Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

KL5eJBf.png




koliko placate mesecno racune ?
 
Previse, bilo bi bolje da je manje, mnogo manje a moglo je biti i vise al sam uveo neke restrikcije, izmenio kombinacije za zivkanje i mobilne operatere, sad stedim u startu 2-3k rsd
 
Kao što sam napisao, rešili su :) Signal IDENTIČAN, ali brzina, evo:

8345075462.png


U isto vreme -- 22-23h. Do pre neki dan je bilo oko 1 Mbps, sada evo skoro 40 Mbps.

Za zainteresovane, B.S. 103169, Signal -107 dBm, Band 3.
 
Je l' na mts-u vise ne moze da se uzme postpaid bez ugovorne obaveze? Meni pre mesec dana istekao dvogodisnji ugovor (Miks M) i sad gledam da li moze da se predje na ovaj najjeftiniji paket, ali nudi mi samo opcije sa 12 i 24 meseca na sajtu. Ne zelim sada da potpisujem nikakve ugovore jer uvek oko nove godine daju mnogo bolje ponude. Pre godinu i po sam propustio sansu da potpisem ugovor sa poklonom od 100GB neta mesecno jer sam vec bio pod ugovorom :S:

Sto je najgore nigde na sajtu ne vidim da imaju prikazane stare pakete. Ne znam ni koliko ce mi doci racun sada kada vise nisam pod ugovorom :d
 
Moze po punoj ceni. Imas u vipu in tarifu sa 10gb bez uo za 999 rsd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^, to su za isti mesec racuni, sem ako nije kasnio placanje za barem dva ;)

Notingham, moze i u MTSu da se promeni tarifa online, preko portala. Odmah pored broja stoji "Promeni tarifu".

Ja ove godine ne bi ocekivao blje ponude oko NG :( Barem ne bolje od ovoga sada.
 
Poslednja izmena:
Vrlo moguce, ali sada kada postoji ova vip ponuda bez ugovora sa 10GB interneta nije mi ni hitno. Koristicu nju dok mts ne ponudi ponovo nesto bas bas dobro :)
 
Ja bih bas ocekivao jer je ponuda ocajno skupa, pride svake godine od 1.12 do 31.1 bude novogodisnja ponuda koja je daleko bolja. Npr.ove godine Omorika 2 po ceni Omorike 1 (1099 din) pa gde ces lepse.
 
To je skoro uvek bilo tako, ali ne ocekujte vise to.
Bice dobro ako se najnizi koristan paket ne popne na 15e bez telefona sa UO kod sva tri operatera.
 
Zbog cega? Nisam pratio sta se desava na trzistu pa me zanima razlog zbog kojeg bi moglo doci do tih poskupljenja?
 
Zato sto su tako u mogućnosti. Ovo se odnosi na sva 3 operatera.
 
Pa oduvek su bili u mogucnosti. Koji je razlog da to urade bas sada, a ne pre godinu dana? :p
 
To sam ja cuo od njih, ako cutim veca je sansa da im dozvole opet korisnici ;)
Pocetkom juna me pita Ivan nesto za KT... podseca da mu istice ugovor gde je bio 250din paket :)
 
Da li neko zna, kada nezvanicno daju neke benefite, da li oni krecu od prvog narednog meseca? Posto treba drugarica da dobije 10GB za Moravu 2, danas su joj aktivirali paket i trenutno ima oko 2GB, stvarno ne znam kojom logikom.
 
Izvršio sam danas kupovinu mts postpaid paketa online uz novi broj i kada sam potvrdio porudžbinu na mail mi je stigla potvrda u kojoj je pisalo da će mi se naplatiti jednokratna naknada - aktivacija SIM kartice u iznosu od 200 dinara, pa me interesuje da li se to plaća kuriru prilikom potpisivanja ugovora ili kroz prvi račun?
 
Verovatno jer sistem ne vidi dobro (ako je u pitanju pregled preko MTS Centar appa).

Onih 10GB ce biti promocija letnja izgleda (ko potpise od juna do septembra) - ne znam da li je biranje ona ili roming 1GB, ili je samo za one koji se cenkaju, a ovaj +1GB roming ide svima kojima bi inace sledovao (ne ide za sve pakete).
 
Taj 1GB u roamingu baš lepo radi. Hvala Telekomu što se setio i nas starih korisnika. :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
^zakasnio si onda, ili si uzeo tarifu bez cenkanja :(
 
alfa sta mogu ja sa izboxujem za zenu njoj istice oko 20 avgusta a ima omoriku 1?
da znam dokle da se cenkam...
i dal da blefiram odma i trazim prenos broja?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako smes da predjes kod drugo operatera, idi na blef, lakse ces odmah dobiti nesto.
Pogledaj po temi, cini mi se da najvise daju da ispadne 1100-1200 u proseku (nekoliko meseci po dinar, valjda 5), eventualno +10GB ili +3GB.
 
Nazad
Vrh Dno