Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Поручим ајфон 11 пре 9 дана...ништа још увек, на сајту га више и нема...Нико ништа да јави, цимне...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Поручим ајфон 11 пре 9 дана...ништа још увек, на сајту га више и нема...Нико ништа да јави, цимне...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nekoliko clanova ukljucujuci i mene smo cekali i mesec dana na telefone. Razlog zbog "(iz)vanrednog stanja". Jos im je trebalo nedelju dana da mi aktiviraju karticu (presao sa pripejda na postpejd).

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Ne bih nikoga da vredjam i nadam se da niko i nece tako shvatiti ali ne razumem sta neko traži u Mts. Bio kod njih 4,5g video sve,doziveo i otisao kad sam imao onih 100gb Ni to me nije moglo zadržati. Od ocajnog interneta po celom Ns tj tamo gde sam se ja sunjao do kvaliteta razgovora koji je blago očajan. Jedino sto me nisu nikad pokrali za racun.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nekoliko clanova ukljucujuci i mene smo cekali i mesec dana na telefone. Razlog zbog "(iz)vanrednog stanja". Jos im je trebalo nedelju dana da mi aktiviraju karticu (presao sa pripejda na postpejd).

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
Испред мене је службеница наручила телефон и рекла да ће стићи сутрадан...
Код мене није случај да је мтс лош са мрежом, бољи је од свих осталих...100 гб једноставно нема конкуренцију...
Искрено ип11 за 2899 месечно нема нигде...Први пут да су телефони јефтинији него по радњама...О гаранцији не вреди ни причати...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne bih nikoga da vredjam i nadam se da niko i nece tako shvatiti ali ne razumem sta neko traži u Mts. Bio kod njih 4,5g video sve,doziveo i otisao kad sam imao onih 100gb Ni to me nije moglo zadržati. Od ocajnog interneta po celom Ns tj tamo gde sam se ja sunjao do kvaliteta razgovora koji je blago očajan. Jedino sto me nisu nikad pokrali za racun.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
To ti je prošlo vreme. Evo ja imam sva tri. Na kraju ukupan skor 1. Mts 2. Telenor 3. VIP

Stvarno je Mts napredovao, dosta para je (smo) uložili.

Vip postaje sve gori, dok Telenor održava ono što je uvek bio. Cene su ogroman problem ako se odluciš za telefon kod njih, ali je mreža kao mreža, sasvim dobra.

Sent from my SM-G973W using Tapatalk
 
Ne bih nikoga da vredjam i nadam se da niko i nece tako shvatiti ali ne razumem sta neko traži u Mts. Bio kod njih 4,5g video sve,doziveo i otisao kad sam imao onih 100gb Ni to me nije moglo zadržati. Od ocajnog interneta po celom Ns tj tamo gde sam se ja sunjao do kvaliteta razgovora koji je blago očajan. Jedino sto me nisu nikad pokrali za racun.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Nikad nisam imao nekih vecih problema i posto cesto idem u CG znaci onaj dodatak gde za 1200 din imam neogranicen net na deset dana.
 
Kad majmunče (ja) dira koješta pa čačkajući aplikaciju moj mts promenim da bude samo roming bez prenosa podataka (sms i pozivi samo), pa sad hocu da vratim nazad, da imam u romingu i prenos podataka, a aplikacija i sajt izbacuju da je "doslo do greke i da pokusam kasnije", sta mi je ciniti i kad najranije ja mogu promeniti preko aplikacije, sajta ili cu morati zbog ovog u poslovnicu?
 
Kad majmunče (ja) dira koješta pa čačkajući aplikaciju moj mts promenim da bude samo roming bez prenosa podataka (sms i pozivi samo), pa sad hocu da vratim nazad, da imam u romingu i prenos podataka, a aplikacija i sajt izbacuju da je "doslo do greke i da pokusam kasnije", sta mi je ciniti i kad najranije ja mogu promeniti preko aplikacije, sajta ili cu morati zbog ovog u poslovnicu?
^ zovi operatera, bolje nego odlazak u poslovnicu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Imam "problem", uzeo sam box paket dedi, ima pravo na dodatnih 20gb mesečno u paketu, ali nemam koga da dodam... Svi smo ili već u box-u, ili smo na drugim mrežama, pa ako ima neki pošten benchmarkista koji bi delio to sa njim na ravne časti :D

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Imam "problem", uzeo sam box paket dedi, ima pravo na dodatnih 20gb mesečno u paketu, ali nemam koga da dodam... Svi smo ili već u box-u, ili smo na drugim mrežama, pa ako ima neki pošten benchmarkista koji bi delio to sa njim na ravne časti :D

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Jesi li uspeo šta da izboksuješ od njih što se gratis meseca tiče?
 
Omorika 1 uz telefon dobio samo 2 meseca po dinar

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ljudi, kolege forumaši, meni je MTS opet dao 100gb :)
Ovo je već treći mesec od kako mi je istekla UO.

Vrlo sam zadovoljan mrežom i neću da je menjam :)

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Ljudi, kolege forumaši, meni je MTS opet dao 100gb :)
Ovo je već treći mesec od kako mi je istekla UO.

Vrlo sam zadovoljan mrežom i neću da je menjam :)

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
Psssst! Pa čuće te neko... [emoji12]

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Kad majmunče (ja) dira koješta pa čačkajući aplikaciju moj mts promenim da bude samo roming bez prenosa podataka (sms i pozivi samo), pa sad hocu da vratim nazad, da imam u romingu i prenos podataka, a aplikacija i sajt izbacuju da je "doslo do greke i da pokusam kasnije", sta mi je ciniti i kad najranije ja mogu promeniti preko aplikacije, sajta ili cu morati zbog ovog u poslovnicu?

