Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Koliko se moze dobiti na mesec i po pre isteka obaveze za omoriku 1 bez telefona ima li sanse tri pretplate po dinar i dupli net
 
To zavisi koji ćeš paket da potpises

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Dupli net verovatno ne, mozda 3+1, 3m po dinar moguce verovatno, a ako si mladji od 26g mozes dobiti 3+100GB neta, nazovi 064733 pa pitaj, odnosno zakazi da te zovu i dogovoris novu tarifu pa vidi sta ce ponuditi...
 
Poslednja izmena:
mogao si globaltel za 1300 din da dobijes besplatne minute i pozive +10gb neta

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni su za prethodnu ugovornu obavezu, nakon što sam podneo zahtev za prenos, ponudili neograničene minute i poruke i 6GB neta, tri meseca po dinar i nakon toga 1099 dinara mesečno. To mi se vodilo kao Omorika 1. I da, sve vreme sam dobijao 12GB. Kao da su dva puta duplirali net.

Zvao ih pred istek uo i ponudili mi manje za više para. 1400 dinara za neograničene minute i poruke i čini mi se 6GB (i one gluposti tipa 1GB za viber).

Nakon podnetog zahteva za prenos broja u globaltel zvali i ja im rekao šta tamo nude za 1000 dinara. Praktično sam dobio odgovor da mogu da mi ponude isto to za 1200. Ja se zahvalio, ona se zahvalila i rekla da mogu nakon tri meseca da se vratim u mts ako mi se ne svidi globaltel. I da mi je prenos broja zakazan za 4. avgust i da mogu do tada da im se javim ako se predomislim.

Imam utisak da im je dozvoljeno da budu prilično 'popustljivi' kad je net u pitanju, ali kod cene paketa nema mnogo 'prostora za korekcije'.

Sent from my RMX2063 using Tapatalk
 
Lepo smanjili mi sa 512 MB na 256 MB . Lepo piše da je Morava1 ima 512 MB ,a kod mene je to 256 MB.Screenshot from 2020-08-02 14-14-55.png
 
512 mb je za nove korisnike, po ceni od 650 dinara. Možeš da pređeš na skuplju Moravu ako si stari korisnik. Meni ugovor traje do oktobra sledeće godine...
 
У 2020 тој години постоји пакет са 256 мегабајта.

ОнеПлус 7Т
 
Lakše mi je onda da pređem na VIP ,tamo ima Neo2 sa 2GB .Malo je više od Morava1 ,koji sam uzeo prošle godine na ugovor od 2 godine.
 
Ja sam za macehu pregovarao, dobili O1 na dve godine 3+1Gb za crvenu, nisu hteli i jos po neki mesec za dinar...
 
Јел може мало појашњење за Оморику 1 за 100 минута Мтел, кога могу да зовем и ко мене може да зове у Босни.
1. Из Србије могу да зовем Мтел бројеве у Босни и у Црној Гори и Аустрији.
2. Из Босне могу да зовем Мтс бојеве у Србији и Мтел бројеве?
3. Мене може да зове, ко? Који бројеви из Србије и ко још?

Ово мислим под онох 100 бесплатних минута у пакету.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Јел може мало појашњење за Оморику 1 за 100 минута Мтел, кога могу да зовем и ко мене може да зове у Босни.
1. Из Србије могу да зовем Мтел бројеве у Босни и у Црној Гори и Аустрији.
2. Из Босне могу да зовем Мтс бојеве у Србији и Мтел бројеве?
3. Мене може да зове, ко? Који бројеви из Србије и ко још?

Ово мислим под онох 100 бесплатних минута у пакету.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Pod 1. Sve ostalo što si naveo je roming.

Poslato sa VTR-L29 pomoću Tapatoka
 
Од када је остало роминг, прошле године није било тако?
Нисам баш сигуран шта све може а шта не може за тих 100 минута па зато и питам.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Dok si u mts mrezi u Srbiji to mozes da zoves sve pod 1, ako si u mtel mrezi, dakle u romingu tarifira se kao roming a ne kao mtel pozivi iz mts mreze.
Tebe moze da zove bilo ko ALI ako si u romingu naplacuje se kao roming dolazni poziv isto i za odlazne pozive (kad ti zoves u romingu dok si).
Dobro vodi racuna u pogranicnom podrucju na cijoj si mrezi.

Za pozive u romingu imas roming pakete, mtel roming neki paket(i) gde u jednom imas net, sms i pozive neograniceno na 7 i 30 dana po oko 1200 i 1800 cini mi se, proveri u mts i naglasi da ti treba za mtel mrezu dok is u bih i cg.
 
Poslednja izmena:
Dok si u mts mrezi u Srbiji to mozes da zoves sve pod 1, ako si u mtel mrezi, dakle u romingu tarifira se kao roming a ne kao mtel pozivi iz mts mreze.
Tebe moze da zove bilo ko ALI ako si u romingu naplacuje se kao roming dolazni poziv isto i za odlazne pozive (kad ti zoves u romingu dok si).
Dobro vodi racuna u pogranicnom podrucju na cijoj si mrezi.

Za pozive u romingu imas roming pakete, mtel roming neki paket(i) gde u jednom imas net, sms i pozive neograniceno na 7 i 30 dana po oko 1200 i 1800 cini mi se, proveri u mts i naglasi da ti treba za mtel mrezu dok is u bih i cg.
Netačno!
Upravo tih 100min i ima u romingu za pozive ka svim mts i mtel brojevima. I skida sa tih 100min a ne kao roming. Evo me trenutno u Trebinju, O1 i baš tako funkcioniše. Imao sam 3 poziva, zaduzenje 0din a skida mi minute sa tih 100.

A mene, takodje, mogu zvati mts i mtel brojevi i kao dolazne mi skida sa tih 100min.

Provereno!

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
@Sdeki je u pravu. Mtel minute koristis iz Srbije da zoves bilo koje Mtel korisnike u BiH i CG, takođe te iste minute koristiš ako si u BiH ili CG (naravno izabereš Mtel mrežu) da pozivaš sve Mts i Mtel brojeve gde god oni bili u trenutku kad si ti u BiH i CG.
 
Потврђујем из личног искуства ово што су писали Sdeki и dragan992.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da dopunim, ako letujete u Bosni :)
Mtel ima internet paket 15GB za 4KM na 5 dana, ja uzeo 2 kartice i imam 30GB interneta 10 dana, 8km(4eur).
Nije loše za turiste [emoji38]

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
To je ekstra paket ko putuje u Republiku Srpsku. Kako se tačno zove?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
@Sdeki je u pravu. Mtel minute koristis iz Srbije da zoves bilo koje Mtel korisnike u BiH i CG, takođe te iste minute koristiš ako si u BiH ili CG (naravno izabereš Mtel mrežu) da pozivaš sve Mts i Mtel brojeve gde god oni bili u trenutku kad si ti u BiH i CG.
То сам углавном знао, него ме конкретно занима ко мене може звати?
Само Мтс и Мтел бројеви или и други из Србије.
Пример: 064 може бити и из друге мреже, ја се јавим а не знам да је у другој мрежи.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Tebe moze da zove ko god hoce uslovi su isti ko da si u Srbiji.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Јел то сигурно да из Србије у Босну може да ме зове било ко, из било које мреже?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ti ako ne veruješ imaš call centar nazovi pa pitaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno