Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

20.05.2009.
Razgovarajte sa najbližima po povoljnijim cenama!

Porodični paket i Family Plus paket

Uz osveženi Porodični paket imate mogućnost da zaključite ugovor za najmanje dva mt:s postpaid broja, kao i da izaberete, ukoliko to želite, po prvi put i jednu fiksnu liniju iz nacionalne numeracije, a koji će zajedno činiti vaš Porodični paket. Na taj način ćete sa članovima vaše porodice moći da razgovarate po ceni od neverovatnih 0 dinara po minutu, uz mesečnu pretplatu za prve dve izabrane mobilne linije u iznosu od po 250,00 dinara. Broj mobilnih linija koje želite da uključite u vaš Porodični paket nije ograničen, s tim što za svaku sledeću izabranu mobilnu liniju mesečna pretplata će iznositi 99,00 dinara. Takođe, ne morate više da brinete za visinu računa svoje dece, jer u mogućnosti ste da kontrolišete njihovu mesečnu potrošnju, tako što ćete definisati limit za određene brojeve.

Više o Porodičnom paketu možete saznati OVDE.

Posebne pogodnosti!
Ukoliko ste već korisnik nekog od naših Click Open ADSL paketa ili to tek želite da postanete, nudimo vam posebnu pogodnost u vidu Family Plus paketa, uz koji će vam sada pretplata za prve dve odabrane mobilne linije iznositi samo po 1,00 dinar!

Više o Family Plus paketu možete saznati OVDE.

* Sve cene su izražene bez uračunatog PDV-a, a uspostava veze se naplaćuje 2,90 dinara (bez PDV-a) u okviru paketa.
..
 
30.05.2009.
Završava se Friends & Family promocija

Obaveštavamo mt:s prepaid korisnike da se promotivna kampanja Friends & Family usluge, u okviru koje su korisnici imali mogućnost pozivanja F&F brojeva i slanja SMS poruka ka ovim brojevima po ceni od 0,09 dinara/min, sa PDV-om, završava 31. maja 2009. godine.

Od 1. juna 2009. godine za pozivanje F&F brojeva primenjivaće se važeće cene u okviru odgovarajućeg prepaid tarifnog profila. Cena poziva Friends & Family brojeva u okviru TOKI i TIPI tarife iznosiće 4,50 din/min, odnosno 2,00 din/min za KUL tarifu.

Podsećamo prepaid korisnike da im Friends & Family usluga omogućava da izaberu do tri najčešće pozivana broja u mt:s mreži (064, 065 ili 066) i da sa svojim prijateljima i/ili članovima porodice razgovaraju po nižoj ceni.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu uslugu, dovoljno je pozovete broj 778 i pratite uputstvo sa govornog automata i usluga će Vam biti automatski aktivirana.

Prva tri definisanja F&F brojeva su besplatna, a cena svake sledeće promene postojećeg F&F broja ili definisanja novog broja iznosi 100 dinara.

*Navedene cene prikazane su bez PDV-a
L I N K NA V E S T
 
[MTS]-Nova prepaid promocija! Noc je vreme za price bez kraja.

23.06.2009.
Nova prepaid promocija! Noc je vreme za price bez kraja.

mt:s vam pruža priliku da, ukoliko ste korisnik Tipi, Toki ili Kul tarifnog profila, sedam noći za redom, uživate u dugim razgovorima sa vama dragim osobama i to za samo 150 dinara (sa uračunatim porezima).

Potrebno je samo da pošaljete prazan SMS na broj 687 i sedam narednih noći, u periodu od 22h do 7h, moći ćete da, bez dodatnih troškova, razgovarate u mt:s mreži.

Promotivni period traje do 12. jula 2009. godine.

Vrele letnje noći su pred nama. Provedite ih u opuštenoj priči sa dragim osobama.

* Telekom Srbija zadržava pravo promene uslova promocije

http://www.mts.telekom.rs/index.php?ID=202&Type=1

kakvi smaraci, izgleda da su ipak nesto naucili iz onih proslih blamaza pa su se sada na vreme ogradili
sve u svemu opet kasno i opet nepovoljnije nego na telenoru i vipu ali sta da se radi
i naravno rok trajanja je presmesan
 
Copy-paste,opet.Debili.
 
Jeste da je neograničen razgovor ali gde je SMS ?
 
kolko su jadni. nishta oni ne bi menjali i davali "promocije" da nije konkurencije a kad se to desi onda ajd kao da ne budemo loshiji prekopirajmo tudju
 
Loša kopija lošije telenor promocije.

Vip daje minute+sms+mms u mreži bilo kada
telenor minute u mreži neograničeno ili sms+minute u mreži 22-07. -- 2 promocije
mts minute 22-07, lep pokusaj da nas nadmudre.
 
Dobro, sto ste odmah napali, jeste kopija i sve ostalo stoji.
Ali jedna stvar je ipak bitna da se napomene: u kojoj mrezi.
Nije isto kad ti vip da besplatne minute u mrezi i kad ti mts da besplatne minute u mrezi. Sa ovim drugim mogu da zovem dosta ljudi (telenor je negde izmedju, iako ja imam mnogo njihovih brojeva).
Drugo vip ne daje minute vec dinare.
Trece telenor poruke su nacionalne, tj na sve domace mreze, vipove su samo lokalne.

Iako mislim da ponuda nije nesto posebno i ja je necu koristiti, nije toliko losa koliko je nacrniste. Trebalo je da daju i neki sms (ionako ih nista ne kosta), a i ne bi bilo lose da je 100din.

Inace telenor nekad nudi i 30 dana, konkretno meni je ponuda 1000min dnevnih 100din i 7 dana, a 3000min i 3000sms nocnih 150din za 30 dana. (tako pise, necu aktivirati)
 
Ljudi hteo sam da raskinem ugovor sa MTS, jer im se sistem raspao, i već sam prešao na Telenor, ali nekako sam hteo da zadržim broj. Međutim ne daju prelazak na prepaid i već sam se bio pozdravio sa brojem.

Međutim kad sam spomenuo raskid ugovora - oni mi ponudiše (kao dugogodišnjem korisniku i redovnom platiši) 4000. din uz tarifu po mom izboru na ugovor od 24 meseca, ili Samsung C3050 isto uz tarifu po mom izboru.

Kako sam već Telenorov korisnik, taj 064 mi praktično ni treba osim da ga imam, mislio sam da uzmem tih 4000 din na Profesionalnu tarifu - tako da bi mi praktično oni isplaćali te 24 pretplate i ostalo bi mi još 1300 din za trošenje.

Ili da uzmem Samsung C3050 na profesionalnu tarifu, gde je pretplata mesečno 113 dinara tako da bi me telefon izašao 2600 din. i to na 24 rate.

Jel se isplati taj Samsung za 2600 dinara na 24 rate? Ili bolje da uzmem 4000 din i da zadržim broj za dž plus 1300 din za troškarenje?
 
Ako ti ne treba telefon, zadržiš broj za dž....gde ćeš bolje....samo da li će ad te pustre na proefsionalnu tarifu....
 
Oće već su me pustili.

Mada i Hello ima svojih prednosti, ali u svakom trenutku mogu da promenim tarifu ako mi bude trebao broj, kako sada stvari stoje ne treba mi.
 
26.06.2009.
mt:s vodi mybel korisnike na Exit

Svi oni koji su proteklih godina posetili Exit, najveći muzički festival na ovim prostorima, mogli su da uživaju u fenomenalnoj zabavi i još boljoj muzici. Već tradicionalno, mt:s je prijatelj ovog muzičkog spektakla koji okuplja najbolje domaće i svetske bendove.

Ukoliko do sada niste nabavili karte za Exit, imate priliku da se priključite mybel zajednici, postanete mybel korisnik (ugovor se potpisuje na 12 meseci) i dobijete svoju propusnicu za Exit 09 festival.

Dođite u poslovnicu Telekoma Srbija ili pozovite mt:s express na broj 064/790 i naručite svoj mybel paket koji će vam biti dostavljen na kućnu adresu putem mt:s express-a.

Exit 09 festival biće održan od 9. do 12. jula na Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu. Najavljen je nastup više od 500 muzičara na čak 20 izvođačkih bina.

* Broj propusnica je ograničen.
..
 
U tom novom MyBelu je 300 MB ukljuceno u pretplatu...
sbmsfm.jpg
 
My Bel uopste nije los paket u okviru MTS mreze.
 
Nije loš paket ali je loša mreža i odnos prema korisnicima. Sve dok ne uvedu kontrolu i uvid u stanje računa u svakom trenutku, smanje greške u naplati, treba bojkotovati mts postpaid.
 
Trenutno jako lose rade zbog integracije fiksne i mobilne mreze u jedan sistem.
 
Jel ima neka promo tarifa i koja gde bih mogao da pazarim jeftino Nokia 5800 uz postpaid,a da zadrzim moj broj.Nista mi tu nije jasno.Priznajem.
 
@borab
Najpovoljnija tarifa ti je MIX1000 ili nekad od ekvivalentnih BELtarifa.Uz MIX1000(ugovorna obaveza na 24meseca) cena telefona ti je oko 14000 ja mislim,ali nisam siguran,proveri na mondovom forumu. U svakom slucaju mozes da zadrzis svoj broj pri prelasku sa prepaida na postpaid ili ukoliko si vec na postpaidu.Ugovor se potpisuje u bilo kojoj radnji koja ima dil sa MTS-om i to je to ;) A radnej koje rade su Handy,Comtrade,Pakom,Alphacopy itd itd..
 