Isti problem i kod mene, kaže dogodila se greška na serveru, i u aplikaciji i na moj mts portalu. Takođe, da li se vama dešava da ne možete promeniti tarifni paket? Izbacuje grešku: "Zahtevana promena tarife nije moguća, s obzirom na vaše uslove korišćenja usluga mts-a.". Trenutno koristim Zmaj, bez ugovorne obaveze. Prema tome, trebalo bi da može da se menja tarifa u svakom momentu.
 
Kakva je situacija sa Viber dodatkom za postpaid? Bio je aktivan besplatno za vreme vanrednog stanja, a sada vidim da je u pregledu stanja računa i dalje dostupan. Ne vidim mogućnost deaktivacije istog...
 
Isti problem i kod mene, kaže dogodila se greška na serveru, i u aplikaciji i na moj mts portalu. Takođe, da li se vama dešava da ne možete promeniti tarifni paket? Izbacuje grešku: "Zahtevana promena tarife nije moguća, s obzirom na vaše uslove korišćenja usluga mts-a.". Trenutno koristim Zmaj, bez ugovorne obaveze. Prema tome, trebalo bi da može da se menja tarifa u svakom momentu.
Не ради никоме, замена тарифе...После 10 тог одласка у пословницу да проврдим шта се дешава са нарученим телефоном...добих одговор да тренутно има 12 ајфона 11 на стању у Србији и да НЕЋЕ ДА ИМ ПОШАЉУ У ПОСЛОВНИЦУ. На предлог запосленог да зовем МТС ЕКСПРЕС и тамо тражим телефон, што сам и урадио, за два минута сам поручио уређај на адресу, као да је то нешто најнормалније...Ко кога ту и због чега ....немам појма....

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ti moraš da potpišes ugovor za promenu paketa zato to i ne radi...

Programeri su ubacili opciju ali džabe kada papiroloski mora da se isprati i dalje.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Je l' uspeo neko da završi prenos broja u MTS podnošenjem zahteva online? Brat podneo zahtev u subotu (3 radna dana prošla), ali ne javljaju se još uvek. Jedini razlog za prelazak sa Telenora su onih 100GB uz Box paket :(
 
Je l' uspeo neko da završi prenos broja u MTS podnošenjem zahteva online? Brat podneo zahtev u subotu (3 radna dana prošla), ali ne javljaju se još uvek. Jedini razlog za prelazak sa Telenora su onih 100GB uz Box paket :(

Izgleda da je problem kod svih,meni su prelazak pomerili za dva dana,ali iz MTS na drugu mrezu.
Nisu znali da mi kazu do koga je problem.
 
Sačekaće onda još dan-dva, pa će otići do poslovnice. Taman će i Telenor proknjižiti uplatu računa u međuvremenu, pa ga neće smarati zbog toga.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ti moraš da potpišes ugovor za promenu paketa zato to i ne radi...

Programeri su ubacili opciju ali džabe kada papiroloski mora da se isprati i dalje.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Izgleda da je postojala neka greška. Promena tarife opet radi. Kao što rekoh, koristio sam Zmaj paket koji nema ugovornu obavezu, tako da sam juče uspešno promenio paket.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Четврти пут ми скидају телефон...овога пута дан пред слање....лелеком, лажууууу земља не држи...И боље.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako se obračunava raskid ugovora?
Da li se plaća samo unazad razlika između cene sa ugovorom i bez ugovora ili ima i "skrivenih troškova"?
 
Kako se obračunava raskid ugovora?
Da li se plaća samo unazad razlika između cene sa ugovorom i bez ugovora ili ima i "skrivenih troškova"?

Po novom se placa onako kako tebi odgovara.Moze i u nazad,a moze i unapred,zavisi sta ti je blize.
 
MIX XL, istekla UO krajem marta, i dalje imam 100 GB, i dalje 1199 RSD pretplata (za maj stigao račun). Ovi nisu normalni :D
 
MIX XL, istekla UO krajem marta, i dalje imam 100 GB, i dalje 1199 RSD pretplata (za maj stigao račun). Ovi nisu normalni :D
Pod uslovima u kojima je potpisan korisnički ugovor, nakon isteka ugovora nastavlja se pružanje usluge. Samo se modifikuje cena usluge u okviru postojećeg paketa.
Meni je ugovor istekao 4.4., ćaletu 5.1, nismo produžili jer su nam tako rekli.
Ostavljam tako dok ne naleti neka nova akcija, onda potpisujem.

Da sam znao da tako moze kad sam i ja imao paket sa 100Gb ne bih potpisivao nikako novi, a ja "odgovoran korisnik" i tako ostadoh bez njih...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
@SvefanR90
Jasno, ali trebalo je da se nastavi po 1990 RSD koliko je redovna cena za taj paket. Tako je i ranije bilo, bez ugovorne obaveze ide redovna cena bez popusta ukoliko ne uzimaš telefon i sl.
 
@SvefanR90
Jasno, ali trebalo je da se nastavi po 1990 RSD koliko je redovna cena za taj paket. Tako je i ranije bilo, bez ugovorne obaveze ide redovna cena bez popusta ukoliko ne uzimaš telefon i sl.
Koliko ti naplaćuju sada paket i koji imaš?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno