Kod MTSa ima to sto ima, i eventualno 1-3 meseca po dinar, sto je trenutno maltene javno.

Meni su npr dali da potpišem ugovor ranije nego što je standardno, da stignem da dobijem 100gb do kraja januara..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Netačno. Svaka strana duzna je da obavesti da snima, ako taj snimak kasnije hoce da iskoristi.
MTS sme da snima, a straka ne - zašto?

Zato i prekinu vezu, sto se razumeju u pravo kao i prepametne stranke... Snimak sadrzi obavestenje (da se razgovo snima) tako da je dodatno nepotrebno.
 
Nazad
Vrh Dno