Jeste dobili ponudu na pripaid brojeve vezano za razgovor nocu tj od 22 do 07 ...E moj Telekome telekome,jadna li si ti kopija ovoga sto radi Telenor...Covece pa zar toliko imate los tim ljudi da ne umete nista da smislite nego samo kopirate druge operatore..totoalno razocaranje!
 
Mislim da trenutno nije mudar potez preci na MTS postpaid.. Bar dok se ne razbistri situacija, koja traje, evo vec 3 dobra meseca a koja se nazirala jos tamo od septembra i pocetka "reorganizacije" Telekoma..

Takodje, borab, postoji mogucnost da postanes stalni "citalac" ovog podforuma od soka izazvanog nemogucnoscu kontrole troskova u odnosu na prepaid.
Da se razumemo, postpaid je daleko povoljniji ali moze mnogo da te boli glava na MTS postpaidu.
 
Poslednja izmena:
@borab
Najpovoljnija tarifa ti je MIX1000 ili nekad od ekvivalentnih BELtarifa.Uz MIX1000(ugovorna obaveza na 24meseca) cena telefona ti je oko 14000 ja mislim,ali nisam siguran,proveri na mondovom forumu. U svakom slucaju mozes da zadrzis svoj broj pri prelasku sa prepaida na postpaid ili ukoliko si vec na postpaidu.Ugovor se potpisuje u bilo kojoj radnji koja ima dil sa MTS-om i to je to ;) A radnej koje rade su Handy,Comtrade,Pakom,Alphacopy itd itd..

Hvala.
 
jel moze da se predja na taj my bel bez potpisivanja ugovora?
 
Tema MTS promocije, a niko ne pominje promociju "Platite račun koji niste napravili"....ili je to standardna usluga?! :d

MyBel 300/300/300 stvarno deluje kao odličan paket za 500 (predpostavljam +PDV), ali džaba, kada nema kontrole potrošnje, nikada nisi siguran šta će da ti obračunaju i što je najgore, nisi siguran da li će mreža raditi...
 
Mom je ćaletu došao račun 2k pretplat je 350 dinara. U međuvremenu su bile 7 dopuna od po 200 dinara, a pretekli su mu i minuti i poruke. Ovo je vrh bezobrazluka od mts. I na fb ljudi se žale da im dolaze računi po barem 200-300 dinara više.
Ne kapiram, da nije porez digao cenu za 450 dinara ili ipak jeste u pitanju neka "glupost"...?! Samo da Vip izbaci neki pristupačan smartphone,a da nije blackberry....
 
@ jorgos: ovo vazi i za postojece korisnike MTS postpaid


Pretpostavljam da ona cena od 0.90din/min sa mybel korisnicima vazi tek kada se potrose minuti iz paketa.. :sceptic:


Evo zvanicna vest:



30.06.2009.
Osveženje my bel tarifnog profila

mt:s je osvežio svoju ponudu my bel tarifnog profila sa više povoljnosti koje su postojećim i novim korisnicima ovog tarifnog profila na raspolaganju već od 1. jula.

Tarifni profil my bel sada vam omogućava duplo više razgovora i SMS poruka. Svakog meseca dobijate 300 minuta razgovora u mt:s mreži i 300 SMS poruka uključenih u pretplatu. Takođe, u okviru pretplate dobijate i 300 MB GPRS saobraćaja.

Pored toga, možete da uživate u druženju i razgovorima sa mybel prijateljima po ceni od samo 0,90* din/min, a i da po istoj ceni sa njima razmenjujete SMS poruke.

Cena po minutu poziva i slanje SMS poruka ka drugim my bel brojevima tokom trajanja Exit festivala biće 0,09* dinara. Od 1. jula će se primenjivati nova cena uspostave veze i novi obračunski interval. Nova cena uspostave veze je 2,90* dinara, dok je obračunski interval nakon prvog minuta razgovora 1 sekunda (60s+1s).

* Cene su prikazane bez PDV-a i bez poreza na upotrebu mobilnog telefona


Podsećamo vas da je u toku i my bel promocija sa posebnim pogodnostima za nove korisnike my bel tarifnog profila. U okviru ove promocije novi korisnici koji se priključe my bel zajednici i potpišu ugovor na 12 meseci dobijaju propusnicu za Exit 09. Promotivna cena aktivacije postpaid 064 i/ili 065 broja sa my bel tarifnim profilom iznosi samo 1 dinar sa porezom. my bel paket možete poručiti u poslovnicama Telekoma Srbija ili pozivanjem mt:s express-a na broj 064/790 i paket će vam biti isporučen na kućnu adresu.
* Broj propusnica je ograničen

Detaljne informacije o my bel tarifnom profilu možete pogledati OVDE.
 
Poslednja izmena:
"Cene su prikazane bez PDV-a i bez poreza na upotrebu mobilnog telefona. "

To je novost na sajtu,nisam vidjao do sada...jer to fiksni porez na upotrebu ili kako im se svidi?Samo na pretplatu ili i na minute?
 
Nazad
Vrh Dno