Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Sto se tice poklon sata, proverio sam, traje dok ima zaliha.. E sad rizicno malo, uzet pa posle cekat da ti stigne telefon, I onda poslat na samsung members, sa nadom da ima jos za tebe.. :) Pretpostavljam da posle nema nazad?
I vidim da note 20 ultra ima 8gb rama, jel to u suštini I jedina razlika? 5g mi je nebitno..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li ste imali ovu situaciju..

Supruga od kada je potpisala ugovor u aprilu ove godine, na godinu dana, nijednom nije dobila umanjenje na osnovu eRacuna od 100 rsd. E sad ne radi se o 100 rad, već o tome što očigledno na tome potkradaju na sitno, a to me užasava. Zvala ih je par puta, priznali grešku, kao rešiće, nikad ništa. Pisala mailove, nisu ni odgovorili.
Račune ne dobija na adresu i stoji u sistemu da joj je aktivan eracun.

Jutros sam im poslao mail da zbog nepoštovanja obaveza iz ugovora sa njihove strane, želim momentalni raskid ugovora.

Da li je neko imao sličnu situaciju, tj. da li su odobrili ili ću ipak da prosledio ovo advokatu, pa neka se bakće on sa njima. I da opet ponavljam, sve ovo za 100 rsd, odnosno 1200rsd za tih godinu dana, ali eto. Oni bi mene tužili za 50 rsd, pa ću i ja njih za ovo..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
Ne daju mi kao starom korisniku box4 12 meseci za dinar, strašno je da novi korisnik dobije mnooogooo bolju ponudu od dugogodišnjeg :(
Mislim da će pasti gašenje svih usluga i uzeću sbb.

kod sbb-a je jos gore po tom pitanju (gori su cak i od telenora)
ja se upravo premisljam da zavrsim sa sbb-om jer se telekomova ponuda tesko odbija
za 15 godina kao korisnik sbb-a sam dobio samo jedno NISTA i bezobrazluk pride, pa mi se malo i smucilo iskren da budem, a razlika u kvalitetu je mizerna ako i postoji
 
Pazi jedno je telefon, drugo skroz ponuda kanala kad je u pitanju tv. Eon sam vredi vise nego cela Mts ponuda kanala. Plus dodas sto kod Mts, nemas drugu stranu da cujes, samo Marice I slicne botove. Slazem se da su losi za stare korisnike, ali svi su izgleda. Svi gledaju nove, nas stare racunaju u sigurne (I uglavnom su u pravu)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Usluge SBB-a i MTS nisu za poređenje.

Kod SBB-a ako ne dobiješ šta hoćeš (u granicama realnog) i kažeš da ih napuštaš zbog toga, izaći će ti u susret, što govori da im nisi nebitan.

Kod MTS-a sam zatražio prebacivanje broja u Telenor ( računi od 4500 - 10000 mesečno) , niko me nije pitao kako i zašto.. Znači da ih zabole za tebe (mene), ali neće i ne može to da potraje još dugo.

Da ne pričam o brzini izlaska servisera u slučaju kvara.

Nikada ništa ne treba raditi sa državnim firmama, nikada.

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
Да, треба што пре све приватизовати и поклонити странцима, како би почели што пре да нас гузе, јербо нас више воли Норвежанин него Србин.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Ne treba mene niko da voli.
Treba da mi pruži kvalitetnu uslugu, za koju plaćam.

Vole me mama i tata, a verovatno i žena, to mi je dovoljno, ne treba mi MTS da me voli.

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
Колико плаћаш толико и добијаш.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Колико плаћаш толико и добијаш.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
Argumentovano, nema šta.
50e mi je prosečan mesečni racun (bez telefona samo usluge + preko toga što napravim kroz roming) u MTS-u bio, teško da plaćam manje nego neko u nekoj normalnoj zemlji.

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
Пређи код другог оператера, па ћеш да видиш рачуне...правићемо ми лелеком од блата кад га купи неко.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Пређи код другог оператера, па ћеш да видиш рачуне...правићемо ми лелеком од блата кад га купи неко.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
Prešao sam, evo već par meseci i nemam nameru da ikad više promolim nos u MTS. A ne vidim zašto bi ga pravili. Gde su oni to superiorniji ili jeftiniji od drugih ?

Čak! Telenor ima bolju pokrivenost..

200 din je mesečna razlika u mom paketu, evo slike, za te pare, natezanje oko banalnosti sa stranačkim nestručnim kadrom, pa ne da nema smisla nego je ludost!
Još sam uhvatio kad je bila akcija, plaćam Total 15, a imam 30GB interneta. Plus kod Telenora imaš 10MB internet rominga free + je roming dodatak od 1GB 700din, kod MTS-a mislim da je bilo 1000 din.

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
e5fed23693504146ee03a6d03a7e7f2c.jpg
9d59101c89962da66ef57043dce1d244.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li je skoro dobio neko neki mesec free od mts-a za Omoriku 1? Brat je korisnik 15godina i nikad nije dobio nista jer none ni trazio. Posto ja uvek dobijam za produzenje free mesece i za zenin broj i za moj box 3 paket rekoh mu da im pise. Prvo ga je zvao neki lik verovatno iz one firme sto prodaje njihove usluge(zaboravih kako se zovu) i nudio mu nosta. 1499 i par GB. Brat prihvatio pa kad sam ga kritikovao otkazao. Ipak mu je lik poslao ugovor na potpis koni je on vratio. Ponovo je pisao mts-u i danas ga zvali sa skrivenog broja i ponudili mu Omoriku 1 za 1199,4Gb neta i jos neta za neke aplikacije. Nije prihvatio ni to. Ako bi uzeo i telefon neki onda bi pretplata naravno bila 2000d i tad bi mu dali 2 meseca free. Rekoh mu da im trazi 24m po 999d ili neki mesec free uz pretplatu od 1199.
 
Da li ste imali ovu situaciju..

Supruga od kada je potpisala ugovor u aprilu ove godine, na godinu dana, nijednom nije dobila umanjenje na osnovu eRacuna od 100 rsd. E sad ne radi se o 100 rad, već o tome što očigledno na tome potkradaju na sitno, a to me užasava. Zvala ih je par puta, priznali grešku, kao rešiće, nikad ništa. Pisala mailove, nisu ni odgovorili.
Račune ne dobija na adresu i stoji u sistemu da joj je aktivan eracun.

Jutros sam im poslao mail da zbog nepoštovanja obaveza iz ugovora sa njihove strane, želim momentalni raskid ugovora.

Da li je neko imao sličnu situaciju, tj. da li su odobrili ili ću ipak da prosledio ovo advokatu, pa neka se bakće on sa njima. I da opet ponavljam, sve ovo za 100 rsd, odnosno 1200rsd za tih godinu dana, ali eto. Oni bi mene tužili za 50 rsd, pa ću i ja njih za ovo..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
Kod eRacuna imas samo umanjenje prvog mesecnog racuna u iznosu od 100din. Nemam aktiviran eRacun ali mislim da je umanjenje samo prvog racuna.

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...jnosti-i-uslovi-koriscenja-usluge-eRacun.html

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Njoj je naglašeno svaki mesec 100 din manje, uz aktiviran eRacun. Pa ne bi joj ova iz call centra rekla da je videla propust i da će "rešiti"..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
I ja mislim da se umanjuje samo prvi mesec po aktivaciju. U mom slučaju je tako bilo...

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Samo prvi račun se umanjuje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Prvi račun je samo ako je preko Box-a.
A ovo je svakako izmenjeno od kada je ona potpisala ugovor.
f15a77e8995551c599743d449ecdf438.jpg


Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
Milsim da niste u pravu, ni ti ni sestra ti...
Proverite da li je bilo jednom 100rsd manje i onda placajte da ne zaracunavaju kamatu, a zaracunavaju je.
 
Ma računi se plaćaju redovno..
Nikada nije umanjeno.

Uostalom zaboravimo da sam bilo šta pitao. Po 3. Put ponavljam da su iz call centra potvrdili da je došlo do propusta sa njihove strane.



Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 
Ok, mi samo kažemo da je kod nas svih bilo drugačije. Verovatno si u pravu, ti znaš najbolje svoj slučaj... Razmisli pa tuži.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Kakve su obaveze prema mts-u sto se tice tekuceg ugovora? mora li da se najavi raskid i koliko pre isteka? situacija je takva da ugovor istice za dva meseca, a ne bih da ga produzim. Da li mogu na neku foru sami da produze?
 
Pa nastaviće da ti pružaju uslugu i dalje, ali nećeš biti vezan ugovornom obavezom, u svakom trenutku nakon isteka obaveze ga možeš raskinuti.
 
Hvala. Znaci nema prenosa broja kod drugogo operatera dok ne istekne ugovor sa mts-om. Uradio bih to sutradan kad istekne ugovor.
 
ugovor na kom imam dva broja uskoro istice. dobio sam danas obavestenje da mogu vec da produzim, uz sledecu naznaku 'I to nije sve! Uz eRacun ocekuje Vas popust od 50 din na mesecnu naknadu tokom trajanja nove ugovorne obaveze.'

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kakve su obaveze prema mts-u sto se tice tekuceg ugovora? mora li da se najavi raskid i koliko pre isteka? situacija je takva da ugovor istice za dva meseca, a ne bih da ga produzim. Da li mogu na neku foru sami da produze?

Pa nastaviće da ti pružaju uslugu i dalje, ali nećeš biti vezan ugovornom obavezom, u svakom trenutku nakon isteka obaveze ga možeš raskinuti.

Hvala. Znaci nema prenosa broja kod drugogo operatera dok ne istekne ugovor sa mts-om. Uradio bih to sutradan kad istekne ugovor.

Ako hoces da prekines uslugu kod mts-a onda 30 dana ranije pismeno najavi da neces produzavati uo i da ces raskinuti uogovr jer zadrzavaju jos 30 dana korisnika, odnosno traze da se plati jos jedan racun do prestanka usluge.
Ako hoces broj da preneses, neces moci pre isteka uo, znaci dan posle isteka uo (valjda tako), pa zahtev za prenos broja pa cekanje od nekoliko dana da se to obavi (a u medjuvremenu ces mozda dobiti i poziv od mts da te pitaju zasto i pokusaju nagovoriti da ostanes) i poslednji racun ce obracunati do dana izlaska iz mts mreze (valjda).
Kako god ako raskidas vodi racuna o datumima i rokovima...
 
Poslednja izmena:
Hvala Zeha. Najavicu im mejlom sve mesec dana pre. Od njih ocekujem neku podvalu svakako s obzirom na iskustva, zato se i raspitujem na vreme. Nisam znao da imaju foru da zadrze korisnika i mesec dana posle ugovora. Razgledao sam pravila za prenos broja i potvrdjeno je da taj prenos moze i do nedelju dana da traje, pa je logicno da se mts-u plati jos max ti nedelju dana dok broj ne predje. Ne moze krace jer broj ne sme da bude u ugovornoj obavezi prilikom prenosa.

Nema nacina da me nagovore. Mreza je preopterecena lokalno i to se nije popravilo godinama. Nema ulaganja izgleda u radio segment, marketing im je bitnija stavka.

Sve je jasno sada. Zahvaljujem na pomoci.
 
Vratili u ponudi S I Note serije samsunga, uz poklon galaxy watch (dok traju zalihe). E sad, jel postoji nacin da mi znamo pre nego potpisemo, da ima zaliha I da cemo dobiti I watch, ili...?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

I ja se isto pitam. Narucio sam S20FE u utorak kada je za ovaj telefon stajalo da se dobija sat, danas stigao telefon bez sata. Zvao sam ih, kazu da je akcija od 23. do 30. za prvih 350 korisnika. I da ce posle 30. slati satove. Odlucio sam da uzmem telefon a ako ne dobijem sat, raskinucu ugovor, valjda imam pravo 2 nedelje da odustanem od kupovine na daljinu (posto sam ugovarao preko korisnickog centra).
 
Da li neko zna do kada traje ova akcija stotka net za mlađe od 26 godina?
 
I ja se isto pitam. Narucio sam S20FE u utorak kada je za ovaj telefon stajalo da se dobija sat, danas stigao telefon bez sata. Zvao sam ih, kazu da je akcija od 23. do 30. za prvih 350 korisnika. I da ce posle 30. slati satove. Odlucio sam da uzmem telefon a ako ne dobijem sat, raskinucu ugovor, valjda imam pravo 2 nedelje da odustanem od kupovine na daljinu (posto sam ugovarao preko korisnickog centra).

Ti pokloni od Samsunga su znali stizai i za vise od mesec dana, kako kad, kako koji.
Nisam siguran da li je "pravno" valjan argument da nisi dobio sat jer ga ne deli mts vec Samsung i da li ces moci za to da raskines ugovor, izuzev na 14 dana odustanka od kupovine kao "online" kupovinu.
Da li se mora registrovati i traziti od Samsunga sat a ne od mts-a...?
Proveri ti jos to pa onda odluci sta ces.
 
Nazad
Vrh Dno